Po jakim okresie zacząłeś/aś systematycznie zarabiać?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.

Po jakim okresie zacząłeś/aś systematycznie zarabiać?

<6 miesięcy
21
12%
<12 miesięcy
11
6%
<18 miesięcy
7
4%
<24 miesiące
8
4%
zarabiam juz systematycznie, ale zajeło mi to więcej niż 24 miesiące
24
13%
nie zarabiam systematycznie
111
61%
 
Liczba głosów: 182

FXfighter
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: 24 lip 2009, 21:53

Nieprzeczytany post autor: FXfighter »

vindemiatrix pisze:Tak to już jest niedomagam w "tradycyjnych" zdolnościach to wymyślę sobie inny rodzaj inteligencji
Trudno się jednak zgodzić ze stwierdzeniem, że IQ jest miarą wszystkich możliwych zdolności. Owszem, z reguły osoby wybitnie utalentowane w jakiejś dziedzinie mają również IQ zdecydowanie powyżej przeciętnego, jednak średnie IQ osób posiadających wybitne osiągnięcia w naukach ścisłych będzie zapewne wyższe niż średnie IQ np. wybitnych muzyków i nie należy stawiać w tej sytuacji jednego rodzaju zdolności nad drugimi dlatego, że dadzą się lepiej zmierzyć za pomocą IQ. Wiem, że używam tu uproszczenia, bo trudno przyjąć jasne kryteria, kogo można uznać za wybitnego w danej dziedzinie, ale myślę, że wiadomo o co chodzi.

Faktycznie powinniśmy już kończyć tę rozmowę, bo nie jest związana z tematem wątku.

Awatar użytkownika
HunterPL
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 437
Rejestracja: 26 sie 2010, 21:33

Nieprzeczytany post autor: HunterPL »

chodzi wam o zarabianie rprawdsziwymi pieniedzmi :)? jesli kto NAPRAWDE zarabial na real w okresie mniejszym niz 6 miechow to SZACUN;p
Pieniądze są krwią tego świata...

vindemiatrix
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 22 kwie 2009, 12:12

Nieprzeczytany post autor: vindemiatrix »

HunterPL pisze:chodzi wam o zarabianie rprawdsziwymi pieniedzmi :)? jesli kto NAPRAWDE zarabial na real w okresie mniejszym niz 6 miechow to SZACUN;p
No widzisz i gdzie te 95% :) Okazuje się i słusznie że zarabiać można nie trzeba ani wybitnej inteligencji ani astrologii, wystarczy wytrwałość. Mam wrażenie że 95% bierze się ze słomianego zapału, braku konsekwecji i nierozsądnego podejścia do tematu tradingu. W końcu przychodzą straty może nawet MC i ludzie rezygnują, zdaża się że gdy trochę emocje opadną wracają i... i popełniają te same błędy. Stąd te 95%

Awatar użytkownika
HunterPL
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 437
Rejestracja: 26 sie 2010, 21:33

Nieprzeczytany post autor: HunterPL »

ja nie mowie ze zarabiam nie mozna ale jesli chodzi o demo to 4 miechy nie zarabialem dopiero 1 miesiac (prawie brakuje 1 tyg) zarabiam ale to demo... jestem pelen SZACUNKU do ludzi ktorzy mniej niz 6 miechow interesuja sie FX zakladaja konto real i juz zarabiaja regularnie... ja dopier (prwadopodobnie) zaczynam ten proces ale na demo a tu nie ma porównania z real.... na real pewnie i tak bym tracil...
Pieniądze są krwią tego świata...

beginner

Nieprzeczytany post autor: beginner »

Ja myślę, że to jest trochę źle postawione pytanie. Moim zdaniem oczywiście.

Każdy stawia sobie inne cele... jedni chcą dorobić do pensji, inni zarobić na wakacje, inni walczą o wolność a jeszcze inni chcą być obrzydliwie bogaci.

Sam fakt zarabiania jest ważny, ale w moim odczuciu to jest etap a nie cel. Pytanie po jakim czasie osiągnąłeś satysfakcjonujący poziom zarobków z FX? Inna sprawa, że na forum każdy może napisać co chce a i tak każdy robi rachunek sumienia w swojej głowie patrząc na swoje konto. Poza tym wielu traderów ma lepsze i gorsze okresy, raz topią, raz zarabiają. Idealny przykład - Livermore, zarabiał i tracił fortunę kilkukrotnie.

ODPOWIEDZ