Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1197
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

fx-technik pisze:
22 maja 2019, 17:42
@LowcaGlowMilionerow
A ty posiadasz licencję doradcy finansowego?
Co ciebie upoważnia do udzielania ludziom porad biznesowych???

@Reszta użytkowników
Jeżeli nie, to propunuję tym niezadowolonym złożyć pozew zbiorowy!
Niech gościu pozna czym jest Gniew Boży!
Jaką konkretnie licencję masz na myśli?
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

fx-technik pisze:
23 maja 2019, 10:51
Gdyby nie to, że dostałem już ostrzeżenie za słowo, które maderator uznał za obraźliwe to bym powtórzył!
Nie jestem głupi i z góry znam wasze odpowiedzi i ewentualne zarzuty.
Dziwię się Meylo, bo znamy się już dosyć długo i nieraz już taka odpowiedź mógł przeczytać.
Ja nie udzielam porad finansowych, ani w kierunku zawarcia transakcji, ani w kierunku wstrzymania
się od transakcji finansowej, i nie narzucam nikomu co ma robić i jak.

Opracowałem system transakcyjny, który wykorzystuje szereg moich autorskich narzędzi.
I w tym zakresie szkolę chętnych, w zakresie praktycznego stosowania
DadasTradingSystem.
Sokrates powiedział "wiem że nic nie wiem" i to jest poziom zrozumienia świata, a raczej świadomości że się jeszcze wiele nie rozumie, który osiągają mistrzowie w różnych dziedzinach.

Przejawem mądrości jest to, że się ma świadomość, że się jeszcze wiele nie wie i cały czas się uczymy, cały czas zdobywamy doświadczenie chociaż może nam się wydawać, że już wszystko wiemy.

Więc czy przypadkiem nie jest tak, że jeśli ktoś mówi, że wszystko już wie, z góry zna wszystko, i nie jest głupim, jest właśnie przejawem braku tej mądrości?

;-)

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

LowcaGlowMilionerow pisze:
23 maja 2019, 11:57
fx-technik pisze:
23 maja 2019, 10:51
Gdyby nie to, że dostałem już ostrzeżenie za słowo, które maderator uznał za obraźliwe to bym powtórzył!
Nie jestem głupi i z góry znam wasze odpowiedzi i ewentualne zarzuty.
Dziwię się Meylo, bo znamy się już dosyć długo i nieraz już taka odpowiedź mógł przeczytać.
Ja nie udzielam porad finansowych, ani w kierunku zawarcia transakcji, ani w kierunku wstrzymania
się od transakcji finansowej, i nie narzucam nikomu co ma robić i jak.

Opracowałem system transakcyjny, który wykorzystuje szereg moich autorskich narzędzi.
I w tym zakresie szkolę chętnych, w zakresie praktycznego stosowania
DadasTradingSystem.
Sokrates powiedział "wiem że nic nie wiem" i to jest poziom zrozumienia świata, a raczej świadomości że się jeszcze wiele nie rozumie, który osiągają mistrzowie w różnych dziedzinach.

Przejawem mądrości jest to, że się ma świadomość, że się jeszcze wiele nie wie i cały czas się uczymy, cały czas zdobywamy doświadczenie chociaż może nam się wydawać, że już wszystko wiemy.

Więc czy przypadkiem nie jest tak, że jeśli ktoś mówi, że wszystko już wie, z góry zna wszystko, i nie jest głupim, jest właśnie przejawem braku tej mądrości?

;-)
Zastosuj swoje rady do siebie, najpierw, zanim napiszesz do kogoś!
Drzazgę w oku drugiego widzisz, a belki we własnym nie widzisz!

Ja nic na to nie poradzę, że znam wszystkie odpowiedzi na moje posty, zanim je napiszę, nawet.
Zabawnie jest, gdy np. na następny dzień czytam to, co przewidziałem, dokładnie!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Anomalia pisze:
23 maja 2019, 11:51
fx-technik pisze:
22 maja 2019, 17:42
@LowcaGlowMilionerow
A ty posiadasz licencję doradcy finansowego?
Co ciebie upoważnia do udzielania ludziom porad biznesowych???

@Reszta użytkowników
Jeżeli nie, to propunuję tym niezadowolonym złożyć pozew zbiorowy!
Niech gościu pozna czym jest Gniew Boży!
Jaką konkretnie licencję masz na myśli?
Chodzi ci, że nie istnieje licencja doradcy finansowego?
Jest tylko licencja doradcy inwestycyjnego.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1197
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

fx-technik pisze:
23 maja 2019, 12:08
Anomalia pisze:
23 maja 2019, 11:51
fx-technik pisze:
22 maja 2019, 17:42
@LowcaGlowMilionerow
A ty posiadasz licencję doradcy finansowego?
Co ciebie upoważnia do udzielania ludziom porad biznesowych???

