Oszusci Plus500! UWAGA!

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Lamm
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 23 gru 2014, 10:43

Oszusci Plus500! UWAGA!

Nieprzeczytany post autor: Lamm »

Uwaga na oszustow w plus500! Wlaczyli moje pieniadze ktore dzien wczesniej wyslalem do wyplaty na moje konto do gry nie wyswietljac informacji o tym na ekranie. Tranzakcje bybly na minusie, powinny byc automatycznie zamkniete a nie zostaly, gdy zamknalem recznie te operacje okazalo sie , ze to co bylo na minusie pobrali z moich pieniedzy przeznaczynych na wyplate. Pisalem do nich ale totalnie mnie olali. Tlumaczenia jakby rozmawiali z idiota, tak w skrocie odwal sie facio, my mozemy robic wszystko i wszystko jest legalne. Napisalem juz do FCA skarge na nich, zobaczymy co mi odpisza. Co by nie odpisali to firma ta to zwykly oszust.

TxT
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:01

Re: Oszusci Plus500! UWAGA!

Nieprzeczytany post autor: TxT »

Czyli wpadles w debet juz po zleceniu wyplaty i po prostu pokryli go z twojej kasy zeby szybciej odzyskac srodki. Czy tak?

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Oszusci Plus500! UWAGA!

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

Lamm pisze:Uwaga na oszustow w plus500! Wlaczyli moje pieniadze ktore dzien wczesniej wyslalem do wyplaty na moje konto do gry nie wyswietljac informacji o tym na ekranie. Tranzakcje bybly na minusie, powinny byc automatycznie zamkniete a nie zostaly, gdy zamknalem recznie te operacje okazalo sie , ze to co bylo na minusie pobrali z moich pieniedzy przeznaczynych na wyplate. Pisalem do nich ale totalnie mnie olali. Tlumaczenia jakby rozmawiali z idiota, tak w skrocie odwal sie facio, my mozemy robic wszystko i wszystko jest legalne. Napisalem juz do FCA skarge na nich, zobaczymy co mi odpisza. Co by nie odpisali to firma ta to zwykly oszust.
nie wiadomo o co ci chodzi. Przestań :564: nie bełkotaj i wytrzeźwiej człowieku.

ODPOWIEDZ