Junior Trader - konkurs dla studentów

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
SceptycznyProgramista
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 02 kwie 2011, 23:51

Nieprzeczytany post autor: SceptycznyProgramista »

Nie wiem co czołówka ma za scalpery że takie wyniki szasta...

David_Plavko
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 27 sie 2011, 13:10

Nieprzeczytany post autor: David_Plavko »

Pewnie spiramidował spadki na edku, takie konkursy gra się szybko, albo wejdzie albo nie , nie widzę sensu siedzieć po kilka godzin dziennie i grać za 0,1 lota ;)

śruba
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 29 wrz 2011, 15:29

Nieprzeczytany post autor: śruba »

Ja też grałem szybko :D i teraz jestem w czołówce od dołu tabeli 8)

Goldfinger

Nieprzeczytany post autor: Goldfinger »

Konkurs Fajny Nagrody też ale jest jeden poważny minus a mianowicie:

sposób i częstotliwość przedstawiania rankingu ( robiony zbyt amatorsko ).

Poza tym wszystko OK.

adrix007
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 23 maja 2011, 10:57

Nieprzeczytany post autor: adrix007 »

Amatorsko? to stanowczo za słabe określenie, nie wiem co za kretyn robi ten ranking, ale to jest koszmar. Ja liczyłem tylko na te praktyki ale jak się dowiedziałem, że to jest losowane z osób z top 10 i student z 1 roku ich na pewno nie dostanie to odpuściłem przy stanie konta ok 24 tys. Będę grał na 3 roku bo dla tabletu nie opłaca mi się siedzieć nad tym.

Dodano po 2 minutach:

Chcieli mieć w tym roku ponad 1000 uczestników, a tu ledwo 700 i w tym masa zdublowanych kont i pełno nieaktywnych uczestników.

Goldfinger

Nieprzeczytany post autor: Goldfinger »

adrix007 pisze:Amatorsko?

Wiesz nie chciałem nikogo obrażać :) Taki sposób przedstawiania rankingu daje duże pole do nadużyć. Bo skąd niby mam wiedzieć czy np. 3 osoba w rankingu ma rzeczywiście 600% czy jest to po prostu słup któremu przypisano taką liczbę by uatrakcyjnić konkurs.

Wreszcie Termin przedstawiania rankingu też nie został określony, Konkurs trwa już blisko 3 tygodnie a ranking przedstawiono dopiero 2 razy :?: Tyle tylko, że sporo grono wie jak się on kształtuje a więc mają przewagę informacyjną ( pierwszy raz spotykam się z takimi rozwiązaniami )

Dobry ranking to Ranking Aktualizowany co parę minut i dostępny dla każdego na stronie internetowej.


adrix007 pisze:student z 1 roku ich na pewno nie dostanie to odpuściłem

Chyba nie tylko z 1 roku - humaniści też raczej nie są brani pod uwagę. Najlepiej dla nich to studiować kierunki ekonomiczne lub informatykę.




Ps Patrzę teraz na ranking a na 6 miejscu niejaka Adrianna? Czy ktoś po 3 tygodniach zweryfikował uczestników?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Oj marudzicie... W poprzednich edycjach zdarzało się, że były dwa rankingi - tydzień przed końcem i na koniec (w dodatku np. po tygodniu). Trzeba robić swoje i się nie oglądać. Nieważne też z jakiej jesteś uczelni. Ja tam żadnych wałków wcześniej nie widziałem. No może poza jednym, gdzie w rankingu była 2 razy ta sama osoba (jest jeszcze w historii).

Pamiętajcie, że to konkurs z niskim budżetem, dla studentów, organizowanym przez studentów, a broker dużo energii w to nie wkłada.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

adrix007
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 23 maja 2011, 10:57

Nieprzeczytany post autor: adrix007 »

Najlepsze jest to, że ludzie należący do SKN Inwestor mogą brać udział w konkursie ale wygrać to już nie mogą :) A co może my wiemy w którą stronę pójdzie rynek? To jest bez sensu.

Awatar użytkownika
Gwyn_Bleidd
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 04 gru 2010, 11:58

Nieprzeczytany post autor: Gwyn_Bleidd »

Raposo dobrze pisze- nie ma co marudzić. W końcu nic nie tracąc możemy coś zyskać, a my jako inwestycjusze szczególnie powinniśmy lubić takie sytuacje.
Poza tym powiedzmy sobie szczerze: szczęście jest kluczowym czynnikiem w tego typu konkursach. A obrażanie się na szczęście jest co najmniej bez sensu
Życie to surfing, więc nie bój się fal.

berni1989
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2011, 14:01

Nieprzeczytany post autor: berni1989 »

Z ciekawości wrzuci tutaj JuniorTrader jakie byly nagrody? bo w 1 poscie pokazuja ze calkiem fajne. Bedzie to motywacja na przyszlosc

ODPOWIEDZ