Luktom Visual Order Editor

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
Awatar użytkownika
luktom
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 19 gru 2007, 14:39

Nieprzeczytany post autor: luktom »

No jak to nie?

Proszę, 3/4 wpisu z omówieniem close part wraz z przykładem:
http://luktom.biz/blog/e303/luktom-visu ... -wersji-13
algotronic- zaawansowane rozwiązania dla traderów
Odwiedź naszą stronę WWW, aby poznać pełną ofertę

Awatar użytkownika
Emde
Gaduła
Gaduła
Posty: 96
Rejestracja: 28 mar 2009, 21:09

Nieprzeczytany post autor: Emde »

Witam,czy ktoś może wyjaśnić duże opóźnienia w sl i tp?Po otwarciu pozycji czekam nawet do 20 sek za "załadowanie",podobnie jest z ręcznym przesuwaniem-jakby się "zawieszało" coś,czasem jakby przestawało działac(inny kolor linii tp i sl,nie ma mozliwości korekty).W sumie dzieje się tak od dzisiaj,załadowałem ponownie LVOE i dalej tak samo?Może tylko jakies problemy ze strony platformy(AM)?Ma ktos cos podobnego?
pozdrawiam,
Marcin

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Emde pisze:Witam,czy ktoś może wyjaśnić duże opóźnienia w sl i tp?Po otwarciu pozycji czekam nawet do 20 sek za "załadowanie",podobnie jest z ręcznym przesuwaniem-jakby się "zawieszało" coś,czasem jakby przestawało działac(inny kolor linii tp i sl,nie ma mozliwości korekty).W sumie dzieje się tak od dzisiaj,załadowałem ponownie LVOE i dalej tak samo?Może tylko jakies problemy ze strony platformy(AM)?Ma ktos cos podobnego?
pozdrawiam,
Marcin

Wina brokera - tyle trwa egzekucja "zlecenia" nałożenia SL/TP i pewnie zamknięcia pozycji/otwarcia. Broker w kulki leci jednym słowem.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
Emde
Gaduła
Gaduła
Posty: 96
Rejestracja: 28 mar 2009, 21:09

Nieprzeczytany post autor: Emde »

Dzięki Tig3r,racja Twoja, w międzyczasie sprawdziłem na innych i działa ok..
Dziwne to ze strony AM, nielogiczne przecież?Co im to daje?Wk... klientów chyba,strzelanie gola w własnej bramki..
A wczoraj tak miło z panem z supportu gaworzyłem ;)
pozdro,
Marcin

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Emde pisze:Dziwne to ze strony AM, nielogiczne przecież?Co im to daje?Wk... klientów chyba,strzelanie gola w własnej bramki..
Temat na inny wątek ale daje im do profity. Pipsy uciekają frustracja powodująca błędy, tu poślizg w realizacji tam requote i zyski wpadają do kieszenie brokera. Działanie krótkowzroczne - na krótką metę bo klient wybredny i szybko zmieni broka. A może takie tricki to tylko dla zarabiających aby ich zmusić do zmiany broka.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
Emde
Gaduła
Gaduła
Posty: 96
Rejestracja: 28 mar 2009, 21:09

Nieprzeczytany post autor: Emde »

Tig3r pisze:A może takie tricki to tylko dla zarabiających aby ich zmusić do zmiany broka
Ale to nie ja :D :D

pozdrówka:)
Marcin

Awatar użytkownika
nnm82
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 10 lut 2010, 12:39

Nieprzeczytany post autor: nnm82 »

witam nie wiem jakie mam zle ustawienia..
jesli chce by BE aktywowal sie po osiagnieciu 10 pipsow to ustawiam be_offset na 10 ? a jesli chce by SL byl przeuniety np na +5 po osiagnieciu 10 pipsow to ustawiam be_default 10 ?

przepraszam za tak banalne pytania ale BE nie chce mi dzialac. sl i TP dziala jednak Cena przechodzi przez be jak chce. opcja jest wlaczona..

Awatar użytkownika
Mike_Scofield
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 901
Rejestracja: 03 maja 2009, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Mike_Scofield »

nnm82 pisze:jesli chce by BE aktywowal sie po osiagnieciu 10 pipsow to ustawiam be_offset na 10 ? a jesli chce by SL byl przeuniety np na +5 po osiagnieciu 10 pipsow to ustawiam be_default 10 ?
"Offset" to jest wartość która ma zostać dodana do poziomu wejścia czyli w Twoim przypadku ustawiasz na na 5 (50 jeśli masz brokera 5 cyfrowego).
"Be_default", to domyślny poziom profitu, przy którym się aktywuje BE czyli w Twoim przypadku ustawiasz na 10 (100 przy brokerze 5 cyfrowym).

Wtedy po przekroczeniu profitu +10 pipsów, SL zostanie przesunięty na +5 od poziomu wejścia.

Aha, no i upewnij się, że masz opcję "use_be" ustawioną na "true".
"Wieloma strategiami można zarabiać i wszystkimi można tracić." Mike Scofield
"Wszystko rozgrywa się w głowie, a nie na wykresie" Mike Scofield

Awatar użytkownika
nnm82
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 10 lut 2010, 12:39

Nieprzeczytany post autor: nnm82 »

linie pojawiaja sie na wykresie lecz cena przez nie przelatuje... takl jak by byl nie aktywny wogole...

czy przy otwartej pozycji w zakladce handel/zlecenie, powinny byc widoczne poziomy sl i tp ? u mnie jest 0.000 dopuki sam nie ustawie

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Tak - powinny być ustawione poziomy SL. Coś masz nie tak - może nie masz zezwolenia na EA. Masz uśmiechniętą buźkę w prawym górnym rogu?
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

ODPOWIEDZ