Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
WIELKIXJAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 10 gru 2009, 18:54

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: WIELKIXJAN »

Chyba troszkę się Tobie w dupie poprzewracało żeby ludzi od biedaków wyzywać.

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

No to jak niektóre informacje na stronie TJS są "dla beki", i jeszcze nie wiadomo co jest "dla beki" no to co tu gadać, może chłopaki za często dżemują, bo wiadomo najlepiej dżemuje się przy szklaneczce lub czymś mocniejszym :)

A Kowal29 mógłbyś się określić, udowodnisz jakoś swoje tezy czy nie? Czy planujesz udowodnić czy nie?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
warewolf300
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 19 paź 2014, 01:13

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: warewolf300 »

Zabawny wątek. Szkoda tylko, że nie o tradingu :p
--------------
FXWare.pl - oprogramowanie dla MT4 i MT5 - sprawdź!

"Limits, like fears, are often just an illusion."

PPeFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:48

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: PPeFX »

sory :563:
Wymioty to moja reakcja na to co tutaj czytam. Już wiem dlaczego nie wchodzę na to forum (głównie=zaśmieca głowę).

Jestem doświadczonym traderem. Prawie 15 lat od pierwszego wyczyszczonego konta na forexMT4.
Jak wyżej wspomniałem nie zaglądam tutaj bo to głównie strata czasu. Kilka miesięcy temu znalazłem kanał TJS na yout..
Oglądnąłem większość filmów, niektóre nagrania istne perełki miód dla uszu tradera.

W pewnym momencie pomyślałem może więcej jest dobrych materiałów na stronie TJS. Taka honorowa propaganda na yout..
Wchodzę ładna witryna, karta członkostwo "U jakiego brokera sponsorującego posiadasz rachunek:
BOSSAFX Wpisz nr rachunku" odruchowo krzyżyk w prawym górnym rogu.

Ale po pewnym czasie dodano nowe filmy. Rafał zapewnia ze członkostwo bez zobowiązań -> stwierdziłem strawdzę może gdzieś jakiś haczyk. Witryna TJS logowanie to samo, ale otworzyłem regulamin. Jakieś sprzeczne zapisy krzyżyk w prawym górnym rogu.

Regulamin dzisiaj:
5. Do członkostwa w Trading Jam Room uprawnieni są posiadacze rachunku forex lub osoby
zamierzające założyć rachunek forex u co najmniej jednego brokera współpracującego z
Etendard. Lista brokerów współpracujących z Etendard dostępna jest na stronie
internetowej http://www.tradingjam.pl .
Czyli Rafale usystematyzujmy: zgodnie z regulaminem, nie muszę podawać żadnych numerów kont.
A jedynie zobowiązuję się przed „Etendard”-czyli Tobą, że "kiedyś tam" jak już nauczę się inwestować ; ) otworzę konto na bossafx.

Pytanie co Ty zrobisz z takim piśmiennym moim zobowiązaniem?.

Pozdr.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

cromwell78 pisze:łatwo to sprawdzić w sadzie .. o przekonanie jeśli masz watpliwosi poswiecimy na to 2-3 rozprawy
koszty pokryje... nie rozumiem waszego myślenia ja jestem w stanie sprawdzić to
Wy nie .. Ty tez David ..
Pozywanie ludzi po kolei o przekonanie to już niezła paranoja. Nie potrafię przekonać kogoś do swoich racji to niech sąd to zrobi. I co tu udowadniać, że burdel w regulaminie jest dla beki? Z wypowiedzi wynika, że broker żądał numerów kont czy innych danych osobowych stąd ten formularz, a później to było niby ot tak dla beki. A jak to się ma w stosunku do żartu o HFT, czemu nie pozwaliście kolegi z grupy o zniesławienie partnera w interesach? "Jak Kali ukraść komuś krowa to być dobrze, a jeśli Kalemu ktoś ukraść krowa to być źle"? Inicjatywa TJS była dobra ale wykonanie w pełni nieprofesjonalne, lata lecą najwyższy czas dorosnąć.

