koledzy! Pomożecie w wyborze brokera?:)

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
anonim09383

Re: koledzy! Pomożecie w wyborze brokera?:)

Nieprzeczytany post autor: anonim09383 »

ja się dołączę gram na demie od 3 lat i mam już strategię chce grać mikrolotami(0.01) na początek depozyt 330 $ wolał bym mieć depozyt w $ nie z pln dźwignia 1:100 chyba większej nie potrzebuję grając 0.01 l miałem zamiar grać w bre ale maksymalnie przy takich środkach 1000 zł mogę otworzyć 2 pozycję więc muszę trochę pograć gdzie indziej na początek kogo polecacie no i aby najważniejsze żeby środki zdeponowane były wypłacalne i aby platforma mt4 działała sprawnie

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: koledzy! Pomożecie w wyborze brokera?:)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

marcin.in00 pisze:ja się dołączę gram na demie od 3 lat i mam już strategię chce grać mikrolotami(0.01) na początek depozyt 330 $ wolał bym mieć depozyt w $ nie z pln dźwignia 1:100 chyba większej nie potrzebuję grając 0.01 l miałem zamiar grać w bre ale maksymalnie przy takich środkach 1000 zł mogę otworzyć 2 pozycję więc muszę trochę pograć gdzie indziej na początek kogo polecacie no i aby najważniejsze żeby środki zdeponowane były wypłacalne i aby platforma mt4 działała sprawnie
Grasz na demie od 3 lat? Bardzo długo... No ale jak to mówią - lepiej późno niż wcale :).

Pobierany depozyt przy stałej dźwigni u każdego brokera będzie taki sam. Potem to tylko kwestia cyferek, które będą wyświetlane na koncie, a to można sobie wyłączyć. Przy PLN nie będziesz miał przewalutowania więc z ekonomicznego punktu widzenia jest to lepsze.

Dla 0.01 lota na EUR/USD przy lewarze 1:100 potrzebne jest 10 EUR, czyli mniej niż 50 PLN. Stąd też możesz otworzyć nawet 20 takich pozycji na raz. Zapewne wybrałeś 0.1 lota i stąd pomyłka ;). U wszystkich brokerów będzie kształtowało się to tak samo.
BRE to na pewno jedna z najsolidniejszych firm na polskim rynku więc o wypłaty nie miałbym obaw.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Adrej
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2012, 22:15

Re: koledzy! Pomożecie w wyborze brokera?:)

Nieprzeczytany post autor: Adrej »

moje wymagania:
- wysoka dźwignia 1:200 albo większa
- jak najniższy spread
- platforma w polskiej wersji językowej
- możliwość grania za małe kwoty do 40PLN na parę
- mały depozyt do 300PLN
http://forex-metal.com

dan
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 17 cze 2013, 12:36

Re: koledzy! Pomożecie w wyborze brokera?:)

Nieprzeczytany post autor: dan »

http://clicks.pipaff...type=1&ctgid=16

Broker Online zgodny z regulacjami UE
Forex, Metale, Energia, Indeksy
Różne rodzaje kont inwestycyjnych
Różne rodzaje platform inwestycyjnych
Elastyczne platformy inwestycyjne
Elastyczne warunki inwestowania
Wsparcie 24/5

Konta MICRO, STANDARD, and EXECUTIVE z wyjątkowymi możliwościami inwestycyjnymi
Możliwość inwestowania mikro- i standardowymi lotami
Nielimitowany dostęp do MetaTrader4 oraz do inwestowania z ekspertem – doradcą (expert advisor – EA)
Darmowe regularne aktualizacje rynkowe intra-day i analiza techniczna
Takie same spready i jakość egzekucji dla każdego rodzaju konta
Wielojęzyczne wsparcie Klienta i Twój osobisty Menedżer konta
Ponadto klikając powyższy link i otwierając konto rzeczywiste dostajesz 5$ cash back za każdy 1 lot


Broker MM z siedzibą na Cyprze. Gwarancja depozytu do 20 tys euro. Co do zalet, naprawdę szybka egzekucja zleceń ( jestem pod dużym wrażeniem), brak rekwot ( idzie po cenie rynkowej ). Konta micro mają nano loty i max pozycja to 1 lot standardowy, więc jak ktoś się uczy dopiero zarabiać na pewno lepsze od demo. Konta standard od 0,01 do 20 lot na jedno zlecenie. Dźwignia do 1:888 do 20 tys usd. ( na pewno do tej kwoty jest 1:500 ). Brak wtyczek , przynajmniej tak twierdzi broker. Dostęp przez MT4, platformy mobilne, www, w ofercie też pojawiły się konta zarządzane, jak i mają być opcje binarne. W przyszłości wypłaty przez karty xemarkets. Zasilenie konta jak większość brokerów. Wypłaty zysków powyżej wpłaty na moneybookers bez problemu. Co do supportu, nie ma problemu porozumieć się w naszym języku.

