IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
56
57%
Poza paroma minusami są ok
28
28%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 99

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: green7 »

silveRbull pisze:Witam
@silveRbull mowa jest tutaj o wypuklej karcie debetowej czy karcie kredytowej?
Pierwsze słyszę ażeby tak rozróżniać karty. Wiem że są z chipem i bez chipa, ale wypukłe lub inne...? To chyba raczej sprawa designu bo moja karta kredytowa jedna jest wypukła a inna płaska.....
No to mało jeszcze słyszałeś :)
Dawno dawno, temu (za siedmioma lasami .... i kilkoma bessami :) ) przyjęło się uważać (nie słusznie), że płaskie karty to karty debetowe natomiast wypukłe to kredytowe. Za granicą np. czasem odmawiano pożyczenia auta na płaską kartę, dlatego warto było mieć wypukłą.

Oczywiście - dziś "wypukłość" nie determinuje rodzaju karty. Różnica jest taka, że wypukłej karty można użyć w impriterze (takie "ksero") czyli wykonać transakcję gdy np. brak prądu bądź połączenia z bankiem.
U nas imprintery chyba odeszły całkiem do lamusa i pooglądać je można ewentualnie na amerykańskich filmach...
Green
Obrazek
Obrazek

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
Darkst
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 20 maja 2010, 12:57

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Darkst »

silveRbull pisze: Ale jeżeli ktoś chce zaoszczędzić to może bezpłatnie zasilać swoje konto za pomocą przelewu do ING Banku. Czas takiego zasilenia trwa od 22 do 72 godzin.
Nie polecam tej opcji i nie jest ona darmowa. Ostatnio otwierałem konto i wpłaciłem 1000 zł aby sprawdzić broka na konto ING. Przelew jest wykonywany przez pośrednika GlobalCollect i można zapomnieć o 72 godzinach. W moim przypadku wpłacałem 6.10 a na platformie pojawiło się 15.10. Koszt około 7%. Wpłata w EUR.

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Sam osobiście nie korzystałem ale na stronie widnieje informacja Fee: Free oraz:
Please note that for payments in USD, JPY, EUR, NZD, SGD, HKD, CHF and GBP your deposit will arrive in the payment currency. For payments in all other currencies your deposit will be converted to our default currency USD at the spot rate applied by our local bank. IC Markets has no control over the conversion rate you receive. You should be aware that any currency conversion may lead to a loss or unwanted currency exposure.


W dodatku cały proces musi odbyć się od poniedziałku do piątku, bo sobota i niedziela tylko to wydłuża. Postaram się czegoś dowiedzieć bo miałem sygnał od innej osoby że także czeka długo.....

Ps. Już napisałem do supportu w tej sprawie.....

Pozdrawiam

oczkers
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2011, 17:34

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: oczkers »

Mają otwarte tylko jedno polskie konto walutowe w USD, czy EUR też można przelać?

@silveRbull Jak możesz to prześlij mi na pw informację o zniżce/

tommy_mm
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 02 gru 2010, 18:55

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: tommy_mm »

Istnieje jeszcze opcja przelewu z konta brokerskiego na konto ICMarkets także za darmo.....
Na czym ten przelew plega?
Chodzi o to, ze majac konto mt4 np w mforex moge przelac z niego kase do IC Markets?
Jak technicznie jest to realizowane?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

tommy_mm pisze:
Istnieje jeszcze opcja przelewu z konta brokerskiego na konto ICMarkets także za darmo.....
Na czym ten przelew plega?
Chodzi o to, ze majac konto mt4 np w mforex moge przelac z niego kase do IC Markets?
Jak technicznie jest to realizowane?
Nie z każdym brokerem to działa, z tego co wiem to tylko u brokerów z Australii.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

IC Markets

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Darkst napisał:
Nie polecam tej opcji i nie jest ona darmowa. Ostatnio otwierałem konto i wpłaciłem 1000 zł aby sprawdzić broka na konto ING. Przelew jest wykonywany przez pośrednika GlobalCollect i można zapomnieć o 72 godzinach. W moim przypadku wpłacałem 6.10 a na platformie pojawiło się 15.10. Koszt około 7%. Wpłata w EUR.
Pisałem w tej sprawie do supportu ICMarkets i dostałem odpowiedź że broker ten nie pobiera żadnych opłat od tych przelewów. Poniżej oryginalna wiadomość jaką otrzymałem:
We do not apply any fees and charges for funds that have been received. Please enquire with your financial institution if you have been charged any fees and charges.
Wygląda na to że po drodze partaczy całą sprawę jakaś instytucja finansowa. Domniemam, że zostały tu poniesione koszty przewalutowania najpierw na USD a potem z USD na EUR. Ale głowy nie daje. Trzeba tutaj zwrócić sie bezpośrednio do ING.

Pozdrawiam

jarfx05
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 06 mar 2013, 01:27

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: jarfx05 »

Witam,

czy moze ktos korzysta z webtradera ic martkets na realnym rachunku? Moge sie tylko zalogowac jako gosc a loginu z mt4 nie poznaje. pewnie cos sam skopalem?

pozdrawiam

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

jarfx05 pisze:Witam,

czy moze ktos korzysta z webtradera ic martkets na realnym rachunku? Moge sie tylko zalogowac jako gosc a loginu z mt4 nie poznaje. pewnie cos sam skopalem?

pozdrawiam
Proszę się skontaktować z IC Markets Support, możliwe że muszą uaktywnić dostęp do webtradera z MT4.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

green7 pisze: U nas imprintery chyba odeszły całkiem do lamusa i pooglądać je można ewentualnie na amerykańskich filmach...
chyba Ci co mieli imprintery nadal je mają (np stacje benzynowe) a zakupy na pokładzie samolotu też chyba jeszcze nie są on line i imprinter jest cool

-- czw 23-10-2014, 17:45 --
DanielFX pisze:
tommy_mm pisze:
Istnieje jeszcze opcja przelewu z konta brokerskiego na konto ICMarkets także za darmo.....
Na czym ten przelew plega?
Chodzi o to, ze majac konto mt4 np w mforex moge przelac z niego kase do IC Markets?
Jak technicznie jest to realizowane?
Nie z każdym brokerem to działa, z tego co wiem to tylko u brokerów z Australii.

jakie pingi macie do serwerów IC ?

ODPOWIEDZ