nauka boksu/kickboxingu

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

"[...]Jednak groźniejsze są lekkie ciosy zadawane w trakcie treningów w odstępach czasowych co 5-20 sekund."

i tu juz sie zastanawiam czy wogole probowac. nie bawi mnie otrzymywanie serii uderzen po lbie. w kickboxingu jest podobnie?

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

hmm, może warto pomyśleć o piłce nożnej?
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

no i juz sie zaczyna polaczkowaty sarkazm. w takim razie dzieki za dyskusje.

Ral1n
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 421
Rejestracja: 20 kwie 2009, 17:39

Nieprzeczytany post autor: Ral1n »

W stolicy i nie tylko polecam Sambo - gorym bojowy lub właśnie w Wwie w SSP mieszankę sambo i SPASu - systemu autorstwa mjr Specnazu Konstantina Wojuszyna. Zajęcia typu Combat obejmują metodologię nie tylko pokrywającą to co prezentuje szkoła A. Retiunskiego ale i coś więcej. 8)

http://www.youtube.com/watch?v=mmNO6kOgCy0

Link dotyczy samej szkoły - ale warto pooglądać finezję sambistów. Trenować można tam mt, sambo i mma

Ja niestety zakatowałem organizm i prawdopodobnie już nie będę nic trenował, ale gdybym mógł to wrócił bym do Bartka właśnie.

SPAS to taka nowa koncepcja Combatu - maksymalnie przystępna i prosta.
Jakaś grupa młodych adeptów z Ukrainy ?? nie pamiętam będąc na stażu w Pietierburgu została zaatakowana przez tamtejszych kiboli - no i udało im się bronić , w sensie nie zostać skatowanym.


Yo.

Ral1n
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 421
Rejestracja: 20 kwie 2009, 17:39

Nieprzeczytany post autor: Ral1n »


Ral1n
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 421
Rejestracja: 20 kwie 2009, 17:39

Nieprzeczytany post autor: Ral1n »

Dzisiaj walka Najman - Koksu. 8) :D

Na pewno lipy nie będzie - co więcej - będzie hardcorowo!

ODPOWIEDZ