MT4 android, a funkcja play? Jak to wyłączyć, pomocy!

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
sydney2885
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 24 cze 2017, 09:40

MT4 android, a funkcja play? Jak to wyłączyć, pomocy!

Nieprzeczytany post autor: sydney2885 »

Witam!

Podobnie jak w temacie. Chciałbym na androidzie poprzegladać sobie stare formacje sprzed kilku dni i za każdym razem kiedy jestem kilka dni do tyłu przerzuca mnie na bieżącą świecę. Raz mi się to udaje wyłączyć jakoś przypadkowo klikając na ekran, a raz nie.
Na zwykłym mt4 odznaczam ten znaczek play i nie ma problemu. Tutaj nie mogę tego zlokalizować.

Proszę was o pomoc!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: MT4 android, a funkcja play? Jak to wyłączyć, pomocy!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Na aplikacji mobilnej nie ma tego "play'a". Co prawda, mam iOS ale tutaj nie można dezaktywować auto-przesuwania, bo nie jest to potrzebne. Wystarczy, że cofamy sobie wykres i w tym samym miejscu się on zatrzymuje. Przeskakuje nam do początku dopiero w momencie, gdy zmienimy interwał czasowy. Wątpię, żeby na Androidzie było inaczej i wracało na początek z każdym kolejnym tickiem?

Ew. sprawdź ustawienia -> Wykresy ale na iOS nic interesującego tam nie ma.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

sydney2885
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 24 cze 2017, 09:40

Re: MT4 android, a funkcja play? Jak to wyłączyć, pomocy!

Nieprzeczytany post autor: sydney2885 »

raz przeskakuje, a raz nie przeskakuj na tym samym interwale czasowym... Nie wiem czym to jest spowodowane....

-- Dodano: 01 sie 2017, 18:29 --

raposo powiedz mi jeszcze jest jakaś możliwość już na zwykłym mt4 na pc wpisać datę którą nas interesuje żeby odrazu wykres przesunęło na ten okres? Bo jak na razie jestem na przykład na m1 i pomimo oddalenia maksymalnego jak chce nieraz popatrzeć na wykresy sprzed miesiąca to trochę się namacham :) Jest na to jakiś sposób ?

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: MT4 android, a funkcja play? Jak to wyłączyć, pomocy!

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

sydney2885 pisze:raz przeskakuje, a raz nie przeskakuj na tym samym interwale czasowym... Nie wiem czym to jest spowodowane....

-- Dodano: 01 sie 2017, 18:29 --

raposo powiedz mi jeszcze jest jakaś możliwość już na zwykłym mt4 na pc wpisać datę którą nas interesuje żeby odrazu wykres przesunęło na ten okres? Bo jak na razie jestem na przykład na m1 i pomimo oddalenia maksymalnego jak chce nieraz popatrzeć na wykresy sprzed miesiąca to trochę się namacham :) Jest na to jakiś sposób ?
Na androidzie nic mi nie przeskakuje, jak cofnę, to wykres zostaje w tym miejscu.
Co do cofnięcia się od razu do konkretnej daty na PC, to naciśnij <ENTER> i wpisz datę z palca i jeszcze raz <ENTER>. Format daty musi być taki sam, jak na wykresie (rrrr.mm.dd). Możesz po spacji wpisać również godzinę i minutę.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: MT4 android, a funkcja play? Jak to wyłączyć, pomocy!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie widziałem, że coś dopisałeś ;).
Przy sposobie zbyszko pamiętaj wyłączyć autoprzesuwanie.

Można też szybko przesuwać wykres trzymając Page Up/Down lub bodajże scrollem myszki z przyciśniętym shiftem.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