Nadex ?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
hank4
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:07

Nadex ?

Nieprzeczytany post autor: hank4 »

Witam

W art.na temat nadexu przeczytałem że opcje binarne wygasają w terminach20 min,godzinne i tygodniowe a także miesięcznych ponad to istnieje możliwość rolowania pozycji. Aby potwierdzić powyżej przytoczone informacje wszedłem na str.nadexu lecz niestety po za rynkami jakie są dostępne nic nie wspomnieli o wygasaniu opcji binarnych.
Stąd moje pytanie, czy ktoś z forumowiczów dysponuje informacjami na temat wygasania i rolowania pozycji ?

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Profesor Pips
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 23 lis 2017, 18:51

Re: Nadex ?

Nieprzeczytany post autor: Profesor Pips »

opcje binarne zostały zakazane dla klientów detalicznych od 1 lipca
Jaka jest najlepsza strategia. Skuteczna.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Nadex ?

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Profesor Pips pisze:opcje binarne zostały zakazane dla klientów detalicznych od 1 lipca
Dla klientów profesjonalnych są dozwolone.

Co do wygasania opcji binarnych - każdy ustalić może sobie własny czas. O Nadex nigdy nie słyszałem, ale widzę, że to broker z USA. Nie wiem w sumie jaki sens byłby w rolowaniu opcji binarnych, bo konstrukcja tego instrumentu zakłada "zakład" o to w którą stronę pójdzie cena do momentu ustalonego przez strony terminu. Więc po co go przedłużać? Jak to rozwiązać? Dodatkową premią za opcje?

Tylko jaki w tym sens dla brokera.
Jeśli trader miał rację to nie będzie rolować pozycji, bo nie ma po co.
Jeśli trader się mylił to broker nie ma interesu w rolowaniu pozycji, bo już zgarnia postawioną kwotę.


Albo coś pomieszałeś, albo to najmniej sensowna firma binarna na rynku :D. Najlepiej skontaktuj się z nimi ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