PS brakuje jeszcze informacji przy filmach o lokowaniu produktów.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

juszjuszmilion pisze:No to jak niektóre informacje na stronie TJS są "dla beki", i jeszcze nie wiadomo co jest "dla beki" no to co tu gadać, może chłopaki za często dżemują, bo wiadomo najlepiej dżemuje się przy szklaneczce lub czymś mocniejszym :)

A Kowal29 mógłbyś się określić, udowodnisz jakoś swoje tezy czy nie? Czy planujesz udowodnić czy nie?
A dane jak:
Imię i nazwisko
dokładny adres
data urodzenia
email
nr telefonu
Brakuje jeszcze tylko peselu
to też dla beki? Bo mnie akurat to nie śmieszy

koszerny

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: koszerny »

Witam,

Mam dwa ważne pytania do Rafała.

Twierdzisz co chwilę, że jesteście otwartą grupą i zarabiacie wyłącznie na banerach. Dlaczego zatem traderzy biorący udział w TJS Fight MUSZĄ mięć konto u brokera, którego reklamujecie?

Wasza otwartość jest godna podziwu, zatem nie będziesz z pewnością miał problemu z publikacją sprawozdania finansowego fundacji TJS, prawda? Bo liczę sobie mniej więcej koszta i zyski i wychodzi mi bardzo dodatni bilans ale to być może to tylko mój błąd. Sprawozdanie z pewnością wszystko rozjaśni.

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

davidm pisze:
green7 pisze:Na stronie trzeba podać numer konta u brokera, tu piszesz, że to "dla beki". W regulaminie jest o karcie członkowskiej tutaj się dowiedziałem, że kart nie wydajecie. Jest w tym trochę zamieszania, nie sądzisz ?
Dlatego tak jak napisałem na początku, nie traktuję tej osoby i tego całego filozofowania poważnie. Niby dla beki, niby miał to być chwyt marketingowy na HFT, a tu nagle HFT odchodzi, przychodzi znienawidzony XTB i zmienia się formularz rejestracyjny.

Obrazek

Nie ma tam żadnej informacji, że to dla beki. Mimo, że dla beki to skrupulatnie formularz jest zmieniany, gdy odchodzi i przychodzi broker z którym tjs ma ...... no właśnie... tutaj można się tylko domyślić...

Ani Rafał, ani kowal nie udowodnili swoich racji. Jest tu słowo przeciwko słowu.

Dla mnie tjs może być, ale nie musi być IB dla xtb, xm i boś i nic mi do tego.

-- Dodano: śr 04-01-2017, 14:08 --
cromwell78 pisze: Sorry za burdel ale to nasze hobby i robimy to w wolnym czasie
wolimy tradowac
Nie przesadzaj. Formularz pokazuje, że dość ładnie i skrupulatnie sobie radzicie z tym burdelem. Burdelu tam nie ma, wręcz przeciwnie... wszystko klarowne.
XTB poszedł w odstawkę, teraz żuki polują na innych klientów, do tego mała zmyłka z innymi brokerami, żenujące... Wypowiedzi Rafała są na poziomie psychicznego i do tego chłopie non stop kłamiesz, kilka dni mnie nie było i już się rozkręciłeś. Grupa Trading Jam pracuje jak IB z XM, to jest w 100% potwierdzone.

Próbujesz wszystko odkręcić i przy okazji masz dobrą reklamę dla swojej grupy, jesteś dobrym cwaniaczkiem.

Do przypisania konta potrzebują tylko numer MT4 i twój email, reszta danych to dodatkowa wisienka na torcie, jakby broker stawiał opory to maja full dane i bez problemu można przypisać konto pod siebie.

slaweeek
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 16 lut 2012, 14:14

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: slaweeek »

osz kurcze .....

ale wam TJS, drodzy brokerzy, szkoleniowcy i IBecy, musiał interesy popsuć.
normalnie na uszach staniecie i klaskać płetwami będziecie aby to opluć i oczernić.
w sumie jak to się czyta to mdlić zaczyna człowieka.

malyforex
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 22 paź 2015, 18:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: malyforex »

Niezły serial się tutaj zrobił, fajnie by było jednak żeby strony pokazały jakieś dowody albo w jedną albo drugą stronę. Na razie to nie wiadomo komu wierzyć.

ODPOWIEDZ