Konkurs dla każdego o cytrynę

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
EFFECTIVE

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

TMS Brokers pisze:
Jeśli chodzi o zakończenie konkursu to tutaj nic się nie zmieniło i nie jest prawdą, że "coś jest przekładane". Konkurs miał się zakończyć i zakończy się w piątek, 13 grudnia 2013.

1. na początku miał trwac 3 tygodnie.
2. później ku memu zdziwieniu przesunięto go do 7 grudnia.
3. a teraz do 13

no ale mniejsza, wiadomo więcej klientów wpadnie etc...

SLAW pisze:pan dayway mial dzis szczescie czy to jakis kolejny "przypadek od doplat" ? sporo odskoczyl od pozostalych
Dla mnie tego typu reguly sa bez sensu i nie uczciwe bo wiadomo, ze gdy ktoś dysponuje potężnym kapitalem to w zasadzie ma mnóstwo szans na wykręcenie gigantycznych stóp zwrotu ,a do tego gdy już to uczyni to wystarczy ze wpłaci ze 100 tys i w moment dobije do tych 3 k choć by samą statystyczną progresją (gdy nie potrafi grac)...

SLAW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 18 gru 2005, 01:53

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: SLAW »

EFFECTIVE pisze:
TMS Brokers pisze:
Dla mnie tego typu reguly sa bez sensu i nie uczciwe bo wiadomo, ze gdy ktoś dysponuje potężnym kapitalem to w zasadzie ma mnóstwo szans na wykręcenie gigantycznych stóp zwrotu ,a do tego gdy już to uczyni to wystarczy ze wpłaci ze 100 tys i w moment dobije do tych 3 k choć by samą statystyczną progresją (gdy nie potrafi grac)...
W zasadzie o masz racje tylko ze to konkurs i albo godzisz sie na warunki albo nie, pozatym ta mityczna progresja mozna wtopić cały 100tys pewnie jest szansa z 90% ze odrobi 3k ale z 10% ze wtopi inna sprawa ze konkurs trwa z 60 dni wiec jaak ktos traci to moze zrobic z 40 doplat do pierwotnie zdeponowanych 3 k i do odrobienia jest z 8 k a nie 3k

EFFECTIVE

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

SLAW pisze:
EFFECTIVE pisze:
TMS Brokers pisze:
Dla mnie tego typu reguly sa bez sensu i nie uczciwe bo wiadomo, ze gdy ktoś dysponuje potężnym kapitalem to w zasadzie ma mnóstwo szans na wykręcenie gigantycznych stóp zwrotu ,a do tego gdy już to uczyni to wystarczy ze wpłaci ze 100 tys i w moment dobije do tych 3 k choć by samą statystyczną progresją (gdy nie potrafi grac)...
W zasadzie o masz racje tylko ze to konkurs i albo godzisz sie na warunki albo nie, pozatym ta mityczna progresja mozna wtopić cały 100tys pewnie jest szansa z 90% ze odrobi 3k ale z 10% ze wtopi inna sprawa ze konkurs trwa z 60 dni wiec jaak ktos traci to moze zrobic z 40 doplat do pierwotnie zdeponowanych 3 k i do odrobienia jest z 8 k a nie 3k

Racja, ale raczej watpie aby ktoś ryzykowal więcej niż warta jest sama nagroda. Do tego wykręcanie takiej stopy poslugujac się sygnałami (spodziewam się ze większość tutaj takowe ma) to tak na prawde kręcenie się w kolko kapitalem, nie pyknie jeden, nie pyknie drugi ale trzeci pokryje dwa pozostale (jeśli ktoś gra sygnałami).

ogolnie większość konkursow ma polegac na tym ze wszyscy mają rowne szanse, a niestety w tym przypadku ''bogatszy'' może więcej. wiec jaka w tym idea gdy ktoś dysponuje na prawde sporym majątkiem by w ogole brac udział o tak marna stawkę? ano ja bym tak zrobil bo czemu nie wykorzystać przewagi swojego kapitału skoro jest to dozwolone i powiekszyc swój majatek. z tym ze trochę nie ima się to zasady ''rowne szanse dla wszystkich'' ;)

SLAW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 18 gru 2005, 01:53

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: SLAW »

Chyba macie kolejny wielBŁAD do tlumaczenia
gracz XAMOO w rankingu dziennym ugrał 114 % co umozliwia max podbicie wyniku dziennego z 3 dni o 38% przy zalozeniu ze jeden z tych 3 dotychczasowych dni byl na 0 zyku tez troche nieralne moim zdaniem tymczasem wynik poprawil sie o prawie 90% co by sugerowalo wynik dzienny na 260%
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
TMS Brokers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:20

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: TMS Brokers »

Sprawdzamy czy wszystko poprawnie sie policzylo i wrocimy z odpowiedzią.
@SLAW - Twój screen jest zrobiony 16 minut po północy.

granda
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 09 lis 2013, 09:05

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: granda »

EFFECTIVE pisze: ogolnie większość konkursow ma polegac na tym ze wszyscy mają rowne szanse, a niestety w tym przypadku ''bogatszy'' może więcej. wiec jaka w tym idea gdy ktoś dysponuje na prawde sporym majątkiem by w ogole brac udział o tak marna stawkę? ano ja bym tak zrobil bo czemu nie wykorzystać przewagi swojego kapitału skoro jest to dozwolone i powiekszyc swój majatek. z tym ze trochę nie ima się to zasady ''rowne szanse dla wszystkich'' ;)
Ciekawe masz myślenie, ale prawda jest taka, że największą przewagę daje "wiedzieć, co się robi". Ludzie, którzy mają duży kapitał (zdobyty na rynkach) taką wiedzę posiadają. Więc nie zwalaj winy na wysokość konta a raczej na własne umiejętności.

