Oszuszci - TRADER5000

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Arturrr
Uczestnik
Uczestnik

Oszuszci - TRADER5000

Nieprzeczytany post autor: Arturrr » 27 lut 2019, 14:21

Dzień Dobry.
Chciałbym ostrzec wszystkich przed firmą Trade 5000 i panem Sergiuszem Wiśniewskim. Kiedy zadecydowałem o wypłacie środków usłyszałem odpowiedź : "niema mowy". Wcześniej od tygodnia mnie namawiał, żebym wziął chwilówkę i wpłacił 1000 euro to mi pokarze jak sie zarabia - kiedy zadecydowałem o wypłacie uruchomił takie inwestycje, że straciłem ponad 300 euro i zostało mi 53 - a prowizja za wypłacenie 53 euro to 40 !!! euro

Trade5000 - to złodziejska bandycka firma !!!!!!!!!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Kontakt:

Re: Oszuszci - TRADER5000

Nieprzeczytany post autor: raposo » 27 lut 2019, 15:27

Witaj,

Firma ta jest już na liście ostrzeżeń KNF:
https://forexclub.pl/trade5000-lista-ostrzezen-knf/

To znaczy, że złożony został już wniosek do prokuratury...
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 » 27 lut 2019, 17:25

Oni mówią ,że nie ma mowy a nie, że niema mowy.

Awatar użytkownika
Nieśmiertelny Trader
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader » 27 lut 2019, 20:13

Wydawać by się mogło że świadomość o rynku jest już w Polsce na prawdę duża ale jak widać... nie. Powinni zakazać chwilówek, z tego co wiem tam procent odsetek jest ogromny.

Nigdy nie graj pieniędzmi których nie możesz stracić ;)
Kapitał --> Plan --> Spokój --> Szach Mat

Buduj dobre nawyki

Na forum od grudnia 2010 jako overall, następnie EFFECTIVE by finalnie przybrać formę Nieśmiertelnego ;)

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: T-REX » 27 lut 2019, 21:41

Świadomość o rynku? "spekulanci to złodzieje" - tyle w sprawie świadomości, zbudowanej za czasów wczesnego PRL, i nieustannie powielanej. Jak mieszkałem za granicą sypnąłem się koledze - prostemu robolowi, że zajmuję się giełdą. Znał temat bardzo ogólnie, ale chociaż pobieżnie rozumiał o co kaman, choćby dlatego, że on się urodził w kapitalistycznej tradycji. I rozumiał, że to ponoszenie ryzyka, rozumiał skalę jaką mierzyć to ryzyko i ewentualne zyski. A był prostym rybakiem, tyle że od notowań giełdowych zależało ile zarobi na złowionych rybach. I umiał kalkulować własne ryzyko - kiedy wypłynąć w morze, a kiedy nie opłaca się wstawać z baby. Świadomość rynku w kraju w którym "państwo daje", określa ile masz zarabiać, lub czy wolno wyciąć ci własne drzewo albo sprzedać własną ziemię??? :509:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ewa78
Uczestnik
Uczestnik

Nieprzeczytany post autor: ewa78 » 15 maja 2019, 10:41

Witam, również zostałam oszukana, natrafiłam na reklamę w internecie, założyłam konto i wpłaciłam depozyt zapewniana, że mogę wypłacić w każdej chwili i ups.. ! Nagle brak kontaktu , teraz nie mogę sie dodzwonić w ogóle. Piszą mi że warunkiem wypłaty depozytu jest kontakt z analitykiem , ten ma mnie gdzies - nie dzwoni, ani ja nie mogę do niego zadzwonić. Czy ktoś może mi pomóc jak odzyskać pieniądze ?

ODPOWIEDZ