Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 18 lis 2018, 22:37     Inwestuj z zaufanym, globalnym brokerem XM!

MT4 rachunek demo a długość dostępnej historii.

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
  • Autor
  • Wiadomość

MaciejWLKP

Pasjonat

Pasjonat

MT4 rachunek demo a długość dostępnej historii.

Nieprzeczytany post08 lis 2018, 16:22

Witam, prowadzę pewne analizy na osobnym rachunku demo w Pepperstone i jak w większości kont demo jest one ograniczone czasowo. Po każdym nowym rachunku ubywa historii i nie mogę się cofnąć do tego co było dostępne kiedyś. Mogę się przed tym jakoś zabezpieczyć? nie wiem zmienić coś w ustawieniach albo pobrać całą dostępną historię i gdy wygaśnie mi to konto to przy logowaniu do nowego rachunku wgrać starszą historię tak aby nic nie ubyło?
Pozdrawiam
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Re: MT4 rachunek demo a długość dostępnej historii.

Nieprzeczytany post08 lis 2018, 17:02

Tam, gdzie masz wszystkie foldery z MT4 jak wskaźniki itd. jest też "history" - skopiuj sobie i podmień. Powinno pomóc.

Ew. zobacz czy po zalogowaniu na nowe demo nie możesz dociągnąć sobie historii w prosty sposób:
wyłącz autoprzesuwanie, przytrzymaj kalwisz page up (albo down - nie pamiętam).

MT4 cofnie się do maksimum, a potem powinien próbować pobierać dane wsteczne.
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- Vipro Markets (-10%) - XTB - (Pakiet książek) - Dukascopy - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

MaciejWLKP

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post08 lis 2018, 17:16

Spróbuje skopiować folder history. Drugą metodę sprawdzałem i nie działa. Za każdym razem gdy loguje się do nowego rachunku i cofałem się maksymalnie ile tylko można jest mniej historii niż poprzednio. Rozumiem że miałbym skopiować wszystkie pliki z rozszerzeniem hst?
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

brg

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post09 lis 2018, 07:34

F2 - centrum historii - możesz ściągnąć historię dla par, na których grasz. Nie będzie to idealnie ta sama historia z Pepperstone, ale powinno wystarczyć.

Wróć do Platformy transakcyjne