huzar76-sygnaly dnia

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
huzar76
Gaduła
Gaduła
Posty: 157
Rejestracja: 12 gru 2007, 23:36

huzar76-sygnaly dnia

Nieprzeczytany post autor: huzar76 »

Witam,
zalozylem nowy dzienik z powodow psychologicznych. Chce odciac sie od tego co bylo i zaczac nowe....
Zamierzam skupic sie na psychologi wejsc, nie na wynikach. Te powinny podazac za prawidlowymi wejsciami. Psychologia najpierw...
Konto real: 300£
Cel; wyplata co tydzien 100 na poczatek, a po pewnym czasie pow. 200£. Tydzien w tydzien.
Bedzie analiza obrazkowa....
... zawsze mozna zarobic, jesli mam czym obrocic...
... zrob przysluge sobie i swoim najblizszym-wchodz z kierunkiem ..

Awatar użytkownika
riddle
Gaduła
Gaduła
Posty: 252
Rejestracja: 17 cze 2007, 18:22

Nieprzeczytany post autor: riddle »

Huzar życzę dużo pipsów i komfortu psychicznego.
Hehe wypłata co tydzień anglik się z Ciebie zrobił :D
Forex to nieograniczone źródło pieniędzy, które wystarczy umieć podnieść !
“Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego.”

Awatar użytkownika
huzar76
Gaduła
Gaduła
Posty: 157
Rejestracja: 12 gru 2007, 23:36

Nieprzeczytany post autor: huzar76 »

riddle pisze:Huzar życzę dużo pipsów i komfortu psychicznego.
Heh e wypłata co tydzień anglik się z Ciebie zrobił :D
:D dzieki.. Anglikiem to nigdy zostac nie mam zamiaru 8)
zalozenie jest wchodzic jak najzadziej ( 4g. czasowka ) co powinno dac jakies 200 pipek/tydzien . Przy £1 na pipa. i wejsciu za £ 80 powinienem osiagnac cel wliczajac rowniez oczekiwane pomylki. Po podwojeniu kapitalu. wliczajac wyplaty, podwojenie stawki.Stop na max. 15pipek. Ochrona kapitalu jest tymna czym chcem sie skupic. Pozdr.
... zawsze mozna zarobic, jesli mam czym obrocic...
... zrob przysluge sobie i swoim najblizszym-wchodz z kierunkiem ..

Awatar użytkownika
Spragniony
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 19 paź 2008, 21:10

Nieprzeczytany post autor: Spragniony »

huzar76 pisze:Stop na max. 15pipek
jesli wchodzisz na 4H to sl=15 pips moze byc zgubny. chociaz jesli masz technike na tyle precyzyjna by dawac taki sl to super.
niski sl jest jakims sposobem ochrony kapitału (np. zamiast 50 pips dawac wspomniane 15), lecz moze sie zdarzac ze duzo czesciej bedziesz go lapal i koniec koncow wyjdzie na to samo.

zycze powodzenia :)
Yes, I can

Awatar użytkownika
huzar76
Gaduła
Gaduła
Posty: 157
Rejestracja: 12 gru 2007, 23:36

Nieprzeczytany post autor: huzar76 »

Spragniony pisze:, lecz moze sie zdarzac ze duzo czesciej bedziesz go lapal i koniec koncow wyjdzie na to samo.
Na pewno masz duzo racji , jednak jest to SL ktory jestem w stanie siagnac. Nie za czesto co prawda jednak jest to mozliwe.

Robilem statystyke za ostatnie 800 wejsc i odkrylem ze 45 najwiekszych strat wyczyscilo konto, cala reszta to wejscia powstale z zysku iten zysk zjadajace.
Wycignalem wiec wnioski ze jezeli bylo mozliwe zajac kilkaset pozycji zyskownych to bedac naprawde wybiorczym ( 4G.czasowkaprzywejsciu z 30min.) jestem w stanie zrobic to z malym SL. Musze tez naprawde odpuscic ``wejscia zemsty`` bo te sa zawierane z zly SL w zlym miejscu przy nadmiernym przywiazaniu.
Podsumowujac psychologia. Zasday proste i do wykonania.
Podaje wykres z dzisiaj zanim poszlem spac. Pewny uklad na zysk, jednak nie zajeta pozycja . Nie bede juz wchodzil ze wzgledu na to ze bylo by to ``wejscie zemsty`` za brak wiary w proste zeczy oraz wymagalo by duzego SL. Pzdr.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
... zawsze mozna zarobic, jesli mam czym obrocic...
... zrob przysluge sobie i swoim najblizszym-wchodz z kierunkiem ..

