IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

A mają jakikolwiek powód aby wypłacić zaległe do dwóch lat wypłaty? :wink:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: raposo »

jackub pisze:A mają jakikolwiek powód aby wypłacić zaległe do dwóch lat wypłaty? :wink:
O tym zapewne zadecyduje (kiedyś...) cypryjski sąd ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

raposo pisze:
jackub pisze:A mają jakikolwiek powód aby wypłacić zaległe do dwóch lat wypłaty? :wink:
O tym zapewne zadecyduje ([b]kiedyś[/b]...) cypryjski sąd ;).
ile to jest nikłe prawdopodobieństwo razy nikłe prawdopodobieństwo...? już mówię to wielkie prawdopodobieństwo że nigdy nie wypłacą :lol:

Awatar użytkownika
biznesman22
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 01 paź 2014, 21:16

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: biznesman22 »

Moja wypłata doszła 4 sierpnia czekając od grudnia 2015

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

biznesman22 pisze:Moja wypłata doszła 4 sierpnia czekając od grudnia 2015
JA czekam od listopada 2015 i nic jak dotąd...

luis
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:26

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: luis »

Ja tu czegoś nie rozumiem. Jestem w IronFX od kilku lat i nigdy nie miałem problemu z wypłatą . Zawsze w ciągu 48h był zrobiony przelew czy to w PLN czy w EURO. W PLN co do złotówki ale w EURO potrącali parę euro.Jak się kiedyś pomylili to przy pomocy Pani Kai wyrównywali brakującą kwotę z przeprosinami. Myślę że u was jest jakiś inny problem.
Ja jestem zadowolony ze współpracy z IronFx

AdamKruchy
Gaduła
Gaduła
Posty: 215
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:28

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: AdamKruchy »

luis pisze:Ja tu czegoś nie rozumiem. Jestem w IronFX od kilku lat i nigdy nie miałem problemu z wypłatą . Zawsze w ciągu 48h był zrobiony przelew czy to w PLN czy w EURO. W PLN co do złotówki ale w EURO potrącali parę euro.Jak się kiedyś pomylili to przy pomocy Pani Kai wyrównywali brakującą kwotę z przeprosinami. Myślę że u was jest jakiś inny problem.
Ja jestem zadowolony ze współpracy z IronFx
Jesteś zadowolony? Więc stawiam, że od lat masz demo a dostępu do internetu nie masz od 2015 r. Nie trzeba było być na tym forum by wiedzieć co się działo. Jak tu nie wierzysz to poczytaj na MQL5.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojta$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 29 sie 2011, 17:52

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Wojta$ »

luis pisze:Ja tu czegoś nie rozumiem. Jestem w IronFX od kilku lat i nigdy nie miałem problemu z wypłatą . Zawsze w ciągu 48h był zrobiony przelew czy to w PLN czy w EURO. W PLN co do złotówki ale w EURO potrącali parę euro.Jak się kiedyś pomylili to przy pomocy Pani Kai wyrównywali brakującą kwotę z przeprosinami. Myślę że u was jest jakiś inny problem.
Ja jestem zadowolony ze współpracy z IronFx
Taaa... I po tych kilku latach owocnej współpracy z iron całkiem przypadkiem odkryłeś to forum i zarejestrowałeś się tylko po to aby się z nami podzielić swoją opinią .
Cytując klasyka : "tak , przechodziliśmy obok akurat z tragarzami"

Piszesz , że czegoś tu nie rozumiesz - zapewniam cię , że bywalcy tego forum doskonale rozumieją.

luis
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:26

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: luis »

Wojta$ pisze:
luis pisze:Ja tu czegoś nie rozumiem. Jestem w IronFX od kilku lat i nigdy nie miałem problemu z wypłatą . Zawsze w ciągu 48h był zrobiony przelew czy to w PLN czy w EURO. W PLN co do złotówki ale w EURO potrącali parę euro.Jak się kiedyś pomylili to przy pomocy Pani Kai wyrównywali brakującą kwotę z przeprosinami. Myślę że u was jest jakiś inny problem.
Ja jestem zadowolony ze współpracy z IronFx
Taaa... I po tych kilku latach owocnej współpracy z iron całkiem przypadkiem odkryłeś to forum i zarejestrowałeś się tylko po to aby się z nami podzielić swoją opinią .
Cytując klasyka : "tak , przechodziliśmy obok akurat z tragarzami"

Piszesz , że czegoś tu nie rozumiesz - zapewniam cię , że bywalcy tego forum doskonale rozumieją.
Zarejestrowałem się na forumw 2012 roku, jednak nie byłem aktywny z braku czasu Jestem czynnym traderem w realu. Na prawdę nie chce mi się wierzyć w tak nieuczciwe postępowanie z wami. Pokarzcie wasze zlecenia wypłaty bo takie pisanie na nic nie wskazuje, a tworzy czarny PR wobec IronFX przez konkurencję. Jak zobaczę te zlecenia to wtedy uwierzę że nie jesteście z konkurencyjnej dla Irona firmy. Ja nie jestem pracownikiem IronFx i prócz kasy nic mnie z tą firmą nie łączy. Zobaczcie załączniki

AdamKruchy
Gaduła
Gaduła
Posty: 215
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:28

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: AdamKruchy »

luis pisze:
Wojta$ pisze:
luis pisze:Ja tu czegoś nie rozumiem. Jestem w IronFX od kilku lat i nigdy nie miałem problemu z wypłatą . Zawsze w ciągu 48h był zrobiony przelew czy to w PLN czy w EURO. W PLN co do złotówki ale w EURO potrącali parę euro.Jak się kiedyś pomylili to przy pomocy Pani Kai wyrównywali brakującą kwotę z przeprosinami. Myślę że u was jest jakiś inny problem.
Ja jestem zadowolony ze współpracy z IronFx
Taaa... I po tych kilku latach owocnej współpracy z iron całkiem przypadkiem odkryłeś to forum i zarejestrowałeś się tylko po to aby się z nami podzielić swoją opinią .
Cytując klasyka : "tak , przechodziliśmy obok akurat z tragarzami"

Piszesz , że czegoś tu nie rozumiesz - zapewniam cię , że bywalcy tego forum doskonale rozumieją.
Zarejestrowałem się na forumw 2012 roku, jednak nie byłem aktywny z braku czasu Jestem czynnym traderem w realu. Na prawdę nie chce mi się wierzyć w tak nieuczciwe postępowanie z wami. Pokarzcie wasze zlecenia wypłaty bo takie pisanie na nic nie wskazuje, a tworzy czarny PR wobec IronFX przez konkurencję. Jak zobaczę te zlecenia to wtedy uwierzę że nie jesteście z konkurencyjnej dla Irona firmy. Ja nie jestem pracownikiem IronFx i prócz kasy nic mnie z tą firmą nie łączy. Zobaczcie załączniki

No chyba pęknę ze śmiechu. Przez 4 lata od ruszenia z Nickiem nie miałeś czasu, bo byleś zajęty trejdowaniem. Teraz, nagle masz czas. Wnioski:

- albo teraz nie trejdujesz
- albo w związku z "powrotem z zaświatów" Irona wróciłeś robić pozytywne PR.

Nie zarzucaj ludziom z tego forum, że robią czarne PR. Czytałeś w ogóle wątki? Chyba nie.
Obrazek

ODPOWIEDZ