Awatar użytkownika
edila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 23 kwie 2013, 10:25

Re: koledzy! Pomożecie w wyborze brokera?:)

Nieprzeczytany post autor: edila »

Jeśli chodzi o brokera to polecam zapoznać się także z ofertą Easy-Forex, bo w konkursie World Finance Awards 2012 otrzymał tytuł Najlepszego Brokera Internetowego w Europie Środkowej. Nagrodę przyznano za prostotę i łatwość inwestowania, czyli ich platformy będą odpowiednie nie tylko dla doświadczonych traderów, ale także dla osób którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rynkiem FOREX. Poza tym mają także accountów (opiekunów), którzy bezpośrednio pomagają inwestować i biuro w Polsce, więc zawsze w razie wątpliwości można zadzwonić czy napisać i dowiedzieć się co i jak. Wszystkie platformy dostępne są w jęz. polskim, nie ma dodatkowych kosztów przy wpłatach i wypłatach.

Zawsze można też wejść na stronę, zapoznać się z ofertą czy utworzyć konto demo i po prostu sprawdzić, czy to jest to, czego szukamy.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: koledzy! Pomożecie w wyborze brokera?:)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ale chyba główną platformą Easy Forex jest MT4, czyli to co oferuje 90% brokerów FX? Więc na jakiej podstawie akurat ICH Mt4 jest proste i łatwe przy inwestowaniu? :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
edila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 23 kwie 2013, 10:25

Re: koledzy! Pomożecie w wyborze brokera?:)

Nieprzeczytany post autor: edila »

Powodów jest kilka, zaczynając od, niemało ważnej przyjemnej szaty graficznej poprzez różne materiały do nauki dostarczane przez brokera, możliwość gry demo i kończąc na niskim progu kapitału początkowego (25USD) :) Poza tym, Easy Forex regularnie wprowadza nowe promocje dla swoich klientów. Przykładowo, obecnie broker ten wprowadził następującą ofertę: klienci otrzymują dodatkowe 20% bonusu od pierwszego depozytu. Minimalna wpłata objęta promocją wynosi 25 USD.

Promocja obejmuje:
- handel indeksami (dostępne: US 500 (SPI), US 30 (DOW), US Tech (NDQ), Germany 30 (DAX), EU Stocks (ESX), France 40 (CAC), Swiss 20 (SWI), UK 100 (FTS), Australia 200 (ASX), Japan 225 (NKI), Hong Kong 40 (HSX), China 50 (CNX), India 50 (IND), indeks zmienności (VXX) oraz indeks USD (USX).)
- handel towarami energetycznymi (czyli: WTI Crude (OIL), Brent Crude (BRT), Natural Gas (NGS), Heating Oil (HEO) i Gas Oil (GAS).)
- handel towarami rolnymi (w ofercie: pszenica (WHT), kukurydza (CRN), cukier (SGR), kawa (CFE), soja (SOY) i kakao (CCO).)
- handel walutami (możecie wybierać spośród ponad 70 par walutowych, w tym wszystkie główne i wiele egzotycznych)
- handel metalami (handlujecie złotem (XAU), srebrem (XAG), palladem (XPD), platyną (XPT) i miedzią (CPR).)
- handel opcjami

20% bonusu od początkowego kapitału dostaniecie niezależnie od wybranego rynku. Warto skorzystać :)
Szczegółowe informacje o promocji: http://record.partners.easy-forex.com/

edycja reflinka Ink.

benq41
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 01 paź 2016, 22:14

Re: koledzy! Pomożecie w wyborze brokera?:)

Nieprzeczytany post autor: benq41 »

Zapewne bedzie to cenna rzecz jako że pracowałem na gieldzie we Frankfurcie - cypryjscy brokerzy (raje pofatkowe) swym prawem wewnetrzym maja prawo nie wyplacic gwarantowanej kwoty. Powoli wchodzic to bedzie do zachodniej europy jesli ujednolica rynki. Broker bedzie mial prawo odstapic od sankcji jesli bedzie zlozony przez klienta.
W sieci jestem kazdym najlepszym. Graj dla siebie, graj ze samym soba.

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: koledzy! Pomożecie w wyborze brokera?:)

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Ostatni post tutaj jest z przed pół roku, ale napiszę czym ja się kieruję. Może ktoś nowy będzie szukał takich wiadomości i pomogę:

A) Dostęp do rynków, na których chcesz grać.
B) W jakich godzinach możesz grać u danego brokera.
C) Jakie są minimalne wejścia na rynek - to dla uczących się może mieć niebagatelne znaczenie.
D) Sprawdź koniecznie koszty składania zleceń. PROWIZJA, SWAP, SPREAD. nie powinno Ciebie nic zaskoczyć. Wkońcu chodzi o Twoje pieniądze.
E) Dostępność rodzajów zleceń
F) Odległość od ceny zamknięcia w jakiej można składać zlecenia. To wbrew pozorom ma duże znaczenie, bo ogranicza działania tradera na rynku.
G) Dostępna Platforma Inwestycyjna.

To tyle co mogłem pomóc.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: koledzy! Pomożecie w wyborze brokera?:)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

webskitrader pisze:Ostatni post tutaj jest z przed pół roku, ale napiszę czym ja się kieruję. Może ktoś nowy będzie szukał takich wiadomości i pomogę:
Zdecydowanie brakuje mi na Twojej liście numeru 1 -> regulacje, licencje, gwarancje depozytu. Broker może mieć super warunki ale co z tego jeśli będziemy mieli problem z wypłatą depozytu (czyt. broker nie będzie działał wg obowiązujących przepisów prawa).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