Poker

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

poker pisze:Rozmowa z wami przybrała jakiś dziwny Poziom. Występujecie w roli Ekspertów i z góry zakładacie czarny scenariusz 0.5 lota na DJ uważam za pozycję rozsądną dostosowaną do Mnie a nie do Ciebie. Czas pokaże. Co do analizy pozycji Cblondyn uwierz mi że do każdej pozycji każdego tradera można się przyczepić i każdą pozycję można skrytykować.
To nie jest inwestowanie a gra jak w kasynie. Czarne /czerwone
byłeś kiedyś w Kasynie? wiesz jak działa ruletka? Nie widzisz różnicy?
to pisanie dla samego pisania.

Stan Rachunku -29 zl. Aż strach pomyśleć co tu się będzie działo jakby było -130 zł. :wink:
W zyciu nie będziesz traderem bo brak ci pokory ;)
A w szczególności rynki tego nie lubią. Pewnie sam sie o tym przekonasz
Nikt nie pisze tu czegokolwiek by ci dokuczyć a jedynie udzielić dobrej rady. A co z tym zrobisz Twoja sprawa.
A te 130 pln w jednej chwili mogą się zamienić w 1300pln. Możesz mi wierzyć. Wystarczy jeden niezapowiedziany niuws.
Acha na koniec. Najwaażniejsza zasada. Chron swój kapitał przede wszystkim. Radze to sobie zapamietać

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

W zyciu nie będziesz traderem bo brak ci pokory
ale ja mam pokorę i to spory zapas. Za wszystkie Twoje uwagi Dziękuję.Zrozumcie nie możecie Kogoś wrzucać do tego czy tamtego worka na podstawie dwóch powtarzam tylko dwóch pozycji.

Jeżeli można to ja Tobie Cblondyn zadam pytanie. Jaką ty otwarłbyś pozycję przy depo 1000 zł na DJ??? Jestem ciekaw :?:

stan rachunku -22 zł.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

poker pisze:
W zyciu nie będziesz traderem bo brak ci pokory
ale ja mam pokorę i to spory zapas. Za wszystkie Twoje uwagi Dziękuję.Zrozumcie nie możecie Kogoś wrzucać do tego czy tamtego worka na podstawie dwóch powtarzam tylko dwóch pozycji.

Jeżeli można to ja Tobie Cblondyn zadam pytanie. Jaką ty otwarłbyś pozycję przy depo 1000 zł na DJ??? Jestem ciekaw :?:

stan rachunku -22 zł.
Jeśli byłyby to moje początki to nie lewarowałbym depo więcej niż 10x. Bez względu gdzie mam SL. Bo licho nie śpi :)
Czyli jak mam 1000pln max wartość pozycji to 10 000pln. To i tak sporo. I na cudowne zyski nie licz bo to tak nie działa. Ryzyko pod kontrolą przede wszystkim. Bez wyjątku czy to 100pln czy 100 000pln.
Pod linkiem co podałeś jest tabela co liczy jaka jest wartość pozycji wyrażona w kontraktach.
Jest tam 1 lot=1kontrakt. 1 kontrakt wart na daną chwile 22337 $
0,5 lota to 22337/2=11168,5 $. Ile to pln to chyba łatwo policzyć. Daje to 39760 pln. Czyli ponad 39x wartość Twojego depo. Stanowczo za dużo
Wyobraź sobie teraz 39760 pln. To sporo kasy

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

Inaczej to rozumiem
0.5 lota na DJ to 180 zł przy ruchu o 100 punktów. Czyli gdyby DJ poszedł do góry o 300 pkt to ja będę do tyłu 3*180= -540 zł

uważam więc że moja pozycja jest ok. żeby rynek mnie wyrzucił musiałby pójść o ok 400 pkt do góry.

Zgodnie z Twoim punktem widzenia powinienem otworzyć max 0.2 lota na DJ czyli 100 punktów ma wartość 72 zł ruch do góry o 300 pkt to 72*3= -210. Uważam to za pozycję za małą. Ale każdy niech gra jak mu to odpowiada.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

poker pisze:Inaczej to rozumiem
0.5 lota na DJ to 180 zł przy ruchu o 100 punktów. Czyli gdyby DJ poszedł do góry o 300 pkt to ja będę do tyłu 3*180= -540 zł

uważam więc że moja pozycja jest ok. żeby rynek mnie wyrzucił musiałby pójść o ok 400 pkt do góry.

Zgodnie z Twoim punktem widzenia powinienem otworzyć max 0.2 lota na DJ czyli 100 punktów ma wartość 72 zł ruch do góry o 300 pkt to 72*3= -210. Uważam to za pozycję za małą. Ale każdy niech gra jak mu to odpowiada.
To jak Ty chcesz chłopie przetrwać dajmy na to 3 kolejne pod rząd nieudane transakcje? A że będą to jest pewne na 100%. Dopłacisz kolejne 1000pln? Chore
A jak będziesz miał 100k pln to znajdziesz kolejne 100k pln? Pomyśl
72 pln to 7,2% depozytu. To mało? Pewnie jesteś z tych co chcą setki% w miesiąc :d hehehe
Ech kończe bo trace czas :)

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

Dopłacisz kolejne 1000pln? Chore
Pewnie jesteś z tych co chcą setki% w miesiąc :d hehehe
Ech kończe bo trace czas


Generalizujesz. Niepotrzebnie się nakręcasz. Zostań, pisz nikt cię nie wyrzuca :wink:

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

poker pisze:
Dopłacisz kolejne 1000pln? Chore
Pewnie jesteś z tych co chcą setki% w miesiąc :d hehehe
Ech kończe bo trace czas


Generalizujesz. Niepotrzebnie się nakręcasz. Zostań, pisz nikt cię nie wyrzuca :wink:
Owszem zostane ale głównie będę czytał ;)
Moja rada to poczytaj sobie dzienniki innych. I wyciągnij wnioski. No chyba, że juz wszystko wiesz to "inna sprawa" :d
I życze powodzenia.

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

Trzymam pozycje dalej. Spodziewam się większej przeceny. Na razie +40 zł. Tak przy okazji mój myfxbook ześwirował pozycję Highest: PLN4872.05 wczytał mi z innego rachunku taż w AM dziwne.

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

20170925_181813.png
20170925_181832.png
Trady pozamykane +160 zł. Myfxbook będzie później bo działań tylko na telefonie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

Kolejne pozycje otwarte.
1. Dax S 0.1 lota po 12 578.
2. DJ S 0.1 lota po 22 312

Pozycje małe nie robiące zagrożenia dla konta 100 punktów ma wartość ok. 40 zł. Ze względu na małe pozycje dopuszczam możliwość dolozenia po jeszcze jednej takiej samej pozycji.

Czekam też na S na bitcoinie ale kurs musi przekroczyć grubo 4 000.

ODPOWIEDZ