jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Re: jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

może do poprawy będzie tłumaczenie. Bo to trochę dziwnie wygląda gdy polskie słówka przeplatają się z angielskimi...
przydało by się dodać także jakąś pomoc opisującą daną statystykę, np. po najechaniu na jej nazwę albo obok jakiś znak zapytania.
poza tym fajnie. Liczę że będziecie dodawać kolejne funkcjonalności.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Działa to komuś eee... normalnie? Zainstalowałem na demo jfx, ściągnęło mi... 17 ostatnich zleceń i to tyle statystyk z konta otwartego jak po ziemi chodziły jeszcze Zicmary. Nadmienię tylko, że z poprzednim projektem miałem podobne problemy, na stronie nie było żadnego linka do supportu, rayzeel przebywał chyba w miejscu bez dostępu do netu a przynajmniej navigatora ( status priva który wysłałem w styczniu 2015 zmienił się dopiero 2 dni temu). FAQ jest puste jak budżet Somalii, autor liczy pewnie na darmowych betatesterów. Sorki, teraz ja nie mam zamiaru (będąc zalogowanym do serwisu) wysyłać supportowi od nowa te same dane co do rejestracji, aby łaskawie odpowiedział za następne x lat.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Z całym szacunkiem, ale gość udostępnia wszystko za darmo i liczenie, że będzie płacił ludziom za testowanie jest trochę słabe. Z tego co napisał jest to dalej wersja rozwojowa, jeśli nie chcesz wspomóc autora w testowaniu i przyjść "na gotowe" to po prostu nie korzystaj na razie i tyle. Tego typu roszczeniową postawę uważam za, łagodnie mówiąc, bezczelną...

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Pablo, nie zrozumiałeś co napisałem:absolutnie nie chcę żadnych pieniędzy od niego, testowaniem zajmowałem się przy poprzedniej wersji. Zadałem w tym temacie pytanie odnośnie starej wersji w momencie gdy działała i nie dostałem odpowiedzi. Zarejestrowałem się, powstały problemy techniczne, na fedback czekałem 1 i1/2 roku, i też do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Te same problemy zaczęły się teraz: program widzi kilkanaście transakcji z kilkuset. Nie mów że jak coś jest za darmo, to może być do dupy, MyFxBook też jest za darmo. Napisałem też, że jedyna różnica między programami - tym i poprzednim to praktycznie istnienie supportu - który wymaga od zalogowanej na myassetreport osoby, dodatkowej autoryzacji. po historii sprawdzania tysiąc razy co mam nie tak na poprzednim programie uważam to za niepoważne. I na tym kończę moje testy. Nie mam roszczeniowej postawy o program który nie działa, tylko o traktowanie ludzi - testerów w taki sposób.
Pamiętaj, że do tego testowanego programu ktoś podpina konto, gdzie mogą być realne pieniądze. To chyba sprawia, że trzeba dochować szczególnej dbałości o jakość, bo wadliwe działanie tego produktu może skutkować podjęciem złej decyzji - na podstawie złych danych z programu. Wystarczy, że Dukas wypuści łatkę do jforex która zkaszani całkowicie dopływ danych, i masz złe pojęcie o dopuszczalnym ryzyku i innych sprawach. Bo nagle zniknie ci parę stratnych transakcji z przed miesiąca i wg raportu jesteś na dużym plusie. Przecież taki program nie służy do pokazywania na forum kto ma większego, tylko do prowadzenia rzetelnych statystyk. A takie rzeczy działy się często w starej wersji. I w tym kontekście nie można powiedzieć, że jest za darmo, bo to test -teoretycznie- na naszych pieniądzach.
Dlatego ja bym był ostrożny z zastosowaniem myassetraport dopóki nie nawiążą kontaktu z Dukascopy, aby mogli np: na bieżąco konsultować przyszłe patche Dukasa jeszcze zanim się pojawią na jforex. Pytałem o taką współpracę stronę wcześniej i też zostałem zlany.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