Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 21 cze 2018, 12:00     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Handel realna waluta czy forex? 1200000zl kapitalu.

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
  • Autor
  • Wiadomość

dmtholset

Uczestnik

Uczestnik

Handel realna waluta czy forex? 1200000zl kapitalu.

Nieprzeczytany post03 cze 2018, 06:10

Witam i Pozdrawiam Panow Graczy i Finansistow. Pracuje w Uk . Mam do dyspozycjii 1 200 000 zl regularnie obracam nimi za pomoca kantorow internetowych i kilku bankowych kont. gbp<>pl. Bez zadnego lewara . Nie lubie ryzyka. Slyszalem o zarabianiu na sztywnych kursach walut ale nic nie moge znalezc na ten temat jak i gdzie. Podpowiwxieecieecieowiecie???Zastanawiam sie nad fx z mala.dzwignia ale czy platformy maja.zabezpieczenie.bfg jak banki i rkantor np? Na moj.stan psyhiczny zagralbym z dzwignia.max.1:3 ostroznie. Macie jakies pomysly jak.usprawnic.moje.inwestycje? W co bys Cie zainwestowali a.moim miejscu. Pozdrawiam Pozdrawiam
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Re: Handel realna waluta czy forex? 1200000zl kapitalu.

Nieprzeczytany post04 cze 2018, 10:23

"W co byście zainwestowali na moim miejscu?" to bardzo niebezpieczne pytanie, które kierujesz do obcych osób z forum internetowego. A przecież nie lubisz ryzyka ;).

Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia o co chodzi z zarabianiem na "sztywnych kursach".

Brokerzy Forex oferują różne zabezpieczenia depozytowe w zależności od regulacji. W przypadku regulacji brytyjskich (FCA), które są Tobie obecnie prawdopodobnie najbliższe, zabezpieczenie wynosi w 100% do 55 000 GBP. Dalej mniej, niż posiadany przez CIebie kapitał, ale to furtka, aby nie angażować całego depozytu w inwestycje, bo zyskujesz lewarowanie, a obracać możesz takim samym wolumenem. Zawsze też możesz rozdzielić to na 4 konta w różnych firmach i wtedy uzyskasz 4x 55 000 GBP zabezpieczenia.

Dużym plusem handlu poprzez brokera Forex jest napewno dużo niższy spread niż w bankach czy kantorach internetowych, nawet po negocjacjach.
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- Vipro Markets (-10%) - XTB (-25%) - Dukascopy (-20%) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

dmtholset

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post04 cze 2018, 12:06

Sztywne kursy walut są ustalane w pewnych krajach w pewnych okresach Chodzi chyba o kraje turystyczne. Przerzucenie siana przez 3/4 waluty w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie W roku daje podobno 8 10% zysku na transakcje. Może jest to jakiś specjalista od walut który siedzi w tym lata i wie co w trawie piszczy. ????

Odnośnie handlu na Forexie przez brokera i zalety niskiego Spreadu. Co masz na myśli? r Kantor Cinkciarz ma 3/4 grosze na Gbp/pln ktorym obracam, Plus 200 zlotych za przelew z pl do uk.
Dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

Nieprzeczytany post04 cze 2018, 12:36

A które to kraje turystyczne? ;)
To raczej nie od turystyki zależy. Waluty o niskiej amplitudzie wahań to np. DKK i THB. Ale jak chcesz na tym zarobić to nie wiem... :)

GBP/PLN - spread w tej chwili u jednego z polskich brokerów wynosi 0,0024 zł, czyli hmm... 12-16 razy mniej? Wypłaty bezpłatne powyżej kwoty 500 zł.
I to sprawdzając na szybko, bo coś czuję, że jakbym dłużej posiedział, to może znalazłbym i lepszą ofertę.
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- Vipro Markets (-10%) - XTB (-25%) - Dukascopy (-20%) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

dmtholset

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post04 cze 2018, 12:50

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sztywny_kurs_walutowy. Tu musi tkwić tajemnica. Ale pewnie dużo nauki przede mną i szukania. Czy mógłbyś jako doradca nakreślić system grania na FX dla mnie na małym lewarze 1-3 maksymalnie. Chodzi mi o jak najniższe opłaty gwarancje posiadanego kapitału. Czy da się ustawić system tak żeby sam był maszynką do robienia pieniędzy? Jakiej użyłbyś platformy do tak niskiego Lewara i cięcia kosztów transakcji i wypłaty środków?

dmtholset

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post04 cze 2018, 15:21

Dzieki,.To ktory broker pl/uk bylby dla mnie najkorzystniejszy ? Dzwignia 1:3 brak oplat albo minimalne , zabezpieczenie kapitalu. Automatyczne zlecenia sprzedazy.przy minimalnym zysku. Jest jakas literatura o grze na malej dzwigni?

Co do sztywnego.kursu to byl kiedys taki w pl.do usd dawno..temu. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sztywny_kurs_walutowy. Musze przeczytac.pare ksiazek o finanasach wynika z tego. Mam za mala wiedze. Parytety.rewaluacja. dewaluacja kroczaca. Aprecjacja....
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

Nieprzeczytany post05 cze 2018, 13:09

Nie ma czegoś takiego jak "system pod mały lewar". Nie ma też takowej literatury. Gdyby zarabianie na giełdzie (jakiejkolwiek) byłoby takie banalne, to biednych by zabrakło.

Nie wierz ludziom z internetu na słowo, bo przed chwilą jeszcze pisałeś, że 8-10% rocznie można zarobić na sztywnych kursach w krajach turystycznych... :) Poczytaj, poucz się, wybadaj rynek, określ swoje cele, możliwości i opracuj plan działania, który będzie miał solidne fundamenty i sens.

Jeśli nie wiesz jak chcesz inwestować to znaczy, że nie powinieneś robić tego wcale. I taka jest moja rada. Inaczej bliżej będzie temu do hazardu, niż do inwestycji.
- Forex Club Tools
- Program Podatek

Zapraszamy do kontaktu

Wróć do Off-topic