Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 26 kwie 2018, 20:47     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Konto do nauki handlu na GPW

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
  • Autor
  • Wiadomość

krystian74

Pasjonat

Pasjonat

Re: Konto do nauki handlu na GPW

Nieprzeczytany post01 kwie 2018, 20:52

Za moich czasów program Staticy był uboższy w AT. Trochę podgonili technikę. No nic założysz konto to się zorientujesz.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2018, 21:31 przez krystian74, łącznie zmieniany 1 raz

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post01 kwie 2018, 21:10

krystian74 pisze:Za moich czasów program Staticy był uboższy w AT. Trochę podgonili technikę. No nic założysz konto to się zorientujesz.

Jak założe konto to dam znać tutaj co i jak, żeby inni nie błądzili w ciemnościach, w sumie to żadna tajemnica. Do 2 tygodni powinienem składać wniosek.
Obrazek
Obrazek

mayburn

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post02 kwie 2018, 12:02

-rookie- pisze: Poza tym czytam że ta platforma jest powiązana z ePromakiem i że można składać bezpośrednio przez nią zlecenia... ale to się dowiem na 100% jak założe konto.

Z ePromaka korzysta (nie)stety większość polskich DM. Ciężko to ominąć.
Tak jest opcja że Amibroker, badź oprogramowanie Statiki ( w tym brandowane przez DM NOL 3/4 ) łączą się przez socketa do ePromaka i w ten sposób to działa.
Wadą takiego rozwiązania jest to że musisz mieć jednocześnie otwartą sesję do ePromaka i innego softu.
Awatar użytkownika

jamesfisher

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 3

Nieprzeczytany post03 kwie 2018, 17:19

Propo DM DB dodam tylko, że niedługo (IV kwartał tego roku) zwinął się z rynku bo BZWBK ich przejmuje. A w takich przypadkach zawsze następuje migracja (0,5 - 1 rok) klientów do systemów kupującego. Druga sprawa jest taka, że DM BZWBK ma wyższe prowizje w niż DM DB.

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post04 kwie 2018, 21:48

Zanim to konto DB założe to zacząłem coś działać na tym gpwtrader, na razie tak troche na pale żeby zobaczyć, kupilem 1 akcje kghm, 10 pknorlen, 100 XTB, i 10 ETFW20L, i u brokera XTB na demo powoli coś kupuje, też KGHM, WIG20, PKNOrlen i patrze jak to wszystko chodzi. Pewnie nie ma porównania za bardzo do realnego konta, ale co nieco się dowiem między czasie...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika

meylo

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 1

Nieprzeczytany post07 kwie 2018, 21:22

Analizujesz w jakiś sposób akcje? Pytam bo też o tym myślę a potrzebuję wykresu świecowego/słupkowego i średnich.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post08 kwie 2018, 14:36

meylo pisze:Analizujesz w jakiś sposób akcje? Pytam bo też o tym myślę a potrzebuję wykresu świecowego/słupkowego i średnich.

Na razie nie sprawdzałem jak zachowują się akcje na GPW, czy analiza techniczna działa tzn formacje techniczne, jaki jest dzienny ATR w stosunku do spreadu i kosztów transakcji, czy posługiwać sie arkuszem zleceń i czytać wolumen skoro tutaj jest dostęp do rzeczywistych danych. Czy w ogóle olać to wszystko i zająć się analizą fundamentalną spółki. Jeszcze nic konkretnie nie wiem. Wykresy na razie przegląda w XTB na demo xstation5. Wyglądają podobnie jak te z forex, najpierw leci w dół, potem do góry i tak w kółko. Tutaj jest wykres PKN ORLEN M5 https://images81.fotosik.pl/1037/01a6fb9698170118.png . Konto w DB będę otwierał dopiero pod koniec kwietnia / na początku maja. Wtedy coś więcej będę widział.

Nie wiem czy mogę to udostępniać, ale po prostu poszukaj sam w sieci informacji o tym np tutaj jest coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=9n98SETeJ5I
Obrazek
Obrazek

PaDo

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post08 kwie 2018, 15:11

Na płynnych rynkach analiza działa tak samo ,jesli chodzi o akcje to gra średnio lub długo terminowo da jakiś efekt
Krótko terminowo to na kontraktach kiedyś jak grałem na W20 to darmowy wgląd w arkusz zleceń nie było tak trudno uzyskać wystarczył obrót 100 kontraktami w miesiącu
Szczyt impulsu nie jest szczytem fali
Nie widzisz z bliska spójrz z daleka

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post10 kwie 2018, 20:52

Skoro już jest temat o GPW... O rozliczeniach PIT - https://www.youtube.com/watch?v=KnAAWc3Clfg
Obrazek
Obrazek
Poprzednia

Wróć do Brokerzy Forex