Krach na krypto-walutach, a zachowanie brokerów

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: Krach na krypto-walutach, a zachowanie brokerów

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,228 ... tkowe.html

"Białoruś tworzy centrum kryptowalut. Oferuje ulgi podatkowe dla tworzących konkurentów bitcoina"

:p

Jeszce będziemy uciekać na Białoruś z powodu lewara na forex :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

mati_k
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 28 sie 2016, 20:16

Re: Krach na krypto-walutach, a zachowanie brokerów

Nieprzeczytany post autor: mati_k »

brokerzy przywracają już krypto, dostałem maila od xtb, że od dziś oprócz bitcoina będą też te co wcześniej mieli, ethereum nie wygląda źle, może nawet ma większy potencjał niż bitcoin

mayburn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:48

Re: Krach na krypto-walutach, a zachowanie brokerów

Nieprzeczytany post autor: mayburn »

mati_k pisze:brokerzy przywracają już krypto, dostałem maila od xtb, że od dziś oprócz bitcoina będą też te co wcześniej mieli, ethereum nie wygląda źle, może nawet ma większy potencjał niż bitcoin
Niestety 7-dniowa waznosc kontraktu, znacznie ogranicza zastosowanie instrumentu.
Jesli bedziesz chcial trzymac pozycje dluzej (niz 7 dni) to oprocz kosztu codziennego swapu - bedziesz mial koszt spreada co 7 dni.
Musisz to wkalkulowac w swoje decyzje inwestycyjne.

pozdro.

Brunon79
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 29 wrz 2016, 15:42

Re: Krach na krypto-walutach, a zachowanie brokerów

Nieprzeczytany post autor: Brunon79 »

...nawet z rollowaniem co 7 dni wychodzi taniej niż w TMS gdzie swapy są chore ;)

A tak poważnie to też mnie wkurza ten okres 7 dni ale lepszej oferty w polsce nie ma na tą chwilę.
Wie ktoś czy jakiś zagraniczny broker ma dobrą ofertę i nie będzie strachu przelać tam kasy?

ODPOWIEDZ