Konferencja XTB Trading Masterclass

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Gerardooo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 29 wrz 2016, 15:51

Konferencja XTB Trading Masterclass

Nieprzeczytany post autor: Gerardooo »

Czesc!

Ktoś się wybiera na konferencję XTB Trading Masterclass?

Mozna sie juz zapisywać, kilka ciekawych wykładów sie szykuje - http://pl.xtb.com/tradingmasterclasswarszawa

Ma być Glinicki i powrót Kuracha;)

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: Konferencja XTB Trading Masterclass

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Widzę, że mojego Mentora też zaangażowali.

Swoją drogą XTB prowadzi solidną ekspansję reklamową. Bezpłatne, cotygodniowe szkolenia; konferencje; telefony do klientów. Oj dzieje się.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: Konferencja XTB Trading Masterclass

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Byłem na przedmiotowej konferencji i mogę powiedzieć jedno. Pamiętacie zasadę chleba i igrzysk w starożytnym Rzymie? Tak mi się skojarzyło. Przysłowiowy chleb to obiad, na którym można było jeść do bólu, a Igrzyska to oczywiście wykłady. W ten sposób przyciągnęli ogrom narodu co jest dowodem, że marketing XTB działa bez zarzutu.

Sama organizacja też mnie zaskoczyła. Dwie sale wykładowe, pomiędzy którymi można było migrować w nieograniczony sposób. Cały czas coś się działo. Nie wspomnę o zawodach w tradingu,w których finał miał być po 17. Co prawda mają one więcej wspólnego z loterią niż tradingiem, ale zawsze:-) ... coś się działo.

Słuchałem Panów Tuszkiewicza, Kosteckiego, Wieczorka, Augustyna i Golińskiego.
Każdy inaczej traduje. Każdy ma swoją filozofię. Największe wrażenie zrobili na mnie Panowie Wieczorek i Augustyn. Co prawda to kompletnie nie moja bajka jeśli chodzi o sposób tradingu, ale są prelegenci i są prelegenci. Ci dwaj moim zdaniem należą do tych drugich.
Maciek Goliński nie zrobił na mnie wrażenia, ale tylko dlatego, że jego wykłady znam na pamięć. Ogólnie też dostał ogrom braw.

Osobiście uważam, że nie był to stracony czas. Trading to zawód samotnika i dlatego fajnie czasem wyjść do innych traderów i pogadać. Nawet, gdy średnio co półtorej godziny słyszę o zupełnie innej filozofii spekulowania.
Organizacja na nie złym poziomie i dużo wiedzy, która każdemu początkującemu traderowi da dużo do myślenia.

Jeśli mi wolno ocenić tą konferencję to dałbym 8/10 i skłaniam się na powtórkę za rok.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

Awatar użytkownika
Pawel44
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 01 paź 2010, 13:22

Re: Konferencja XTB Trading Masterclass

Nieprzeczytany post autor: Pawel44 »

Wykład Wieczorka moim zdaniem był najlepszy (z tego co widziałem). Ciekawie się tego słuchało, fajnie widzieć faceta, który ma prawdziwą pasję do tradingu z nutką filozoficznego podejścia, jak na jego wykształcenie przystało :).

tomek_
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2017, 18:46

Re: Konferencja XTB Trading Masterclass

Nieprzeczytany post autor: tomek_ »

https://www.youtube.com/watch?v=HEDbdvKoRfs

wstawili dziś nagranie z konferencji, fajnie sobie przypomnieć ;)
jak dla mnie to wydarzenie spokojnie na 10/10

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: Konferencja XTB Trading Masterclass

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Konferencja bardzo spoko, ale ten filmik dupy nie rwie na szczępy :-) oprócz muzy.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

zygan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:24

Re: Konferencja XTB Trading Masterclass

Nieprzeczytany post autor: zygan »

