GO4X Social

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
GO4X
Gaduła
Gaduła
Posty: 171
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:40

GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: GO4X »

Zapraszamy do konkursu pod nazwą "Najłatwiejszy konkurs Forex w Polsce" organizowanego na platformie GO4X Social.

Dlaczego najłatwiejszy?
- wystarczy zainwestować dosłownie "stówkę"
- łatwo znaleźć się wśród wygranych (50 nagród po 500zł i jedna główna 5000zł)
- szansa na wygraną jest co miesiąc
- można kopiować transakcje najlepszych graczy
- dodatkowo za polecenie nowego klienta można otrzymać 100zł
- pierwsze 100 osób, które dołączy do GO4X Social dostanie 100zł

Postanowiliśmy pójść pod prąd i nie ścigać się z innymi brokerami na coraz to bardziej spektakularne, aczkolwiek nieliczne nagrody główne. Proponujemy za to konkurs, w którym nie trzeba wkładać dużego kapitału, a szansa na znalezienie się wśród 51 najlepszych osób jest spora i do tego co miesiąc.

Konkurs rusza 1 listopada 2012 i będzie organizowany co miesiąc jako stała akcja.

Nasz spot reklamowy: http://youtu.be/M8V7KUhPlU8
Więcej informacji (wraz z regulaminem) znajdziecie Państwo tutaj: http://www.go4x.pl/go4x-social-stala-promocja
Platforma, na której odbywać się będzie konkurs znajduje się pod adresem: https://social.go4x.pl/

optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

Rozumiem, że można grać normalnie przez MT4 - nie ma wymogu granie przez www?

Awatar użytkownika
GO4X
Gaduła
Gaduła
Posty: 171
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:40

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: GO4X »

optimus128 pisze:Rozumiem, że można grać normalnie przez MT4 - nie ma wymogu granie przez www?
Tak można grać przez MT4, można też używać EA...nie robimy w tym konkursie ograniczeń. Należy jedynie być nieprzerwanie w danym miesiącu w społecznośći GO4X Social oraz w danym miesiącu wpłacić 100 zł. Oczywiście zachęcamy do korzystania z wersji webowej, podgladania statystyk oraz tego co robią inni :-)

Awatar użytkownika
marekpast
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 03 sty 2011, 09:09

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: marekpast »

Rozumiem po przeczytaniu wszystkiego - zwłaszcza regulaminów, że będzie specjalny formularz/button zgłoszenia sie do konkursu i otworzenia przez to subkonta konkursowego , które trzeba będzie zasilić zewnętrznie kwotą 100zł.
To pytanie tak dla uściślenia formalnych wymogów uczestnictwa w konkursie, a nie znalazłem jeszcze formalnego miejsca do zgłoszenia sie do konkursu.
______________________________
Pozdrawiam Marek

Awatar użytkownika
GO4X
Gaduła
Gaduła
Posty: 171
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:40

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: GO4X »

marekpast pisze:Rozumiem po przeczytaniu wszystkiego - zwłaszcza regulaminów, że będzie specjalny formularz/button zgłoszenia sie do konkursu i otworzenia przez to subkonta konkursowego , które trzeba będzie zasilić zewnętrznie kwotą 100zł.
To pytanie tak dla uściślenia formalnych wymogów uczestnictwa w konkursie, a nie znalazłem jeszcze formalnego miejsca do zgłoszenia sie do konkursu.
Wystarczy, ze jestes w Spolecznosci i wplaciles 100zl....kazdy, kto to zrobi bedzie w konkursie.
Jedyna uwaga - przy nastepnych edycjach miesiecznych powinna ponownie nastapic wplata minimum 100zl

grafikk
Gaduła
Gaduła
Posty: 131
Rejestracja: 15 cze 2012, 10:59

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: grafikk »

Mam dwa pytania, czy muszę dokonać transakcji? Co jeśli bez niej ze stopą 0% znajdę się w top 50? Drugie, jeśli ktoś należy do społeczności i jest widoczny w rankingu, w tym konkursowym będzie widoczny w momencie wpłaty minimalnej, ze stopą jaką osiagnął od momentu wpłaty?

Awatar użytkownika
GO4X
Gaduła
Gaduła
Posty: 171
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:40

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: GO4X »

grafikk pisze:Mam dwa pytania, czy muszę dokonać transakcji? Co jeśli bez niej ze stopą 0% znajdę się w top 50? Drugie, jeśli ktoś należy do społeczności i jest widoczny w rankingu, w tym konkursowym będzie widoczny w momencie wpłaty minimalnej, ze stopą jaką osiagnął od momentu wpłaty?
1. Stopa 0% nie kwalifikuje się do top 50 - musi to byc dodatnia stopa zwrotu
2. Moment wplaty nie decyduje o liczeniu stopy zwrotu - w przypadku nowych Klientow jest to koniecznosc (minimum potrzebne do wykonania transakcji); w przypadku obecnych Klientow - jest to formalnosc, ktora bedzie weryfikowana w momencie wylaniania zwyciezcow. Stopa zwrou bedzie liczona za caly okres miesieczny (na danym koncie)

Wplata powinna nastapic w kazdym miesiacu, w ktorym jestes w spolecznosci o ile chcesz brac udzial w kazdej edycji konkursu.

optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

A jeśli ja dołączyłem 17 października do go4x social i wpłaciłem wtedy te 100zł to będę uczestniczył w konkursie, czy może popełniłem falstart i muszę wpłacić pieniądze jeszcze raz w listopadzie?

Awatar użytkownika
GO4X
Gaduła
Gaduła
Posty: 171
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:40

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: GO4X »

optimus128 pisze:A jeśli ja dołączyłem 17 października do go4x social i wpłaciłem wtedy te 100zł to będę uczestniczył w konkursie, czy może popełniłem falstart i muszę wpłacić pieniądze jeszcze raz w listopadzie?
Zaliczymy Twoja wplate do edycji listopadowej, tak wiec nie potraktujemy tego jako falstart :-)

optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

Dzięki za opowiedz. Jeszcze jedno - w pierwszym poście pisze, że konkurs rusza 1 listopada a na stronie http://www.go4x.pl/go4x-social-stala-promocja ,że 15 listopada. Jak to w końcu jest?

ODPOWIEDZ