Konkurs na highsky.pl

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
KMichal
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 23 mar 2013, 18:06

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: KMichal »

Demo.
Zapraszam na mój FX BLOG- LINK W PROFILU

Awatar użytkownika
Fantômas
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 lis 2012, 08:56

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: Fantômas »

Czesc
Rejestracja do konkursu jeszcze dziala? Bo cos nie moge sie zapisac...Ani informacji o blędzie ani nic.
I saw you twice...
Try again.

MagdalenaG
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:28

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: MagdalenaG »

Fantômas pisze:Czesc
Rejestracja do konkursu jeszcze dziala? Bo cos nie moge sie zapisac...Ani informacji o blędzie ani nic.
Witam,

Konkurs trwa do końca sierpnia. Rejestracja prowadzona jest w sposób ciągły: https://www.highsky.pl/rejestracja
Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą konkursu inwestycyjnego na rachunku rzeczywistym - https://www.highsky.pl/zaloz_rachunek. W konkursie tym najlepszy zawodnik co tydzień otrzymuje 1000 zł.

Pozdrawiamy,
HighSky Brokers

anonim09383

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: anonim09383 »

dzisiaj przyjdzie mi nowy laptop y500 lenovo przetestuje w końcu dobrze mt5 bo na starym kompie się cuda wyprawiają kapnę się czy to z mojej winy a może i nie z mojej. Jak miałem dużo zbierane pipsów czy to w jedną czy w drugą stronę to nie mogłem z ręki zamknąć pozycji i musiałem się kilkukrotnie logować do konta konkursowego eh

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Tak przeglądam wyniki, widać zjawisko takie same jak w konkursie na najlepszego Sharpa w ostatnim konkursie Bossy.
Trzeba przegrać prawie wszystko, zostawić z 500 złotych i zrobić z tego 5000 w tydzień i tablet przygarnięty.
Stan rachunku nie gra.
:)
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

Awatar użytkownika
marekpast
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 03 sty 2011, 09:09

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: marekpast »

Aaaalee zamieszanie,

dziś każdemu, nie wiem dlaczego, doksięgowano do kont konkursowych po 100000 i jak ja mam wiedzieć jaką mam stopę zwrotu? :(
______________________________
Pozdrawiam Marek

MagdalenaG
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:28

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: MagdalenaG »

marekpast pisze:Aaaalee zamieszanie,

dziś każdemu, nie wiem dlaczego, doksięgowano do kont konkursowych po 100000 i jak ja mam wiedzieć jaką mam stopę zwrotu? :(
Witam,

Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jeszcze dzisiaj na wszystkich rachunkach konkursowych zostanie skorygowana wartość naliczonych depozytów/wypłat.

Pozdrawiamy,
HighSky Brokers

ODPOWIEDZ