A jedzie może ktoś ze Śląska na III edycję?
Możemy się zgadać, będzie dużo czasu na rozmowy ;-)
Konferencja jest 18 maja, jeszcze sporo czasu, ale chciałabym to mieć ogarnięte w ciągu tygodnia.
Ostateczności pojadę sam.

byq69
Gaduła
Gaduła
Posty: 369
Rejestracja: 31 sie 2014, 14:19

Re: Konferencja XTB Trading Masterclass

Nieprzeczytany post autor: byq69 »

byłem z ciekawosci zeby zobaczyc jak wyglada taki event. ogolnie hujnia z wyjatkami.
generalnie warto bylo pojsc bo wykladal Pan Zbigniew ktory dla mnie reszte panow zgasil merytoryka i energia wykladu poprzez ciezki nokaut. naprawde ten czlowiek za darmo przekazuje tak cenna wiedze ze warto byloby mu za nia zaplacic nawet dziesiatki tysiecy.(tu jego wyklad ktory sam polecal - https://www.youtube.com/watch?v=vnCdXuePtM0 )

w porzadku byl tez wyklad bodajze Pana Alberta o spolkach gamingowych w polsce, ciekawa analiza poparta liczbami.

zdziwil mnie trader21 kurcze gosc jest naprawde ceniony w srodowisku i generalnie wiedza ogromna a jednak przy takiej publice sugeruje inwestowanie w rynek akcji tureckich pakistanskich i rosyjskich. moze jestem zbyt prostym czlowiekiem zeby to zrozumiec ale dla mnie kompletna abstrakcja i sugerowanie ludziom bez pojecia gdzie moga szybko stracic pieniadz(bo wiekszosc pewnie nawet nie miala stycznosci z handlem a inwestowanie w pakistanie watpie by dla nich skonczylo sie zlotym strzalem ;) )

a reszta hmm bez komentarza reklama xtb, kupujcie akcje przez nasza platforme mamy super wachlarz spolek filtrowanie itp bez urazy dla firmy ale takie troszke naciaganie

ale ogolnie poza tym to event na plus wyklad Pana Wieczorka i dobry darmowy obiadek warto sie wybrac i posluchac co tam maja do powiedzenia na temat inwestowania osoby z roznych srodowisk, ciekawy pomysl z dwoma salkami mozna wybrac co kogo bardziej ineteresuje


byc moze dlatego ze nie inwestuje w akcje moj komentarz moze miec taki krytyczny wyglos dlatego prosze sie nie sugerowac dzieki dla xtb ze takie eventy powstaja ale na moje potrzeba brac wiecej konkretnych ludzi jak Wieczorek bo inaczej to ludzie was znienawidza za to ze stracili flote bo to takie przeciez latwe mialo byc kupic akcje i zarobic.
High Leverage Overtrading 8)

ask
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 24 wrz 2015, 17:04

Re: Konferencja XTB Trading Masterclass

Nieprzeczytany post autor: ask »

Kogo bys jeszcze proponowal na prelengenta oprocz Wieczorka ?
Ja mam swojego mega typa ale ciekawy jestem Twojej opinii.

byq69
Gaduła
Gaduła
Posty: 369
Rejestracja: 31 sie 2014, 14:19

Re: Konferencja XTB Trading Masterclass

Nieprzeczytany post autor: byq69 »

hmm dobre pytanie. duzo ludzi nie znam rzadko zainteresuje mnie czyjs wyklad w temacie forex ale z pewnoscia korzystnie dla sluchaczy byloby znalezc sie na wykladzie tego Pana ktory jest anonimowy
https://www.youtube.com/watch?v=Em9XPehMKkU

moze warto byloby zainwestowac i zaprosic na tego typu konferencje kogos spoza pl? dla mnie ten Pan jest mega kotem, krotko zwiezle i na temat, przez 2h bylby w stanie przekazac wiecej wiedzy niz niektorzy w platnych dwutygodniowych szkoleniach
https://youtu.be/bRCtBRsLPmk
High Leverage Overtrading 8)

ODPOWIEDZ