Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

To nie ebook tylko papierowa książka omawiające korektę prostą i sposób jej rozegrania na rynku.

Pozdrawiam

jbm8
Gaduła
Gaduła
Posty: 297
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:03

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: jbm8 »

sposób rozegrania jej w ciemno?

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

silveRbull pisze:Witam

Ja tu widzę nie tyle misję edukacyjną co zarobkową. Książka jest niczym innym jak próbą sprzedaży za wygórowaną cenę czegoś co jest dostępne zupełnie za darmo. Autor książki rzeczywiście mógł się trochę bardziej wysilić i zamieścić statystyki omawianej przez siebie strategii co uczyniłaby książkę bardziej wyjątkową. Kupując taką pozycję każdy wiedziałby że płaci za rzetelną pracę, którą ktoś włożył w udokumentowanie tego co stara się przekazać. Póki co jest to tylko zabarwiona subiektywizmem kopia czegoś co znane jest powszechnie i niejednokrotnie omawiane było na tym forum....

Pozdrawiam
Panowie obrońcy biednych dawców kapitału, już nawet książek się czepiacie? Nie znam ani tej książki, ani jej ceny, ale do cholery to wolny kraj, i każdy ma prawo napisać książkę np: o hodowli trzody, i każdy zainteresowany tematem ma prawo sobie ją kupić. Założę się, że biorąc 20 książek o profesjonalnej hodowli świnek w każdej z nich 70-90 procent wiedzy będzie się powtarzać. Mimo napisania książki przez wybitnego profesora znającego wszystkie tajniki nierogacizny na pewno będzie o karmieniu, dojeniu czy co tam się z tymi maciorami robi.Tak samo jak podręczniki matematyki zawierają z grubsza tą samą wiedzę. Autor opisuje to co (jak twierdzi) wystarcza mu do tradingu (profitowego lub nie :mrgreen: ) i teraz każdy z Was może iść w jego ślady. Czy się opłaci? A czy w obecnej sytuacji politycznej hodowcy świń mają profity czy raczej narzekają? Kupując byle jaką, pierwszą - lepszą książkę ryzykujesz że ci się nie spodoba. Czy autor ma oddać ci pieniądze? Czy ku...wa w każdym e-booku o forexie żeby go kupować musi być Graal albo tajemna wiedza ?!? Macie po kilka lat doświadczenia na rynkach, liczycie, że możecie się jeszcze czegoś nauczyć z książek? To WY powinniście takie książki pisać i przelewać na papier Wasze doświadczenia. I czerpać z tego korzyści bo na tym świecie nie ma nic za darmo. I ktoś się z tego nauczy trejdować albo z jego świnek nie będzie szyneczki. Kupiłem w swoim życiu sporo e-booków i teraz wiem, że żaden nie zastąpi własnych doświadczeń. Oddacie mi teraz kasę bo nie ostrzegliście mnie w porę? Jak nie to spierdalać, sam odpowiadam za swoje błędy i wszystko to co nawywijałem w MOIM życiu. Nie będę żałował nawet tych doświadczeń które skończyły się wielkim zawodem. OK jest dla mnie napisanie: przeczytałem - to chłam, zero wiedzy ściema. Wkurwia mnie gdy ktoś wyskakuje z: "książka napisana dla kasy, przecież tyle hajsu z tradingu" . A
Możesz podesłać mi tego ebooka?
To już szczyt skurwysyństwa. KAŻDY może ocenić na blogu autora czy przedstawiona wiedza jest godna zakupu. Jeśli widzę, że facet pokazuje coś, czego do tej pory nie wiedziałem, to albo bezstresowo kupuję, albo pytam wujka gogle i dokształcam się za darmo w temacie. Każdy decyzje podejmuje za siebie, i nie wiem czemu bronicie ludzi PRZED ICH WŁASNYM LENISTWEM.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2014, 19:55 przez T-REX, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Mi nie chodzi o to że autor nie ma racji, ale o to że prubóje zarabiać na udostępnianych bezpłatnie informacjach. Na Youtubie można znaleźć webinary poświęcone tej metodzie. W internecie można znaleźć darmowe ebooki zawierające dosłownie tą samą wiedzę merytoryczną co w książce. Nie ma tam niczego co mogłoby stanowić o wyjątkowości tej książki. Gdyby autor zawarł tam długoletnie statystyki, money managment, przykładowy trading plan oraz inne jeszcze składniki których brak a które składają się na kompletną strategię inwestycyjną to spewnością skórka warta była by wyprawki. Krytyka jest tutaj jaknajbardziej zasadna. Z drugiej strony zachęcam autora o uzupełnienie tych bardzo istotnych informacji i umieszczenie ich na swojej stronie internetowej w formie darmowego ebooka jako upgarde do książki - chętnie skożystam....

