Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 20 cze 2018, 16:53     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

investing.com

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Nieśmiertelny Trader

Pasjonat

Pasjonat

investing.com

Nieprzeczytany post22 lut 2018, 23:57

Od dzisiaj Opera wprowadziła coś takiego:

''NoCoin (Ochrona przed tworzeniem kryptowalut)''

i od tego momentu nie mogę korzystać z tytułowej witryny mimo włączonych na niej reklam. Dalej wyswietla sie komunikat ze reklamy są wyłączone. Czyżby stronka niecnie wykorzystywała nasze kompy do kopania tego szajsu?
Kapitał --> Plan --> Spokój --> Szach Mat

Buduj dobre nawyki

Na forum od grudnia 2010 jako overall, następnie EFFECTIVE by finalnie przybrać formę Nieśmiertelnego ;)

z6yszko

Gaduła

Gaduła

Re: investing.com

Nieprzeczytany post23 lut 2018, 01:49

Czy oprócz kalendarza potrzebny ci są jeszcze jakieś inne informacje ze strony?
Bo mnie już dawno wkurzył investing.com ze względu na swoją walkę z antyblokerami. Wszelkie tego typu praktyki działają na mnie jak płachta na byka.
Po pierwsze więc znalazłem sposób na pozbycie się reklam, a mianowicie dodatek AdGuard (strona działa, reklam brak - dowód na screenie).
Po drugie jeśli potrzebny jest sam kalendarz, to najprościej korzystać wyłącznie z niego w postaci widżetu, który można wygenerować ze strony. Piękna, czyściutka strona - zał. :D
Jeśli ktoś nie wie jak wygenerować, to dołączę kod html.
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika

Nieśmiertelny Trader

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post23 lut 2018, 23:17

z6yszko pisze:Czy oprócz kalendarza potrzebny ci są jeszcze jakieś inne informacje ze strony?
Bo mnie już dawno wkurzył investing.com ze względu na swoją walkę z antyblokerami. Wszelkie tego typu praktyki działają na mnie jak płachta na byka.
Po pierwsze więc znalazłem sposób na pozbycie się reklam, a mianowicie dodatek AdGuard (strona działa, reklam brak - dowód na screenie).
Po drugie jeśli potrzebny jest sam kalendarz, to najprościej korzystać wyłącznie z niego w postaci widżetu, który można wygenerować ze strony. Piękna, czyściutka strona - zał. :D
Jeśli ktoś nie wie jak wygenerować, to dołączę kod html.

Jak wygenerować ten widget w windows 8? :) Kod html mam ze strony ale co dalej? :)
Kapitał --> Plan --> Spokój --> Szach Mat

Buduj dobre nawyki

Na forum od grudnia 2010 jako overall, następnie EFFECTIVE by finalnie przybrać formę Nieśmiertelnego ;)

z6yszko

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post24 lut 2018, 21:19

Ja po prostu zapisałem do pliku i uruchamiam sobie lokalnie
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PaDo

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post24 lut 2018, 21:36

Ja mam taki pytanie czy da się wykresy z Stooq importować na MT4
Szczyt impulsu nie jest szczytem fali
Nie widzisz z bliska spójrz z daleka

unruhe

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post25 lut 2018, 16:25

z6yszko pisze:Ja po prostu zapisałem do pliku i uruchamiam sobie lokalnie

Można też wygenerować kod html ze swoimi ustawieniami, wyciągnąć adres url i dodać do ulubionych, np:
https://sslecal2.forexprostools.com/?co ... 57&lang=15

Ale AdGuard działa wyśmienicie,dzięki :)
Wcześniej używałem ublock origin ale investing.com go wykrywał.

Wróć do Zaplecze techniczne