Ostatni etap- stać się ceną.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

na chwilę obecną rynek wciąż jest jeszcze spadkowy, ale trzeba bardzo uważać... wkraczamy coraz bardziej w strefe popytu która może edka odbić do góry.... Generalnie wszystko zależy od wyglądu wykresu... krótko mówiąc rynek da znać czy się odwraca, czy kontynuuję :)
Najbliższe 2 dni prawdopodobnie bez konkurosowania z samego rana wypad z domu, więc raczej niczego nie wrzucę.
Z racji, że w konkursię bezpiecznie sobie pykając do tej pory zrobiłem 76%... uświadczam się w przekonaniu, że daleko z tym nie zajadę a to ostatni tydzień by coś hazardowego wykręcić więc wrzuciłem sobie 1 lota L w złoto i zostawiam bez kontroli. no chyba że gdzieś WI fi trafie... :)

L z 1170,80
TP 1181,80
SL 1162,06

Jest to zagranie kompltnie na czuja... nie poparte badaniami. :D

Mpapiez

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Damfry, zacznij że wrzucać jakieś obrazki, fajniej wtedy widać dlaczego akurat wszedłeś lub wyszedłeś z pozycji, a no i journal zyskałby na wartości.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Docelowo planowane są scriny, głownie brakuje mi czasu przez etatowe zabawianki :)

Co na horyzoncie, Gdyby nie wystapienie Jelenia z USA, mocno zastanowiłbym się nad L... ładny poziom ładnie dzien pracował ukłąd ceny całkiem fajny.
Jak będzie dobrze cena ułożona to puszcze Lkę, z TP w rejonie 1.14244.
Na realnym koncie odpuścił bym całkowicie z racji jak mówiłem wystąpienia Jelenia.

Aktualizacja po 17
====edit=====

L wrzucone
1.13428 (myślę, że można uzyskać nieco lepszą cene, bo jest miejsce na cofkę jeszcze, ale czy tak będzie nie wiem stąd z miejsca odpaliłem L)
SL 1.13216
TP 1.14244

Zobaczymy czy jeleń mnie przewiezie :)



====eit2=====

1.13500 jesli tego nie zmielimy będzie konsolka.... i zejście ceny poniżej poziomu mojego wejścia.

===edit3===

Brakuję pary więc przerzucam na BE... coś czuję że z racji pory potraktuję to jako skalp :roll:

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Zlecenie ucięte..... Czas pożyć :)

na dziś dzień generalny zwrot konkursowy wynosi 92,96%

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Podsumowanie konkursu Mforex.
Miejsce : 128
Wygenerowana stopa zwrotu: 104,61%

Generalnie mówiąc nędza przy tych blisko 3 tysiącach spół konkurentów :D Chyba o to BMW i8 z HFT nawet nie będę próbował :D

Czas otworzyć ten real...

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

OK, jedziem dziś z realem.
Z racji że to gonienie ceny, i nie startuję z bazy to ostrożnie 2x S wrzucone i szybko na BE przestawiam.

===edit===
Zlecenie po gorszej cenie usunięte, na 0 w pracy pozostawiam Ske z 1.10284 SL BE
TP 1.09370.... na razie wykres się dziwnie układa i nie ma jednego pewnego kierunku, więc ryzyko do minimum ograniczam.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

ja w kabelka spróbowałem zobaczymy chociaż do idealnego wycięcia z ZL zabrakło kilka pipsów więc liczę że mogą wybić. Dzisiaj EURO odpuszczam bo o 20 jakieś przemówienie ważne widzę. I po takich akcjach pewnie wszystko mogą zrobić więc wolę być zdala dzisiaj od EUR
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

No to fajnie że się załapałeś, u nie nie spełnili wymogów tradingplanu więc bez pozycji. Poza tym dziwi mnie, że nie przeorali teko wsparcia solidnym zamknięciem pod... w takich momentach zapala mi się czerwona lampka :)
Edka dobrze się zapowiadał, ale poszli bez zawracania. Ja ceny ganiać nie lubię, więc dziś tylko popatrzę.
Co do Dragiego... spodziewam się, że będzie konsekwentnie mówił o QE i o wszelkich mechanizmach jakie ma do tego EBC. Założyłem że zeszły tydzień na edku będzie świecą doji i jest, teraz jest potrzebne momentum i mam nadzieje, że Dragi w tym pomoże. Są bardzo duże szanse, że wyklaruje nam potężny sygnał spadkowy a, wtedy kontynuujemy do dołka z przed pół roku, jest bardzo prawdopodobna...
Chyba, że mu coś odbije i wykręci rynek w drugą stronę :D Jak już się wszyscy powybijają i zaczną ładnie od ZL do ZL pracować wtedy i ja się podłącze :)

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Jak rynek długi i szeroki, tak tylu brokerów oferuję swoje usługi.... Jako ze nie znana mi jest wszelka oferta, chciałem się Was podpytać, jakie macie prowizje za otworzony lot, i jakie granty broker daje.
Chce sobie porównać, warunki (koszt) handlu u STP/ECN i takie tam :)
Mój brok pobiera 5$ prowizji, za 1 lot (to niecałe 20zł) spredy mam w okolicach 0.00002 pipsa oraz darmowy VPS.
Proszę o info na PW, by nie robić śmietnika z góry dziękuję.

Mpapiez

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Doczekamy się jakichś obrazków z opisem ? Chociaż z tego 1 trejda na realu ?
Minął miesiąc od rozpoczęcia journala, a tutaj nie ma kompletnie nic :wink: .

ODPOWIEDZ