Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

niemiaszek pisze:
Adrianoforex pisze:Pytanie kto będzie płakał.
to jest nie ważne, bo zabawa jest przednia i to jest najlepsze w tym klikaniu :D

pokaz siły był, zakres ceny też, a że nie każdemu dane było bawić się razem z "nimi" to inna kwestia... :idea:

Ale nikt tutaj się nie spodziewał, że aż tyle nawrotek będzie. Tak, jakby pływali 200 na 25 metrowym basenie. :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

Adrianoforex pisze:Ale nikt tutaj się nie spodziewał, że aż tyle nawrotek będzie.
to że będzie bujać i to na wszystkim o 20:00 to było pewne na 1000% :!:

zerknij jeszcze raz na screeny które wrzuciłem, porównaj kwotowania(max/min ceny) z giełdy CME/GLOBEX kontraktu na edka i u normalnego brokera forexowego jakim jest Armada, tu jest haczyk 8)

my rynek skubiemy malutką wędką z cieniutką żyłką, a ktoś zbiera wszystko ogromną siecią, tu jest ta różnica co komu wolno a o czym inny może tylko pomarzyć... :roll:
Ostatnio zmieniony 18 gru 2013, 22:05 przez niemiaszek, łącznie zmieniany 1 raz.
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

niemiaszek pisze:
Adrianoforex pisze:Ale nikt tutaj się nie spodziewał, że aż tyle nawrotek będzie.
to że będzie bujać i to na wszystkim o 20:00 to było pewne na 1000% :!:

zerknij jeszcze raz na screeny które wrzuciłem, porównaj kwotowania(max/min ceny) z giełdy CME/GLOBEX kontraktu na edka i u normalnego brokera forexowego jakim jest Armada, tu jest haczyk 8)

my rynek skubiemy malutką wędką z cieniutką żyłką, a ktoś zbiera wszystko ogromną siecią, tu jest ta różnica co komu wolno a o czym inny może tylko pomażyć... :roll:


Co prawda to prawda. Ale pomyśl sobie jakiego pewniaka co wystąpienie mogą obstawiać występujący. :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Dziś był piękny dzień na trading, az takiego bujania sie nie spodziewam i odpaliło mi prawie wszystkie zlecenia a potem tylko TP TP TP :)

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

Ink. pisze:Dziś był piękny dzień na trading, az takiego bujania sie nie spodziewam i odpaliło mi prawie wszystkie zlecenia a potem tylko TP TP TP :)

gratki i tak trzymać :564:


jest szansa, że jutro trochę inaczej zorganizuję sobie dzionek, a co za tym idzie więcej czasu będę miał na siedzenie przed kompem i mam nadzieję że może uda mi się pokazać więcej trejdów, bo jak zerkam na wykresy to sys/strategia ma bardzo duży potencjał na przyzwoite koszenie ładnych dniówek :wink:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Ink. pisze:Dziś był piękny dzień na trading, az takiego bujania sie nie spodziewam i odpaliło mi prawie wszystkie zlecenia a potem tylko TP TP TP :)

Ja dzisiaj za namową Andiego próbowałem czegoś innego niż edek czyli kabla i skutecznośc słabiutka. najważniejsze, że wyszedł z tego zysk. Musze sie opatrzeć. Teraz chyba ciut za wysoko powędrował japoniec.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
xspojlerx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 06 sty 2010, 15:54

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: xspojlerx »

Cześć Grzegorz :) widzę że zmieniłeś strategię ;) Będę zaglądał, powodzenia :)

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

Adrianoforex pisze:Teraz chyba ciut za wysoko powędrował japoniec.
nie wiem którego crosa masz na myśli xxx/JPY, ale na forexie nigdy nie ma czegoś takiego, że "coś" jest za wysoko lub niżej nie będzie... :idea:

jak kierunek obiorą to są zawsze dwie opcje:
"sky is the limit.."

lub

"welcome to the hell..."

najlepszym rozwiązaniem jest zawsze iść razem z nimi, nie ważne którą opcję wybrali... :564:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

xspojlerx pisze:Cześć Grzegorz :)
Cześć Arek...100 LAT, 100 LAT, wszystkiego najlepszego...(późno na skype mi info pokazało)

xspojlerx pisze:widzę że zmieniłeś strategię ;) Będę zaglądał, powodzenia :)
nie, tylko coś zmodyfikowałem i teraz testuję...ale jak się dobrze przypatrzysz to masz to samo u siebie na wykresie :D

z czasem, jak będziesz tu zaglądał to napewno się zorientujesz co jest sygnałem do zajęcia pozycji... :wink:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
xspojlerx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 06 sty 2010, 15:54

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: xspojlerx »

niemiaszek pisze:
xspojlerx pisze:Cześć Grzegorz :)
Cześć Arek...100 LAT, 100 LAT, wszystkiego najlepszego...(późno na skype mi info pokazało)
Dzięki za pamięć, nie spodziewałem się :D I co za bieg okoliczności że akurat teraz znalazłem twój dziennik :)
niemiaszek pisze:
xspojlerx pisze:widzę że zmieniłeś strategię ;) Będę zaglądał, powodzenia :)
nie, tylko coś zmodyfikowałem i teraz testuję...ale jak się dobrze przypatrzysz to masz to samo u siebie na wykresie :D

z czasem, jak będziesz tu zaglądał to napewno się zorientujesz co jest sygnałem do zajęcia pozycji... :wink:
Czyli czysty wykres to tylko zmyłka? :p Ok, będę obserwował ;) Powodzenia!

ODPOWIEDZ