Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Andrzej_A
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 03 lis 2017, 13:10

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Nieprzeczytany post autor: Andrzej_A »

komu? jak? zgłosić strony aby je blokowali?
w Firefox ESR 52 w menu Pomoc jest opcja:
zgłoś oszustwo internetowe - ktoś już to próbował?
po polsku uda się zgłosić?
ja chciałbym zgłosić stronę oszustów:
http://www.tradex1.com
https://www.tradex1.com/en/Web-Terminal
oraz serwer z którym łączy się Metatrader4
niby dostawca: FxTrade Index Limited (http://www.fx4trade.com)
strona http://www.fx4trade.com jest zablokowana ...

Czy firma GLOBTREX jest pod nadzorem KNF? jakoś nie mogę znaleźć, są info o nadzorze Cypryjskim...

-- 04 gru 2017, 13:58 --

zgłosiłem stronę tu: https://safebrowsing.google.com/safebro ... ort_phish/
tradex1.com
jako wyłudzającą dane,
pozdrawiam

selenasara
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2017, 10:40

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Nieprzeczytany post autor: selenasara »

W koncu sie stalo.
Globtrex na liscie KNF

https://www.fxmag.pl/artykul/knf-ostrze ... westycyjna

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

http://monitorprawa.pl/ prawnik od krypto

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

to oni jeszcze dzwonią? w szoku... :|

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

Dzwonią dzwonią. Wczoraj miałem ostatni telefon :D

Asiatko
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2018, 05:12

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Nieprzeczytany post autor: Asiatko »

Rynki.com ( ci sami właściciele co FX.net) jak na nas zarabiają

Strategia firmy polega by wprowadzić straty żeby ludzie nie tylko nie wypłacili pieniędzy ani swoich ani wygranych które po prostu mają przegrać a Rynki.com mogą je zaksięgować. Zdobywają zaufanie pierwszymi dobrymi trejdami.
W Rynkach.com pracują dawni pracownicy Globtrexu pan Jacek i pan Michał ( może nie był w Globtrexie). Tak poprowadzą Wasze trejdy że w końcu skusicie. Proponują (wydzwaniając cały czas) wejścia na longi na krótkich odbiciach korekcyjnych i końcówki trendów np spadkowych - żeby trend się zmienił i żebyśmy wpadli w minusy moze zamknęłi albo dalej w minusy weszli. Jeszcze lepiej jest jak spadnie się z wysokiej góry gdzie kazali kupić longi.
Mówią że trzeba uważać bo się jest na prawdziwym rynku ( !!! broker tak nie mówi) - czyli jesteśmy na jego kopii.
Spready straszne. Brak informacji o wygasaniu kontraktów - jest tylko na najbliższy miesiąc. Pewnie żeby wprowadzić klienta w błąd. Rolowanie kontraktów jest ich zamknięciem ( Globtrex przeliczał kontrakty i wliczał w spread co się wydaje lepsze szczególnie jeśli by była strata).
Szczególnie przestrzegam przed panem Michałem - potrafi wyciąć całe konto.
Ciągłe trejdowanie jest stresujące - jeśli nieustannie dzwonią( nawet w czasie żałoby po najbliższych i prośbach zeby dali spokój przez parę dni) i ciągle każą coś kupowac. Wiele transakcji które mi proponowali i w nie weszłam uratowałam obserwując sytuację na rynku.
Sama zrobiłabym tylko kilka transakcji i cieszyła się z ich rezultatów. Jednak celem opiekunów czyli pana Jacka i Michała jest wprowadzenie w błąd -wpuszczenie w przeciwną stronę. Najlepiej sprawdzić zanim się cokolwiek zrobi.
Pani Michał mi kilka razy DAXa proponował w złą stronę ( żeby była strata) i udało się kilka razy ustrzec ale ostanio tak mnie poprowadził że konto sie skasowało do zera. Pan Jacek kilka razy próbował.
Dlatego też proponuję nie słuchać opiekunów ( może robić odwrotność tego co proponują wiec sprawdzać wykresy) - oni nie są naszymi sprzymierzeńcami - im zależy żeby firma którą reprezentują zarobiła. Na pewno nie zadowolą się spreadem.
Jak chce się grać na giełdzie trzeba się podszkolić. Trzeba używac stop loss. Nie grać wielkimi pozycjami. Używać portali gdzie proponuje się trejdy. Trzeba wiedzieć samemu co robić jak rynek obróci się przeciwko nam.

Mówi się o tym że brokerzy są po to by wyciągnąć oszczędności od ludzi. Broker zawsze zarabia. Może zarabiać podwójnie ( i więcej) jeśli my tracimy.

Martwię się o 70 klientów których zabrali z Globtrexu.