Awatar użytkownika
huzar76
Gaduła
Gaduła
Posty: 157
Rejestracja: 12 gru 2007, 23:36

Nieprzeczytany post autor: huzar76 »

12;47 AU$ cena zaczyna wygladac na ``kierunek gora`` pokonanie 0.9273w ciagu paru minut to 1jaskulka.
... zawsze mozna zarobic, jesli mam czym obrocic...
... zrob przysluge sobie i swoim najblizszym-wchodz z kierunkiem ..

Jankes
Gaduła
Gaduła
Posty: 351
Rejestracja: 13 paź 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: Jankes »

huzar76 ile to jest pipsów te 100 funtów tygodniowo?
Nie myślałeś kiedyś, żeby spróbować grać jakimś wypróbowanym sprawdzonym systemem?
Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się, że masz problemy z myciem naczyń...

Awatar użytkownika
huzar76
Gaduła
Gaduła
Posty: 157
Rejestracja: 12 gru 2007, 23:36

Nieprzeczytany post autor: huzar76 »

Jankes pisze:huzar76 ile to jest pipsów te 100 funtów tygodniowo?
Nie myślałeś kiedyś, żeby spróbować grać jakimś wypróbowanym sprawdzonym systemem?
Witam,
1£=1pipek
Gram wg. PA prubujac zejsc z wskaznikow a pozostac przy FBO, f.swiecowych,
dywergencjach, W/O.
Z powodow psychologicznych mam trudosci z przestrzeganiem zasad. ``Who`s bad, I am bad``-M.Jackson.
Wiem jednak ze nie odpuszcze i ostatecznie osiagne mistrzostwo tak jak w innych dziedzinach.. Pzdr.
... zawsze mozna zarobic, jesli mam czym obrocic...
... zrob przysluge sobie i swoim najblizszym-wchodz z kierunkiem ..

Jankes
Gaduła
Gaduła
Posty: 351
Rejestracja: 13 paź 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: Jankes »

huzar76 czyli 100 pips na tydzień, kiedyś dla mnie to był wynik marzenie w perspektywie miesiąca ale "uwierzyłem", że to do zrobienia przestrzegając zasad właśnie.
Spróbuj po przestrzegać tych zasad, zobaczysz, że działają i będziesz miał problemy psychologiczne z ich nieprzestrzeganiem ;-).
Ja również gram wg fibo i kanałów trendu na H4. Wybierz jedną, dwie pary, H4 jako trend główny, M30 jako TF do wejść w transakcje i pograj tak 2-3 tyg. Patrz tylko na Fibo i kanały.
Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się, że masz problemy z myciem naczyń...

Awatar użytkownika
huzar76
Gaduła
Gaduła
Posty: 157
Rejestracja: 12 gru 2007, 23:36

Nieprzeczytany post autor: huzar76 »

Jankes pisze:huzar76 czyli 100 pips na tydzień, kiedyś dla mnie to był wynik marzenie w perspektywie miesiąca ale "uwierzyłem", że to do zrobienia przestrzegając zasad właśnie.
Spróbuj po przestrzegać tych zasad, zobaczysz, że działają i będziesz miał problemy psychologiczne z ich nieprzestrzeganiem ;-).
Ja również gram wg fibo i kanałów trendu na H4. Wybierz jedną, dwie pary, H4 jako trend główny, M30 jako TF do wejść w transakcje i pograj tak 2-3 tyg. Patrz tylko na Fibo i kanały.
Powiem szczerze ze pewnie masz racje.
Co mam do stracenia , ``przestac tracic``? Napewno warto.
Najwieksze barjery do pokonania to:
1. ``wejscia zemsty``
2. nie zchodzic na nizsze czasowki niz 4gdz.(analiza) i 15/30min(wejscia)
3. niedopuszczac do straty wiekszej niz max20 pipek/wejscie
4..brak krotkiego planu przed wejsciem
Jak grasz fbo? czekasz az dotknie poziomu i wchodzisz, czy czekasz na potwierdzenia?
... zawsze mozna zarobic, jesli mam czym obrocic...
... zrob przysluge sobie i swoim najblizszym-wchodz z kierunkiem ..

ODPOWIEDZ