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

silveRbull pisze:Witam

Mi nie chodzi o to że autor nie ma racji, ale o to że prubóje zarabiać na udostępnianych bezpłatnie informacjach. Na Youtubie można znaleźć webinary poświęcone tej metodzie. W internecie można znaleźć darmowe ebooki zawierające dosłownie tą samą wiedzę merytoryczną co w książce. Nie ma tam niczego co mogłoby stanowić o wyjątkowości tej książki. Gdyby autor zawarł tam długoletnie statystyki, money managment, przykładowy trading plan oraz inne jeszcze składniki których brak a które składają się na kompletną strategię inwestycyjną to spewnością skórka warta była by wyprawki. Krytyka jest tutaj jaknajbardziej zasadna. Z drugiej strony zachęcam autora o uzupełnienie tych bardzo istotnych informacji i umieszczenie ich na swojej stronie internetowej w formie darmowego ebooka jako upgarde do książki - chętnie skożystam....

Pozdrawiam
Ok więc książka nie jest wyjątkowa, ściślej i jaśniej mówiąc to gniot, humbug, dno i coś tam jeszcze. I tyle. Napisałeś subiektywną recenzję i to jest OK. Ktoś kto nie ma Twojej wiedzy stwierdzi że to objawienie, jak ja po poznaniu systemu wiecie kogo. Kupując cokolwiek (odnośnie forexu) ryzykujesz, ze zostaniesz frajerem któremu wciśnięto gniota obiecując Graala, albo że nie przeczytasz arcyciekawej i rozwijającej Twój umysł pozycji, i przez to ominą Cię bajońskie zyski. Człowiek zwykły, bądź początkujący trader postąpi emocjonalnie. Ale my, PRAWDZIWI TRADERZY :509: spojrzymy na statystyki, z których jasno wynika ile razy kupując cośtam od Wielkiego Mistrza dostaliśmy coś godnego uwagi, a ile razy guano. I NA TEJ PODSTAWIE podejmujemy decyzje. Nie uratujesz nooba przed impulsywną i nieprzemyślaną decyzją. Jestem nim tak długo, ze wierz mi-mam spore doświadczenie. To koszt zostania Wielkim Traderem, i każdy w ten czy inny sposób musi go ponieść.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Jeżeli tak chcesz to rozpatrywać to nie powiem że nie masz racji bo ją masz. Polecam zatem tą książkę osobom początkującym z zastrzeżeniem ażeby nie dali ponieść się emocjom....

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Baardzo początkującym, którym wydaje się, że wiedza przyjdzie sama, a guru poprosi żeby skorzystać z jego doświadczenia po czym będzie można kosić pipsy na lądzie, morzu i w powietrzu.

jb8, mam komórkę która jest gówno warta. Dosłownie - ma spalony głośnik. Ale każdy kto ją ukradnie będzie złodziejem. Czaisz bazę? Lepiej się zamknij...

Edit: żeby nie było: kupiłem ostatnio e-booka za ciężkie pieniądze - Kimkolwiek na pewno musiałby za te pieniądze na wózku z pół miesiąca zap...lać :mrgreen: . TO JEST KOMPLETNY SYSTEM. Zajedwabisty, bo widzicie autor to nie jakiś obszczymur tylko dajmy na to Jerzy Kozak. I co się okazało? nie dość, że 90% wiedzy, przekazał za darmo na swoim blogu, pozostałe 10 było mało istotne, to jeszcze
a) w obecnych warunkach rynkowych system nie ma nawet 5% ! skuteczności (sam w to nie wierzę!!! Miało być 70 !!!)
b) awaria kompa usunęła mi go bezpowrotnie z twardego dysku
A wy się przejmujecie paroma noobami co wydadzą stówkę na podstwy o fibo i falach.
A, i jeszcze jedno, sprawdzałem pod tym kątem wujka google, żeby nie przepłacić. Ta darmowa wiedza to był taki hokus-pokus że nawet ja się nie dałem nabrać.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2304
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Aby tak skończyć dziwną dysputę. Wyzywam autora książki Macieja Żelaznego na pojedynek na nawigatorze aby w końcu udowodnił to że potrafi zarabiać na FX. Julia_88 myślę że mu o tym doniesie.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

jbm8
Gaduła
Gaduła
Posty: 297
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:03

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: jbm8 »

To było za proste. Serol :D i czemu ci ludzie nie potrafią zawrzeć sens swojej wypowiedzi krótko tylko muszą się rozpisywać.silveRbull, daj linki. A rexem się nie przejmuj bo szczeka na każdym forum bez sensu. Najlepiej dać go do killfila.

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Tak na szybko to polecam zapoznać się ze strategią FTS opartą o korektę prostą którą zupełnie za darmo udostępnia została na stronie: http://www.fiboteamschool.pl/video/phi- ... nku-forex/

Po zarejestrowaniu się każdy emailem otrzyma bardzo fajnie napisanego ebooka....

Każdy może także zapoznać się z tym materiałem: http://moneycon.pl/system/lectures/atta ... 1327421175

Albo z tym: http://www.sii.org.pl/static/img/_165224915.pdf

Można także obejrzeć całą serię prowebinarów JTF team czy HQtrader, gdzie panowie od dawna szczegółowo omawiają korektę prostą, mierzenia wewnętrzne, zewnętrzne, mierzenia ramion, odcinków etc. oraz strategię zbudowaną w oparciu o jej strukturę.

Przykładowy link: http://www.prowebinar.pl/spotkania-eksp ... -jtf-team/

Polecam także zwrócić uwagę na komentarze....


Pozdrawiam

ODPOWIEDZ