Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Tego typu ofert scamu jest całe mnóstwo jak się okazuje. Wszyscy działają identycznie. Wydzwaniala i namawiają....usilnie wmawiając że to legalne i potwierdzone przez KNF itd....
Gdzie tylko napotkam te strony pisze komentarze. Ludzie uważajcie i uprzedzajcie.....rany boskie co się dzieje !!! Wszędzie tego pełno!!! Czemu nikt admini tego nie filtruja !!??

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

siwy660 pisze:
26 lut 2021, 22:15
Czemu nikt admini tego nie filtruja !!??
Kto miałby to filtrować? Dzisiaj działają pod jakąś nazwą, jutro pod inną, a pojutrze jeszcze inną. Jeśli sam się nie ustrzeżesz, to nikt inny tego za Ciebie nie zrobi. Trzeba myśleć wpłacając pieniądze.

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

grzegrzyw pisze:
26 lut 2021, 23:05
siwy660 pisze:
26 lut 2021, 22:15
Czemu nikt admini tego nie filtruja !!??
Kto miałby to filtrować? Dzisiaj działają pod jakąś nazwą, jutro pod inną, a pojutrze jeszcze inną. Jeśli sam się nie ustrzeżesz, to nikt inny tego za Ciebie nie zrobi. Trzeba myśleć wpłacając pieniądze.
Witajcie.
Gnojki dzwonią do mnie. Nie odbieram. Blokuję.
Miłego dnia. Mam nadzieję że kiedyś jednak dosięgnie ich sprawiedliwość.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Odrzucaj połączenia. Albo odbierz i na spokojnie powiedz co o nich wiesz i myślisz. Dadzą spokój bo będą pewni że już nic nie wyciągną.

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

siwy660 pisze:
27 lut 2021, 11:23
Odrzucaj połączenia. Albo odbierz i na spokojnie powiedz co o nich wiesz i myślisz. Dadzą spokój bo będą pewni że już nic nie wyciągną.
👍🏻

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

Judyta pisze:
26 lut 2021, 21:05
QuilanVoss pisze:
26 lut 2021, 12:51
Judyta pisze:
25 lut 2021, 16:32
Witam. Świeżo oszukana na 14tysięcy Euro. Niby moje pieniądze leżą na skrytce w banku w Londynie. I muszę znowu dopłacić 1317Euro. Wtedy pieniądze dostanę. Jestem załamana. Co robić?

Zgłoś na policję, i złóż prośbę do banku o anulowanie przelewu. Ciesz się jak płaciłaś kartą, wtedy można użyć chargebacku. Wzięłaś na to kredyt?
Byłam dziś na policji. Nie nie brałam kredytu. Pierwsza wpłata przez kartę. 250 Euro.
No to się możesz cieszyć. Ja wziąłem kredyt, teraz muszę się bić w sądzie chociaż o częściowe anulowanie kredytu. Jak się nie uda to moje dzieci nie pójdą na studia. I wiem że to nie jest forum do wyżalania się, ale jest mi naprawdę ciężko 😓. Wynająłem prawników z antyportalu za 4~5 tysięcy, jak się nie uda to jeszcze więcej stracę. Nosz k****.
Ale ja jestem człowiekiem wierzącym, i wierzę że kiedyś ich dopadnie sprawiedliwość, nawet po śmierci, chociaż wtedy to dla mnie będzie już na nic. Ale trudno, od połowy marca biorę się za spłacanie. Macie dla mnie jakąkolwiek radę odnośnie sądu i spłacania?

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

QuilanVoss pisze:
28 lut 2021, 10:09
Judyta pisze:
26 lut 2021, 21:05
QuilanVoss pisze:
26 lut 2021, 12:51

Byłam dziś na policji. Nie nie brałam kredytu. Pierwsza wpłata przez kartę. 250 Euro.
No to się możesz cieszyć. Ja wziąłem kredyt, teraz muszę się bić w sądzie chociaż o częściowe anulowanie kredytu. Jak się nie uda to moje dzieci nie pójdą na studia. I wiem że to nie jest forum do wyżalania się, ale jest mi naprawdę ciężko 😓. Wynająłem prawników z antyportalu za 4~5 tysięcy, jak się nie uda to jeszcze więcej stracę. Nosz k****.
Ale ja jestem człowiekiem wierzącym, i wierzę że kiedyś ich dopadnie sprawiedliwość, nawet po śmierci, chociaż wtedy to dla mnie będzie już na nic. Ale trudno, od połowy marca biorę się za spłacanie. Macie dla mnie jakąkolwiek radę odnośnie sądu i spłacania?
Przykro mi. Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy. Ja również wierzę że dopadnie ich sprawiedliwość. Ja skurwielom wpłaciłam bitcoinami przez ten automat. Czy wiecie może czy w ten sam sposób jak wpłaciłam kasę mogę wypłacić? Pewnie nie, co?? Zwinęli ją już pewnie??

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Trade360 co myślicie? Też oszusci ?

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

siwy660 pisze:
02 mar 2021, 18:19
Trade360 co myślicie? Też oszusci ?
Już raz się naciąłeś, czemu szukasz mało znanych brokerów? Ten broker wygląda w miarę normalnie, CySEC numer licencji 202/13, ASIC numer licencji 439907, ale jak wygląda w praktyce to nie wiem i nie mam zamiaru sprawdzać.

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

Mam pytanie.
Postanowiłem zgłosić się do kancelarii antyportal.
Jest to (ponoć) sprawdzona kancelaria, ale nie odbierają telefonów, zastanawiam się czy znowu mnie nie ojebali na kasę.
Jeśli ich postępowanie nie będzie zadowalające to czy lepiej się zgłosić do innych, na przykład sparta group? Na antyportal wydałem 5 tysięcy, przez oszustów forex straciłem 60 tysięcy (wziąłem kedyt). Więc jak nie będą nic robić to czy warto wydawać kolejny raz pieniądze? Da się prowadzić 2 postępowania w jednej sprawie, albo jedno z dwoma kancelariami naraz? Zastanawiam się, bo ta sparta wygląda bardziej przekonywująco. I wiem, że część będzie pisać że się nie nauczyłem, itp. Ale z jednej strony warto zapłacić 5 tysięcy żeby odzyskać 60, ale z drugiej nie jest to pewne na 100%, i poza tym może mieli problemy np. z linią, opinie w internecie i na niezależnych forach mają dobre.. Już sam nie wiem co mam robić. Rada?

ODPOWIEDZ