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

Asiatko pisze:Rynki.com ( ci sami właściciele co FX.net) jak na nas zarabiają

Strategia firmy polega by wprowadzić straty żeby ludzie nie tylko nie wypłacili pieniędzy ani swoich ani wygranych które po prostu mają przegrać a Rynki.com mogą je zaksięgować. Zdobywają zaufanie pierwszymi dobrymi trejdami.
W Rynkach.com pracują dawni pracownicy Globtrexu pan Jacek i pan Michał ( może nie był w Globtrexie). Tak poprowadzą Wasze trejdy że w końcu skusicie. Proponują (wydzwaniając cały czas) wejścia na longi na krótkich odbiciach korekcyjnych i końcówki trendów np spadkowych - żeby trend się zmienił i żebyśmy wpadli w minusy moze zamknęłi albo dalej w minusy weszli. Jeszcze lepiej jest jak spadnie się z wysokiej góry gdzie kazali kupić longi.
Mówią że trzeba uważać bo się jest na prawdziwym rynku ( !!! broker tak nie mówi) - czyli jesteśmy na jego kopii.
Spready straszne. Brak informacji o wygasaniu kontraktów - jest tylko na najbliższy miesiąc. Pewnie żeby wprowadzić klienta w błąd. Rolowanie kontraktów jest ich zamknięciem ( Globtrex przeliczał kontrakty i wliczał w spread co się wydaje lepsze szczególnie jeśli by była strata).
Szczególnie przestrzegam przed panem Michałem - potrafi wyciąć całe konto.
Ciągłe trejdowanie jest stresujące - jeśli nieustannie dzwonią( nawet w czasie żałoby po najbliższych i prośbach zeby dali spokój przez parę dni) i ciągle każą coś kupowac. Wiele transakcji które mi proponowali i w nie weszłam uratowałam obserwując sytuację na rynku.
Sama zrobiłabym tylko kilka transakcji i cieszyła się z ich rezultatów. Jednak celem opiekunów czyli pana Jacka i Michała jest wprowadzenie w błąd -wpuszczenie w przeciwną stronę. Najlepiej sprawdzić zanim się cokolwiek zrobi.
Pani Michał mi kilka razy DAXa proponował w złą stronę ( żeby była strata) i udało się kilka razy ustrzec ale ostanio tak mnie poprowadził że konto sie skasowało do zera. Pan Jacek kilka razy próbował.
Dlatego też proponuję nie słuchać opiekunów ( może robić odwrotność tego co proponują wiec sprawdzać wykresy) - oni nie są naszymi sprzymierzeńcami - im zależy żeby firma którą reprezentują zarobiła. Na pewno nie zadowolą się spreadem.
Jak chce się grać na giełdzie trzeba się podszkolić. Trzeba używac stop loss. Nie grać wielkimi pozycjami. Używać portali gdzie proponuje się trejdy. Trzeba wiedzieć samemu co robić jak rynek obróci się przeciwko nam.

Mówi się o tym że brokerzy są po to by wyciągnąć oszczędności od ludzi. Broker zawsze zarabia. Może zarabiać podwójnie ( i więcej) jeśli my tracimy.

Martwię się o 70 klientów których zabrali z Globtrexu.
Jeżeli to prawdziwa historia to smutne to. Niestety jesteś znakomitym materiałem do tracenia pieniędzy na giełdzie. Podkreśliłem niektóre zdania które są bezsensu. Jeżeli będziesz miała dalej takie podejście to będziesz tylko i wyłącznie tracić...
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Nieprzeczytany post autor: raposo »

GMO Trading - nowy "broker" nominowany. Wydzwaniają do mnie nawet po 2 razy dziennie.
Numer warszawski: +22 307 98 xx -> xx ponieważ po zablokowaniu jednego, dzwonią z innego... ;)

Licencja cypryjska, nazwa właściwa - Royal Forex Ltd.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Zastanawiam się czy wejście RODO coś w końcu zmieni. W zeszłym tygodniu dzwonili do mnie z jakieś firmy, już nie pamiętam nawet jakiej, choć wysyłali mi wizytówkę smsem. Byłem akurat wkurzony, więc potraktowałem kolesia z góry i bez pardonu. Zapytałem skąd ma mój nr telefonu. Odpowiedział, że z medialnej bazy danych. Powiedziałem, iż żądam aby usunęli moje dane z tej bazy i się rozłączyłem.
W tej chwili po wejściu RODO chyba można tak postąpić z każdym dzwoniącym, zawracającym dupę ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Przedwczoraj i wczoraj do mnie dzwonili nie pamiętam jaka firma (bo podają to szybko i niewyraźnie) ale w sumie to nieważne. Pierwsze moje pytanie było czy wiedzą, że właśnie weszło w życie RODO i wtedy pan uprzejmie zapytał czy życzę sobie aby usunęli moje dane z bazy, więc znają te przepisy i może się to ucywilizuje.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

ODPOWIEDZ