A czy szanse nie są równe? Przecież każdy ma te same warunki transakcji. Zabawna jest zazdrość czasem, tak jak w konkursie BossaFX, gdzie ludzie mieli pretensje, że lider konkursu (Hydrofor) przestał na koniec grać i przez to nie miał już okazji wyzerować konta. Zamiast narzekać czy oskarżać lepiej wykorzystać zazdrość do mobilizacji i przy tej okazji podnieść swoje kwalifikacje.

SLAW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 18 gru 2005, 01:53

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: SLAW »

TMS Brokers pisze:Sprawdzamy czy wszystko poprawnie sie policzylo i wrocimy z odpowiedzią.
@SLAW - Twój screen jest zrobiony 16 minut po północy.
Widze ze reklamacja jest jednak zasadna , można wiedzieć co bylo pryczyna ?, screen był zrobioy faktycznie 16 minut po polnocy ale strony nie odświezalem przez tych kilkanascie minut i pozostał wynik z 24:00 zreszta mam tez screena z godziny 23:59 jak by co do wgladu

EFFECTIVE

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

granda pisze:
EFFECTIVE pisze: ogolnie większość konkursow ma polegac na tym ze wszyscy mają rowne szanse, a niestety w tym przypadku ''bogatszy'' może więcej. wiec jaka w tym idea gdy ktoś dysponuje na prawde sporym majątkiem by w ogole brac udział o tak marna stawkę? ano ja bym tak zrobil bo czemu nie wykorzystać przewagi swojego kapitału skoro jest to dozwolone i powiekszyc swój majatek. z tym ze trochę nie ima się to zasady ''rowne szanse dla wszystkich'' ;)
Ciekawe masz myślenie, ale prawda jest taka, że największą przewagę daje "wiedzieć, co się robi". Ludzie, którzy mają duży kapitał (zdobyty na rynkach) taką wiedzę posiadają. Więc nie zwalaj winy na wysokość konta a raczej na własne umiejętności.

A czy szanse nie są równe? Przecież każdy ma te same warunki transakcji. Zabawna jest zazdrość czasem, tak jak w konkursie BossaFX, gdzie ludzie mieli pretensje, że lider konkursu (Hydrofor) przestał na koniec grać i przez to nie miał już okazji wyzerować konta. Zamiast narzekać czy oskarżać lepiej wykorzystać zazdrość do mobilizacji i przy tej okazji podnieść swoje kwalifikacje.
Kto tu na cos zwala wine? to raz.

dwa na ucz się czytac ze zrozumieniem.

trzy, w bossie wlasnie wszyscy mieli rowne szanse bo nie było możliwości dopłat tak, ze każdy milioner czy zwykly kowalski zaczynali z tysiakiem lub 10 tys i kropka. Za każdym razem bralem udział i bardzo mi się taka formula podobala. tutaj by ugrac dzienny wynik procentowy to tez fajna sprawa, z tym ze irytują mnie nie rowne szanse w postaci dopłat, wiec nie gadaj, ze każdy ma te same warunki... a zabawny to jest twój post :) wiec polecam Ci się zmobilizować przed napisaniem kolejnego i trochę mniej zazdrości do tego co napisałem :)

Przy okazji może pochwal się swoim wynikiem w konkursie, bo ja na swój nie mam co narzekać :)


edit. 2

no no, txkx tylko dziś 5000 % :D no to już wygral, ale to na pewno błąd i jak tu teraz zaufac w ten ranking gdy takich bledow jest cala masa, ciagle cos.... ehhh
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

granda
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 09 lis 2013, 09:05

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: granda »

EFFECTIVE pisze:
Kto tu na cos zwala wine? to raz.

