Mój trading

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

delikatna aktualizacja zagrania...dobre wejście na LONG dzisiaj to poziom 1.0845 przy SL na poziomie 1.0817...sam utworze na to zlecenie oczekujące

pozdrawiam

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5085
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

tcfxsystem pisze:delikatna aktualizacja zagrania...dobre wejście na LONG dzisiaj to poziom 1.0845 przy SL na poziomie 1.0817...sam utworze na to zlecenie oczekujące

pozdrawiam
to czekamy na wieczorne fajerwerki... :wink: :564:

w dzień nie mam za bardzo czasu, ale wieczorem pocisnę z pozycją bazując na Twojej szklanej kuli, może wpadnie na waciki :d
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

niemiaszek pisze:
tcfxsystem pisze:delikatna aktualizacja zagrania...dobre wejście na LONG dzisiaj to poziom 1.0845 przy SL na poziomie 1.0817...sam utworze na to zlecenie oczekujące

pozdrawiam
to czekamy na wieczorne fajerwerki... :wink: :564:

w dzień nie mam za bardzo czasu, ale wieczorem pocisnę z pozycją bazując na Twojej szklanej kuli, może wpadnie na waciki :d

ok...tylko pamiętaj o ryzyku:)ja się mogę mylić:)


tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

monikaforexpolska pisze:FED
FED? W JAKIM SENSIE...no jest FED...ale to nie znaczy że się mogę mylić...dla mnie FED czy ECB jest tylko pretekstem do zrealizowania mojego scenariusza...chodzi mi bardziej że mój scenariusz może okazać się niewypałem:)rynek od rana gdy pisałem o L już poleciał 60 pips no ale nie zmienia to faktu że jest w L cały czas, na danych może zamieszać ale innego kierunku niż L nie widzę...

czas pokażę czy się mylę...to forex więc przyjmuje na klatę niepowodzenie

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

tcfxsystem pisze:
monikaforexpolska pisze:FED
FED? W JAKIM SENSIE...no jest FED...ale to nie znaczy że się mogę mylić...dla mnie FED czy ECB jest tylko pretekstem do zrealizowania mojego scenariusza...chodzi mi bardziej że mój scenariusz może okazać się niewypałem:)rynek od rana gdy pisałem o L już poleciał 60 pips no ale nie zmienia to faktu że jest w L cały czas, na danych może zamieszać ale innego kierunku niż L nie widzę...

czas pokażę czy się mylę...to forex więc przyjmuje na klatę niepowodzenie
15.01.2015 też większość lekceważyła ponoć mało istotne spotkanie banku szwajcarskiego. Niektórzy potracili wtedy majątki pomimo SL.To tylko miałam na myśli.

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5085
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

tcfxsystem pisze:
niemiaszek pisze:
tcfxsystem pisze:delikatna aktualizacja zagrania...dobre wejście na LONG dzisiaj to poziom 1.0845 przy SL na poziomie 1.0817...sam utworze na to zlecenie oczekujące

pozdrawiam
to czekamy na wieczorne fajerwerki... :wink: :564:

w dzień nie mam za bardzo czasu, ale wieczorem pocisnę z pozycją bazując na Twojej szklanej kuli, może wpadnie na waciki :d

ok...tylko pamiętaj o ryzyku:)ja się mogę mylić:)
pocisnę delikatnie 0,5 lotka na każdym rachunku, ale bez SL... oczek już wisi, widać na myfxbook :idea:
jak się nie uda i pójdą mocniej w dół to coś będę kombinował jak z tego wyskoczyć i zarobić, więc na loozaku, bez stresu :wink: :564:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5085
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

troszkę się wczoraj zakisili na małych widełkach ruchu, ale dzisiaj już ładnie poszli i zmienili u mnie trend na H1 na wzrostowy, więc może pejsy dadzą jeszcze od DP 1.0887 podłączyć się z pozycją, bo rano nie miałem czasu na wykresiki :wink:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5085
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

cisza się zrobiła w jurnalu... :(
więc pewnie praca Cię pochłonęła i nie masz czasu na wykresiki :wink:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5085
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

tcfxsystem pisze:delikatna aktualizacja zagrania...dobre wejście na LONG dzisiaj to poziom 1.0845 przy SL na poziomie 1.0817...sam utworze na to zlecenie oczekujące

pozdrawiam
delcieli do poziomu, więc gram to, bo u mnie na H1 nadal wzrostowy :idea: :wink:

może nie będzie bolało :d :p
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

ODPOWIEDZ