Może jakieś pomysły

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
qba3
Gaduła
Gaduła
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2009, 10:43

Może jakieś pomysły

Nieprzeczytany post autor: qba3 »

Mam do kolegów pytanie, posiadam dom po nadleśnictwie jakieś 110m2 wraz z niewielka działką i budynkiem gospodarczym wszystko oczywiście z bali kryte eternitem, ja mam dwadzieścia kilka lat i nie mam za bardzo pomysłu jak to wykorzystać dom stoi w osadzie leśnej 2 domy na krzyż razem z leśniczówka okolica cicha i spokojna pytanie do was w jakiś sposób mógł bym to wykorzystać może ktoś z doświadczenie w branży turystycznej narazie wynajmuje jakiemuś człowiekowi zaa grosze tyle żeby nie stało w zimie bez ogrzewania ale myślę ze można by to jakoś lepiej wykorzystać, może jakieś pomysły poddacie?
Big wheels keep on turning

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Rozumiem że to jest budynek w okolicy lasu, tak? Jest tam jakaś zwierzyna? Miałbym pewien pomysł.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

qba3
Gaduła
Gaduła
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2009, 10:43

Nieprzeczytany post autor: qba3 »

tak 300 do rzeki ale dalej jest rezerwat sam obiekt jest w parku krajobrazowym jeśli chodzi o zwierzynę łowna to raczej tak ale nigdy jakoś się tym nie interesowałem ale ze względu na rezerwat nie wiem czy polowanie wchodzą w gre dodam ze, bardziej mi chodzi o pomysł na zdobycie środków lub charakter wynajmu ze względu na mój wiek i inne obowiązki nie mam ani kapitału ani za dużo czasu
Big wheels keep on turning

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

1. Istnieje takie coś jak przecinki :)
2.Wynajmuj i tyle :) Ale jak już to okresowo na jakieś wakacje dla kogoś,z drugiej strony musiałbyś trochę dać tych ogłoszeń w internecie i dobrą cenę :)

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Odezwij się do mnie na skypie. Mam środki i pomysł.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

ODPOWIEDZ