dwa na ucz się czytac ze zrozumieniem.
Ty mi każesz uczyć się czytać, jak własnej wypowiedzi nie możesz zrozumieć :) Niedawno pisałeś, że inni mają przewagę bo mają większy kapitał - to jest właśnie zwalanie winy :)
EFFECTIVE pisze: trzy, w bossie wlasnie wszyscy mieli rowne szanse bo nie było możliwości dopłat tak, ze każdy milioner czy zwykly kowalski zaczynali z tysiakiem lub 10 tys i kropka. Za każdym razem bralem udział i bardzo mi się taka formula podobala. tutaj by ugrac dzienny wynik procentowy to tez fajna sprawa, z tym ze irytują mnie nie rowne szanse w postaci dopłat, wiec nie gadaj, ze każdy ma te same warunki... a zabawny to jest twój post :) wiec polecam Ci się zmobilizować przed napisaniem kolejnego i trochę mniej zazdrości do tego co napisałem :)
O ile dobrze zrozumiałem, to w konkursie na wynika wpływa % zwrot z gry. Znając matematykę, wiem, że osteteczny wynik nie zależy od wpłaconego kapitału. Teraz proszę, wytłumacz mi, w jaki sposób wpłaty kapitału zwiększają szanse zwycięstwa?
EFFECTIVE pisze: Przy okazji może pochwal się swoim wynikiem w konkursie, bo ja na swój nie mam co narzekać :)
Nie startuje, platforma cTrader jest dla mnie odpychająca :)

Poza tym wyluzujcie trochę, bo nie robicie nic poza siedzeniem i odświeżaniem co pare sekund rankingu. Czasem coś pójdzie nie tak w obliczeniach, ale ważne jaki będzie końcowy wynik (a tu pewnie zweryfikuje go człowiek).

EFFECTIVE

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

granda pisze:
EFFECTIVE pisze:
Kto tu na cos zwala wine? to raz.

dwa na ucz się czytac ze zrozumieniem.
Ty mi każesz uczyć się czytać, jak własnej wypowiedzi nie możesz zrozumieć :) Niedawno pisałeś, że inni mają przewagę bo mają większy kapitał - to jest właśnie zwalanie winy :)
EFFECTIVE pisze: trzy, w bossie wlasnie wszyscy mieli rowne szanse bo nie było możliwości dopłat tak, ze każdy milioner czy zwykly kowalski zaczynali z tysiakiem lub 10 tys i kropka. Za każdym razem bralem udział i bardzo mi się taka formula podobala. tutaj by ugrac dzienny wynik procentowy to tez fajna sprawa, z tym ze irytują mnie nie rowne szanse w postaci dopłat, wiec nie gadaj, ze każdy ma te same warunki... a zabawny to jest twój post :) wiec polecam Ci się zmobilizować przed napisaniem kolejnego i trochę mniej zazdrości do tego co napisałem :)
O ile dobrze zrozumiałem, to w konkursie na wynika wpływa % zwrot z gry. Znając matematykę, wiem, że osteteczny wynik nie zależy od wpłaconego kapitału. Teraz proszę, wytłumacz mi, w jaki sposób wpłaty kapitału zwiększają szanse zwycięstwa?
EFFECTIVE pisze: Przy okazji może pochwal się swoim wynikiem w konkursie, bo ja na swój nie mam co narzekać :)
Nie startuje, platforma cTrader jest dla mnie odpychająca :)

pomine pierwsze akapity czytaia ze zrozumieniem bo jestem jeszcze przed sniadaniem :)

co do cTradera to jest bardzo fajny pulpit a analizy można robic w mt4, tyle. przy okazji zlecenia bardzo fajnie wchodzą mimo ze po raz pierwszy miałem cos na zasadzie requta jakiś tydzień temu no ale mniejsza, raz nie regula.

co do przewagi to już ci wyjaśniam bo widze , ze się pultasz a tak na prawde nie biorac udziału w konkursie nie masz zbytnich argumentow.

Tak wiec zaczynają z kwotą 3 K ( na moim przykładzie wygladalo to mneij więcej tak: 3K - 6K - 2,40 - 5,800 az w końcu spadlaem chyba do 700 zl by ponownie odbic i to calkiem nieświadomie bo myslalem ze konkurs się skonczyl do 6,500 zl i nagle się okazało ze znowu mam szanse po czym znowu ryzyk fizyk za 100% i teraz jestem gdzies po srodku)

idąc dalej ktoś kto miał obsówe do np. 200zl nie ma już szans na udział w konkursie ponieważ minimalna wartość lota to 0,10 lota a nie jak np. w bossie 0,01 lota.... tak, ze doplata jak najbardziej wskazana by grac dalej....

idąc dalej tym tropem powiedzmy, ze ktoś kto ma na prawde sporo gotówki i ma w zadzie te 3k za każdym razem ryzykowal na maxa robiąc te setki % no ale skonczyl na MC gdzie nie może już zawrzeć zadnej transakcji ale powiedzmy ma super mega wynik i jest na pierwszym miejscu w pościgowym wiec wystarczy, ze wpłaci teraz z 20 tysięcy i zacznie grac po swojemu bo do końca konkursu jeszcze szmat czasu, przykładowo dla mnie by ugrac marne 3 kafle majac np. 10 tysięcy to raptem 3 dobre zagranie po 30 lub więcej pips.

wiec jak to ladnie przytoczyles, ''dla ludzi którzy owy kapital zarobili na rynku nie powinno to być problemem''

mam nadzieje ze teraz wszystko zrozumiales?

bo gdyby nie dopłaty to ich gra już dawno by się skonczyla. tyle z mojej strony, ide amac :)

ODPOWIEDZ