GO4X Social

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
GO4X
Gaduła
Gaduła
Posty: 171
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:40

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: GO4X »

Guteks pisze:
GO4X pisze: Obecny ranking jest widoczny po wcisnieciu przycisku "szukaj".
Jest on wbudowany w oprogramowanie Social.
Tak, ale tam zobaczyc mozna tylko stope zwrotu z inwestycji za ostatnie 30 dni , opcjonalnie 3,6,12 miesiecy, a konkurs trwa dopiero dwa dni, wiec nijak to sie ma do konkursu.

W tej chwili ranking jest jak zauważyłeś "kroczący". Konkurs będzie organizowany co miesiąc, aż do odwołania - stąd też wybraliśmy taką formułę.

Sikorrrr
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2012, 21:19

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: Sikorrrr »

Witam, mam problem związany z otworzeniem rachunku demo. Wyskakuje mi że email już został zarejestrowany(na pewno nie został). Klikam że ,,zapomniałem'' hasła . W momencie kliknięcia wyślij hasło strona zanika- wyskakuje błąd. O co chodzi? Nawet jak chce założyć konto na inny email to i tak są błędy.

Awatar użytkownika
GO4X
Gaduła
Gaduła
Posty: 171
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:40

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: GO4X »

Sikorrrr pisze:Witam, mam problem związany z otworzeniem rachunku demo. Wyskakuje mi że email już został zarejestrowany(na pewno nie został). Klikam że ,,zapomniałem'' hasła . W momencie kliknięcia wyślij hasło strona zanika- wyskakuje błąd. O co chodzi? Nawet jak chce założyć konto na inny email to i tak są błędy.
Przeprowadzalismy prace serwisowe w weekend i tego typu problemy rzeczywiscie mogly sie zdarzyć.
Sprobuj jeszcze raz. Gdyby problem dalej istniał napisz do nas na support@go4x.pl podaj nam jak najwiecej szczegółów dotyczących Twojej próby.

malsehen
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 07 lip 2011, 18:30

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: malsehen »

Witam, mam pytanie co do wskaźnika poziomu ryzyka.
W pomocy napisaliście, że jest to poziom dziennego ryzyka oparty na wielkości dziennej zmiany rachunku.

Jednak jak interpretować np. 5,93/10 ? Rachunek ma dzienną zmienność wynoszącą 59,3% , czy 5,93% ?

Awatar użytkownika
GO4X
Gaduła
Gaduła
Posty: 171
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:40

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: GO4X »

malsehen pisze:Witam, mam pytanie co do wskaźnika poziomu ryzyka.
W pomocy napisaliście, że jest to poziom dziennego ryzyka oparty na wielkości dziennej zmiany rachunku.

Jednak jak interpretować np. 5,93/10 ? Rachunek ma dzienną zmienność wynoszącą 59,3% , czy 5,93% ?
Nie nalezy przekształcać tego na jakiekowliek procenty. Wskaznik wyrazony jest punktowo.
Dokladny algorytm liczenia jest tajemnica producenta oprogramowania.

malsehen
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 07 lip 2011, 18:30

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: malsehen »

Dziękuję za odpowiedź, jednak nie satysfakcjonuje mnie ona. Wskaźniki nie są same dla siebie, tylko dla ludzi, którzy chcą z nich coś odczytać, w takim razie chce zapytać jeszcze raz jak należy ten wskaźnik interpretować ?

optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

A ja mam jeszcze pytanie o konkurs. Załóżmy, że 15 danego miesiąca zostało mi 300zł na koncie, 25dnia mam już 600zł czyli zarobiłem 100%. 28 dnia wpłacam 100zł. Czy w konkursie będzie się liczyć to to że zarobiłem te 100%, czy może wynik będzie liczony dopiero od momentu w którym wykonam wymaganą miesięczną wpłatę na konto.

Awatar użytkownika
hellwar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 07 wrz 2008, 16:52

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: hellwar »

Poczytaj regulamin.
Jak tam liczą stopę zwrotu.
Liczą iloczyn stóp dziennych w każdym dniu okresu.
Depozyt należy wpłacić przed okresem konkursowym.

optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

Ta, właśnie czytam i widzę, że w aktualnej wersji regulaminu pisze w postanowieniach końcowych:

Konkurs zostaje odwołany wraz z zakończeniem pierwszego cyklu miesięcznego.

Czyli jednak to jednorazowa akcja, a miało być tak pięknie.

Awatar użytkownika
wampek
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 12 maja 2012, 17:48

Re: GO4X Social

Nieprzeczytany post autor: wampek »

Faktycznie, zakończyli ten konkurs, ale na ich stronie ani słówka o tym nie znajdziesz, dopiero daleko na samym końcu w nowym regulaminie, wszystko wygląda jakby nigdy nic, tylko dalej wpłacać depo aby brać udział w następnym miesiącu. To jest niepoważne traktowanie klientów, obowiązuje to już od 12 grudnia, mógłby się przynajmniej tutaj odezwać przedstawiciel brokera na ten temat. :evil:

ODPOWIEDZ