@Reszta użytkowników
Jeżeli nie, to propunuję tym niezadowolonym złożyć pozew zbiorowy!
Niech gościu pozna czym jest Gniew Boży!
Jaką konkretnie licencję masz na myśli?
Chodzi ci, że nie istnieje licencja doradcy finansowego?
Jest tylko licencja doradcy inwestycyjnego.
Tak, właśnie o to mi chodzi. Zwłaszcza w kontekście pozwu zbiorowego na bazie nieposiadania przez naszego miłego nowego kolegę "licencji doradcy finansowego" :lol:
A wiesz, z Gniewem Bożym to nie ma żartów :568:
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

@Anomalia,
Kiedyś, dawno chodziły takie łańcuszki, tylko pocztą zwykłą, bo nie było czegoś takiego, jak internet.
Gościu pisał, że podzieli się metodą na zarobienie miliona, jeżeli mu przyślesz np. 100 złotych.
Ty mu wysłałeś, to on odesłał list, w którym było napisane - "Zrób tak samo, jak ja zrobiłem".

Myślę, że to zwięźle opisuje proceder tego typu szkoleń, jakie jest tematem tutaj.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

fx-technik pisze:
23 maja 2019, 12:03
LowcaGlowMilionerow pisze:
23 maja 2019, 11:57
fx-technik pisze:
23 maja 2019, 10:51
Gdyby nie to, że dostałem już ostrzeżenie za słowo, które maderator uznał za obraźliwe to bym powtórzył!
Nie jestem głupi i z góry znam wasze odpowiedzi i ewentualne zarzuty.
Dziwię się Meylo, bo znamy się już dosyć długo i nieraz już taka odpowiedź mógł przeczytać.
Ja nie udzielam porad finansowych, ani w kierunku zawarcia transakcji, ani w kierunku wstrzymania
się od transakcji finansowej, i nie narzucam nikomu co ma robić i jak.

Opracowałem system transakcyjny, który wykorzystuje szereg moich autorskich narzędzi.
I w tym zakresie szkolę chętnych, w zakresie praktycznego stosowania
DadasTradingSystem.
Sokrates powiedział "wiem że nic nie wiem" i to jest poziom zrozumienia świata, a raczej świadomości że się jeszcze wiele nie rozumie, który osiągają mistrzowie w różnych dziedzinach.

Przejawem mądrości jest to, że się ma świadomość, że się jeszcze wiele nie wie i cały czas się uczymy, cały czas zdobywamy doświadczenie chociaż może nam się wydawać, że już wszystko wiemy.

Więc czy przypadkiem nie jest tak, że jeśli ktoś mówi, że wszystko już wie, z góry zna wszystko, i nie jest głupim, jest właśnie przejawem braku tej mądrości?

;-)
Zastosuj swoje rady do siebie, najpierw, zanim napiszesz do kogoś!
Drzazgę w oku drugiego widzisz, a belki we własnym nie widzisz!

Ja nic na to nie poradzę, że znam wszystkie odpowiedzi na moje posty, zanim je napiszę, nawet.
Zabawnie jest, gdy np. na następny dzień czytam to, co przewidziałem, dokładnie!
Po pierwsze, nie radzę tylko pytam co myślisz, nic Ci nie zarzucam. To było pytanie, a nie zarzut, że jesteś głupi.

Po drugie, ja to wiem, że jeszcze wiele nie wiem i pisałem o tym kilka razy. Na przykład w poście, gdzie pisałem, że sam w wielu tematach nie odnajduje się tak jakbym chciał.

Dlatego też nie mam zamiaru szkolić i brać od kogoś pieniędzy, jeśli ktoś nie ma wyników dzięki mojej wiedzy. Bo jeszcze wiele nie wiem i może się okazać, że moje doświadczenie i wiedza nie wszystkim pomoże w ich działalności.

Podobnie robi mój przyjaciel, odchudza, ale bierze wynagrodzeni, jeśli schudniesz, płacisz za ubywające kilogramy, bo on jako świadomy trener sam też wie, że nie każdemu jego metody pomogą, albo są czynniki, które wpływają na to, że ktoś jest gruby poza jego wiedzą.

Złe podejście?

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

LowcaGlowMilionerow pisze:
23 maja 2019, 12:29
Po pierwsze, nie radzę tylko pytam co myślisz, nic Ci nie zarzucam. To było pytanie, a nie zarzut, że jesteś głupi.

Po drugie, ja to wiem, że jeszcze wiele nie wiem i pisałem o tym kilka razy. Na przykład w poście, gdzie pisałem, że sam w wielu tematach nie odnajduje się tak jakbym chciał.

