IQ OPTION - opinie

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Adif
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 05 wrz 2018, 23:54

Re: IQ OPTION - opinie

Nieprzeczytany post autor: Adif »

Witam,

Jestem początkujący, dopiero zaczynam przygodę z forexem i założyłem konto na iqoption. Moje pytania:

1. Jak wyglądają wypłaty u tego brokera? Czy są szybkie, jaki rodzaj płatności i czy depozyt jest pewny ponieważ chcę wpłacić jak dla mnie większą sumę.

2. Czy platforma do gry jest dobra? Nie wiesza, nie zacina się? Również na telefon bo głównie z tel będę grał.

3. Czy spready u tego brokera są ok? Jak wypada na tle konkurencji?

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: IQ OPTION - opinie

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

tyle lat na rynku a wogole o nich nie slyszalem. i nie kumam po co pchac sie do jakiegos nieznanego cypryjczyka skoro na rynku jest tyle normalnych firm. opcji binarnych i tak nie dostaniesz bez statusu pro, bo to zakazane teraz.


tak sobie pomyslalem ze moze maja zajebista platforme i wlacze demo? no ale nie. wyglada ladnie ale jak jakas zabawka.nawet nie wiadomo jaki jest spread na eurusd bo nie pokazuje takich informacji.


jak dla mnie to jest firma kierujaca sie zasada : wplac - przegraj - powtorz

Adif
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 05 wrz 2018, 23:54

Re: IQ OPTION - opinie

Nieprzeczytany post autor: Adif »

Forex-trader pisze:tyle lat na rynku a wogole o nich nie slyszalem. i nie kumam po co pchac sie do jakiegos nieznanego cypryjczyka skoro na rynku jest tyle normalnych firm. opcji binarnych i tak nie dostaniesz bez statusu pro, bo to zakazane teraz.


tak sobie pomyslalem ze moze maja zajebista platforme i wlacze demo? no ale nie. wyglada ladnie ale jak jakas zabawka.nawet nie wiadomo jaki jest spread na eurusd bo nie pokazuje takich informacji.


jak dla mnie to jest firma kierujaca sie zasada : wplac - przegraj - powtorz
Opcje binarne mnie nie interesują tylko Forex.
Spread jest na bieżąco podawany na dole po prawej stronie przy przyciskach kup/sprzedaj i wszystkie są podane w zakładce Forex, gdzie są pary do wybrania.

Na razie znam tylko tego brokera, i kasy nie wpłacam bo chce się właśnie dowiedzieć kilku rzeczy.

Jeśli nie to jakiego brokera forex możesz polecić?

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: IQ OPTION - opinie

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

no to ja chyba mam cos innego ..... nic takiego nie mam. mozesz pokazac jak to wyglada u ciebie? jakiegos screenshota ze spreadami ?

ja handluje glownie w tickmill i ic markets. wczesniej dlllluuuugoooo w xtb

ODPOWIEDZ