Konkurs inwestycyjny Forex DM BZ WBK 2013

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: Konkurs inwestycyjny Forex DM BZ WBK 2013

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

Depozyt pod wszystkie dostępne instrumenty wynosi 1% od wartości pozycji.

Pozdrawiam,
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

mcifx
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 01 sie 2007, 14:16

Re: Konkurs inwestycyjny Forex DM BZ WBK 2013

Nieprzeczytany post autor: mcifx »

Czy można wygrać kilka nagród tygodniowych?
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2013, 16:40 przez mcifx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: Konkurs inwestycyjny Forex DM BZ WBK 2013

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

W związku z dużym zainteresowaniem oraz w odpowiedzi na liczne pytania i prośby dotyczące terminu rozpoczęcia konkursu, podjęliśmy decyzję o przesunięciu startu o tydzień. Chcemy zapewnić naszym klientom równe szanse, dlatego Konkurs Inwestycyjny Forex DM BZ WBK 2013 rozpoczynamy 6 października 2013 r. (niedziela) o godz. 23:00.

Jednocześnie zachęcamy do rejestracji w konkursie na stronie http://www.dmbzwbk.pl/konkursfx.

Pozdrawiamy
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Konkurs inwestycyjny Forex DM BZ WBK 2013

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

InvestoronlineFX pisze:W związku z dużym zainteresowaniem oraz w odpowiedzi na liczne pytania i prośby dotyczące terminu rozpoczęcia konkursu, podjęliśmy decyzję o przesunięciu startu o tydzień. Chcemy zapewnić naszym klientom równe szanse, dlatego Konkurs Inwestycyjny Forex DM BZ WBK 2013 rozpoczynamy 6 października 2013 r. (niedziela) o godz. 23:00.

Jednocześnie zachęcamy do rejestracji w konkursie na stronie http://www.dmbzwbk.pl/konkursfx.

Pozdrawiamy
:) Gdyby to był konkurs na rachunkach demo to pominąłbym tę informację. Nie zdziwię się jednak jak 4 października BZ WBK ponownie przesunie datę startu. NIe czytałem regulaminu ale myślę, że mogą tak robić bez końca. Co za ściema :) Albo mają kiepski odzew albo liczą na kolejnych naiwnych klientów skuszonych nagrodami a raczej ich depo ;)
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: Konkurs inwestycyjny Forex DM BZ WBK 2013

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

MCI pisze:Czy można wygrać kilka nagród tygodniowych?
Jeden uczestnik może otrzymać zarówno nagrodę główną, jak i jedną lub więcej nagród tygodniowych.
cytrynek pisze:Albo mają kiepski odzew albo liczą na kolejnych naiwnych klientów skuszonych nagrodami a raczej ich depo
Jeżeli byłby kiepski odzew to proszę mi wierzyć, że nie siedzielibyśmy w piątek o tej godzinie w pracy ;)
Proszę pamiętać również o tym, że nie jesteśmy MM i zależy nam na tym, aby klienci byli z nami jak najdłużej.

Pozdrawiamy
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

voyt
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:30

Re: Konkurs inwestycyjny Forex DM BZ WBK 2013

Nieprzeczytany post autor: voyt »

Witam,
Jestem klientem DM BZWBK, ale nie posiadam rachunku inwestycyjnego (tzn. miałem kiedyś rachunek i zamknąłem go) ale nadal mogę się zalogować do serwisu inwestor online. Co muszę zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Czy muszę otworzyć najpierw "zwykły" rachunek inwestycyjny? Czy zostanie pobrana opłata za prowadzenie rachunku, jeśli teraz go otworzę, a w grudniu 2013 zamknę?

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: Konkurs inwestycyjny Forex DM BZ WBK 2013

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

voyt pisze:Witam,
Jestem klientem DM BZWBK, ale nie posiadam rachunku inwestycyjnego (tzn. miałem kiedyś rachunek i zamknąłem go) ale nadal mogę się zalogować do serwisu inwestor online. Co muszę zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Czy muszę otworzyć najpierw "zwykły" rachunek inwestycyjny? Czy zostanie pobrana opłata za prowadzenie rachunku, jeśli teraz go otworzę, a w grudniu 2013 zamknę?
Witam, dokładnie tak. Najpierw należy otworzyć ponownie rachunek maklerski, następnie rozszerzyć go o Forex i wypełnić formularz konkursowy.

Rachunek maklerski, o ile korzysta się tylko i wyłącznie z FX, jest darmowy. Jeśli chciałby Pan również korzystać z rachunku maklerskiego w inny sposób, wtedy opłata pobierana jest dopiero za kolejny rok. Jeżeli zamknie Pan rachunek przed końcem roku w którym go otworzył żadna opłata nie zostanie pobrana.

Pozdrawiam
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Konkurs inwestycyjny Forex DM BZ WBK 2013

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

To jak to jest z grą robotami? Można czy nie można ?

5. Dopuszczalne jest posługiwanie się przez Uczestników w ramach Konkursu rozwiązaniami
informatycznymi powodującymi automatyczne generowanie i składanie zleceń na Rachunku Forex
z ograniczeniem lub wyłączeniem możliwości bezpośredniego wpływu Uczestnika na poszczególne
zlecenia i transakcje (mechanizmy algorytmiczne). Nie wyłącza to zastosowania postanowień § 70q
ust. 4 Regulaminu świadczenia usług maklerskich przez Dom Maklerski BZ WBK S.A.

Oczywiście na MT4 można tradować?

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: Konkurs inwestycyjny Forex DM BZ WBK 2013

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

Dzień dobry, nie ma żadnych ograniczeń związanych z używaniem automatów. Już wyjaśniam.
JAREK67 pisze:
(...) rozwiązaniami informatycznymi powodującymi automatyczne generowanie i składanie zleceń na Rachunku Forex
z ograniczeniem lub wyłączeniem możliwości bezpośredniego wpływu Uczestnika na poszczególne
zlecenia i transakcje (mechanizmy algorytmiczne) (...)
To prawna definicja automatu - rozwiązanie, które generuje i składa zlecenia ograniczając lub wyłączając bezpośredni wpływ Uczestnika na to zlecenie. Jak mówi cały zapis, który Pan przywołuje, używanie takich rozwiązań jest dozwolone.

Druga część dotyczy wyłączenia odpowiedzialności DM BZ WBK za skutki i wyniki stosowania takich rozwiązań.

Pozdrawiam,
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Konkurs inwestycyjny Forex DM BZ WBK 2013

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Próbuję otworzyć rachunek demo i za każdym razem jest taki rezultat.
Obrazek
take a screenshot

:think:

ODPOWIEDZ