Dlatego też nie mam zamiaru szkolić i brać od kogoś pieniędzy, jeśli ktoś nie ma wyników dzięki mojej wiedzy. Bo jeszcze wiele nie wiem i może się okazać, że moje doświadczenie i wiedza nie wszystkim pomoże w ich działalności.

Podobnie robi mój przyjaciel, odchudza, ale bierze wynagrodzeni, jeśli schudniesz, płacisz za ubywające kilogramy, bo on jako świadomy trener sam też wie, że nie każdemu jego metody pomogą, albo są czynniki, które wpływają na to, że ktoś jest gruby poza jego wiedzą.

Złe podejście?
Bardzo złe podejście!
Jeżeli ten twój kolega jest dietetykiem z wykształcenia, i jego metody odchudzania mają
uzasadnienie w badaniach naukowych, to ma moralne prawo brać pieniądze za swoje usługi.
Jeżeli nie posiada takiego wykształcenia, a jego metody są zmyślone, to w ogóle nie powinien
nikomu oferować swoich porad.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

fx-technik pisze:
23 maja 2019, 12:33
LowcaGlowMilionerow pisze:
23 maja 2019, 12:29
Po pierwsze, nie radzę tylko pytam co myślisz, nic Ci nie zarzucam. To było pytanie, a nie zarzut, że jesteś głupi.

Po drugie, ja to wiem, że jeszcze wiele nie wiem i pisałem o tym kilka razy. Na przykład w poście, gdzie pisałem, że sam w wielu tematach nie odnajduje się tak jakbym chciał.

Dlatego też nie mam zamiaru szkolić i brać od kogoś pieniędzy, jeśli ktoś nie ma wyników dzięki mojej wiedzy. Bo jeszcze wiele nie wiem i może się okazać, że moje doświadczenie i wiedza nie wszystkim pomoże w ich działalności.

Podobnie robi mój przyjaciel, odchudza, ale bierze wynagrodzeni, jeśli schudniesz, płacisz za ubywające kilogramy, bo on jako świadomy trener sam też wie, że nie każdemu jego metody pomogą, albo są czynniki, które wpływają na to, że ktoś jest gruby poza jego wiedzą.

Złe podejście?
Bardzo złe podejście!
Jeżeli ten twój kolega jest dietetykiem z wykształcenia, i jego metody odchudzania mają
uzasadnienie w badaniach naukowych, to ma moralne prawo brać pieniądze za swoje usługi.
Jeżeli nie posiada takiego wykształcenia, a jego metody są zmyślone, to w ogóle nie powinien
nikomu oferować swoich porad.
To czego uczą na dietetyce w Polsce na temat odżywiania jest zacofane, a badania naukowe są często po prostu kłamstwami.

Mój przyjaciel jest na poziomie światowym i może się zdziwisz ale dietetyka na poziomie światowym mówi co innego niż ludzie po studiach dietetycznych w Polsce.

Oprócz tego sama dieta to tylko część sukcesu, dobry trener odchudzania potrafi spojrzeć na osobę z problemami z wielu perspektyw, bo na przykład powodem otyłości może być stress a nie dieta, albo problemy z relacjami itd.

On nie rozpisuje diety, ale podchodzi do swoich podopiecznych z dużo szerszej perspektywy.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

LowcaGlowMilionerow pisze:
23 maja 2019, 12:45
To czego uczą na dietetyce w Polsce na temat odżywiania jest zacofane, a badania naukowe są często po prostu kłamstwami.

Mój przyjaciel jest na poziomie światowym i może się zdziwisz ale dietetyka na poziomie światowym mówi co innego niż ludzie po studiach dietetycznych w Polsce.

Oprócz tego sama dieta to tylko część sukcesu, dobry trener odchudzania potrafi spojrzeć na osobę z problemami z wielu perspektyw, bo na przykład powodem otyłości może być stress a nie dieta, albo problemy z relacjami itd.

On nie rozpisuje diety, ale podchodzi do swoich podopiecznych z dużo szerszej perspektywy.
Ja nie twierdziłem, że musi mieć wykształcenie zdobyte w Polsce.
Niezależnie od tego gdzie zdobył tę wiedzę i doświadczenie, to musi mieć
jakąś bazę, jakąś podstawę, i także wykształcenie psychologiczne, lub psychoterapeutyczne.
Inaczej, to jego "sukcesy" są tylko i wyłącznie oparte o statystykę, czyli pewne prawa, które
naukowcy już dawno odkryli, i one są po prostu jakąś średnią, gdzie w większej próbie
przypadków pewna ilość będzie sukcesem, nawet 40%.
Natomiast, takim "szarlatanom" może wystarczyć kilka procent sukcesów, żeby
na tym jechać i zdobywać popularność.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

ODPOWIEDZ