NOSL

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
ZL11LE
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 01 kwie 2023, 00:02

Re: NOSL

Nieprzeczytany post autor: ZL11LE »

FreeWay pisze:
18 kwie 2023, 18:35
Całkiem ciekawe https://the5ers.com/ wybrałeś "instant funding" ? dobrze rozumiem od 10 level cały zysk jest dla ciebie ? To co nazywasz swapem to chyba chodzi o odwrócone strefy , ja używam tego polski produkt https://www.fxware.pl/sd-zoner/
tak zgadza sie, instant funding. tylko widze ze musieli zmienic zasady, ja mialem 6 miesiecy do wykonania celu a tutaj widze ze jest 12 niezle:).
hehe tak 10 level caly zysk dla Ciebie ale tam to nawet myslami nie dochodze :)

FreeWay

Re: NOSL

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Kase na konto bankowe ci przelewają czy na platformie zysk zostaje ? W jak sposób takie zyski w US się później rozlicza? mam konto co leży na nim 200$ bo jak kilkoma kontami grać nie umie , wole jednego pilnowac

ZL11LE
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 01 kwie 2023, 00:02

Re: NOSL

Nieprzeczytany post autor: ZL11LE »

FreeWay pisze:
19 kwie 2023, 11:53
Kase na konto bankowe ci przelewają czy na platformie zysk zostaje ? W jak sposób takie zyski w US się później rozlicza? mam konto co leży na nim 200$ bo jak kilkoma kontami grać nie umie , wole jednego pilnowac
zysk zostaje na platformie i w kazdej chwili mozesz sobie dokonac przelewu na konto. a jak sie rozliczac z us, tego to jeszcze nie wiem ale pewnie niedlugo sie dowiem a jesli sie nie dowiem to us na pewno mi przypomni;).

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: NOSL

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

ZL11LE pisze:
19 kwie 2023, 14:13
FreeWay pisze:
19 kwie 2023, 11:53
Kase na konto bankowe ci przelewają czy na platformie zysk zostaje ? W jak sposób takie zyski w US się później rozlicza? mam konto co leży na nim 200$ bo jak kilkoma kontami grać nie umie , wole jednego pilnowac
zysk zostaje na platformie i w kazdej chwili mozesz sobie dokonac przelewu na konto. a jak sie rozliczac z us, tego to jeszcze nie wiem ale pewnie niedlugo sie dowiem a jesli sie nie dowiem to us na pewno mi przypomni;).
Z tego co wiem, to w USA musisz im wysłać taki formularz, w którym się deklarujesz jako osoba niezamieszkująca w USA, i wtedy IRS się ciebie nie czepia.

A jeżeli chodzi o polski US, to normalnie, z Belki.

Ale, radzę zapytać w US.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: NOSL

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Z tego co czytałem to ten fund jest zarejestrowany w Izraelu a siedziba w wielkiej Brytanii , więc chyba USA nic do tego. robiłeś wypłaty by ich sprawdzić ?

ZL11LE
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 01 kwie 2023, 00:02

Re: NOSL

Nieprzeczytany post autor: ZL11LE »

FreeWay pisze:
19 kwie 2023, 14:26
Z tego co czytałem to ten fund jest zarejestrowany w Izraelu a siedziba w wielkiej Brytanii , więc chyba USA nic do tego. robiłeś wypłaty by ich sprawdzić ?
a jeszcze nie robilem, jak przejde kolejny etap to wtedy wezme wyplace. wszedzie raczej maja dobre opinie, jak rowniez na czatach na zywo na filmikach na youtube nikt jakos nie narzekal. za miesiac dwa sie przekonam:)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: NOSL

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej
Jak tam FX ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: NOSL

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
06 maja 2023, 01:02
Hej
Jak tam FX ?
Odjechał już Lambo albo nie zdążył dopłacić. Obstawiam bardziej to drugie ;)

ZL11LE
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 01 kwie 2023, 00:02

Re: NOSL

Nieprzeczytany post autor: ZL11LE »

Cblondyn pisze:
06 maja 2023, 09:01
SEROL666 pisze:
06 maja 2023, 01:02
Hej
Jak tam FX ?
Odjechał już Lambo albo nie zdążył dopłacić. Obstawiam bardziej to drugie ;)
dzieki cblondyn za komentarz ale mozesz juz sobie ... z tego postu. idz truc zycie swoim jadem komus innemu, nienawidze takich ludzi jak Ty ktorzy zywia sie smutkiem innych ludzi. chca zeby innym poszlo zle bo wtedy tacy jak Ty beda czuc sie lepsi.

ZL11LE
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 01 kwie 2023, 00:02

Re: NOSL

Nieprzeczytany post autor: ZL11LE »

SEROL666 pisze:
06 maja 2023, 01:02
Hej
Jak tam FX ?
ogolnie jest ok chociaz moglo by byc lepiej. bardzo wolno mi to idzie, stalem sie bardzo strachliwy i gram malymi lotami teraz. bardzo mocno zwracam uwage na straty, mocno je minimalizuje. konta fundowane mnie tego nauczyly moze to i dobrze, wolniej zarabiam ale mysle ze bardziej stabilnie przyszlosciowo.
pierwsza wyplata na 5ersach zrobiona, mam tam jedno konto fundowane na razie
staram sie o kolejne 3 konta fundowane na 5ers, jestem na dwoch kontach na 3 etapie i na trzecim koncie na drugim etapie. wiec trzymam kciuki zeby sie udalo:)
na ftmo jestem na drugim etapie, mam nadzieje ze w ciagu miesiaca przejde drugi etap i bedzie bajka:), na drugim koncie ftmo jestem na pierwszym etapie.

ogolnie to teraz troszke rozszerzylem ilosc kont
posiadam
- exante glownie akcje
- dif akcje
- xtb forex
- mforex forex
- 1. 5ers konto fundowane 100k
- 2. 5ers konto challenge 3/3 etap walka o 100k
- 3. 5ers konto challenge 2/3 etap walka o 100k
- 4. 5ers konto challenge 2/3 etap walka o 250k
- ftmo konto challenge 2/2 etap walka o 200k
- ftmo konto challenge 1/2 etap walka o 200k

na kazdym koncie staram sie grac jakas inna strategia, z tym ze co jakis czas wprowadzam zmiany do kazdej strategii i jeden miesiac z drugim nie mozna porownywac.
walcze wlacze, mam nadzieje ze wkrotce uda sie ukonczyc challenge na ftmo to bedzie bajka:), jeden etap 200k>220k udalo mi sie zrobic w ciagu miesiaca ale to byl bardzo dobry miesiac tak wiec niech nawet w przyszlosci miesiecznie bedzie to 10k to by byla bajka
ale co by nie bylo troszke olalem swoja obecna prace i codziennie od rana do wieczora robie backtesty, cos delikatnie zmieniam i od nowa i od nowa. mam nadzieje ze tak za rok dwa pojawi sie wiecej kont fundowanych i bedzie z tego fajna wyplata:)
czeka mnie naprawde jeszcze duzo nauki, za rok dwa mysle ze bede czuc sie zdecydowanie stabilniej, moje ruchy beda pewniejsze bardziej przewidziane. oby oby sie udalo, czas pokaze:)

znikam z tego forum odezwe sie za pare, miesiecy:) nienawidze takich ludzi jak cblondyn i nawet w necie nie mam ochoty miec z nimi stycznosci, czyste zlo ktore pochlania pozytywna energie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