Najważniejsze wydarzenia makro

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
halunek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 22 wrz 2016, 21:20

Najważniejsze wydarzenia makro

Nieprzeczytany post autor: halunek »

Kompletnie mi ten temat nie pasuje do zadnego działu, wiec piszę tutaj. Poszukuje portalu PL/ENG który publikowałby jakies prognozy lub cos w ty stylu w którym zawarłby, które wydarzenia makro moga namieszać w niedalekiej przyszlosci. Najlepiej tak do tygodnia do przodu.
chdzi mi o cos takiego http://www.fxnewsman.com/co-sie-wydarzy ... niu-10-03/ z tym, ze fxnewsman juz tego nie prowadzi

Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Re: Najważniejsze wydarzenia makro

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

forexfactory -> calendar

halunek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 22 wrz 2016, 21:20

Re: Najważniejsze wydarzenia makro

Nieprzeczytany post autor: halunek »

no wlasnie nie o to mi chodzi, bo czesto wydarzenia 3 gwiazdkowe nie robia zupelnie zadnego wrazenia na rynku, chodzi mi wlasnie zeby odfiltrowac takie od tkich która z duzym prawdopodobienstwem cos wniosa

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Najważniejsze wydarzenia makro

Nieprzeczytany post autor: raposo »

halunek pisze:no wlasnie nie o to mi chodzi, bo czesto wydarzenia 3 gwiazdkowe nie robia zupelnie zadnego wrazenia na rynku, chodzi mi wlasnie zeby odfiltrowac takie od tkich która z duzym prawdopodobienstwem cos wniosa
No tak to się nie da ;). Musisz zwyczajnie myśleć i nauczyć się co i kiedy i jaki może mieć wpływ na rynek.

Mało tego, czasem pozornie ważne wydarzenia mogą okazać się zupełnie nieistotne z uwagi na publikowane wyniki - a tego to nikt nie umie przewidzieć w 100%.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