GO4 challenge

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
magnes
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 maja 2009, 15:14

Nieprzeczytany post autor: magnes »

Był moment gdy gracz: mitsubishi miał stopę zwrotu około 1000% i pierwsze czy drugie miejsce w generalnym rankingu, dziś ma stopę zwrotu -99,92 i miejsce 665.
Alleluja i do przodu.

Goldfinger

Nieprzeczytany post autor: Goldfinger »

magnes pisze:Był moment gdy gracz: mitsubishi miał stopę zwrotu około 1000%
Dzisiaj też straszna zawierucha w rankingu i przy okazji zmiana Lidera. Czekam na komentarz Go4x z dnia dzisiejszego sam jestem ciekawy na czym EVE popłynęła.

Awatar użytkownika
goldenboyyy
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 05 cze 2012, 00:32

Nieprzeczytany post autor: goldenboyyy »

kto zna nicki graczy miedzy 6 a 12 pozycja ?

Awatar użytkownika
GO4X
Gaduła
Gaduła
Posty: 171
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:40

Nieprzeczytany post autor: GO4X »

Goldfinger pisze:Czekam na komentarz Go4x z dnia dzisiejszego sam jestem ciekawy na czym EVE popłynęła
Komentarz jest już na naszej stronie. Zapraszam do zapoznania się!

SLAW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 18 gru 2005, 01:53

Nieprzeczytany post autor: SLAW »

tak z ciekawości zapytam bo jak nie będzie większych zawirowań to może uda mi się jakaś nagrodę w tym tygodniu wygrać.

Ranking tygodniowy
1) miejsce Ipad3 niby wartość 4000 zł nie widzę ekwiwalentu co więcej ten ipad kosztuje aktualnie <3000 i dodatkowo 4 G jest chyba nie kompatybilne z polskimi sieciami
2) miejsce akcesoria motorowe ale jest ekwiwalent w gotowce 3000
3) miejsce spa tez z ekwiwalentem w gotowce 2000

wiec prosiłbym o wyjaśnienie czemu jest brak ekwiwalentu w pierwszej nagrodzie, czy może istnieje możliwość wybrania ekwiwalentu i czemu faktycznie nagroda za pierwsze miejsce ma mniejsza wartość niż nagroda za miejsce 2 a jak ktos nie potrzebuje ipoda to może i mniej by za niego uzyskał niż ta osoba z 3 miejsca.


z góry dziękuje za wyczerpująca odpowiedz

optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

3999zł za ipada, drugie miejsce 3000zł, 3-5 po 2k zł.

mskruczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2012, 15:43

Nieprzeczytany post autor: mskruczek »

Brawura , tak jak mówię kwestia czasu za duży lewar i chciwość

optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

W przypadku takiego konkursu jednak brawura może się opłacić, ja na przykład co prawda straciłem początkowe 500zł, ale wygrałem 2k. :D . Ludzie jednak popełniają błędy i zamiast nic nie robić po osiągnięciu odpowiednio wysokiej stopy zwrotu i czekać na nagrodę, grają dalej i zwykle przegrywają.

magnes
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 maja 2009, 15:14

Nieprzeczytany post autor: magnes »

Ciekawie sytuacja wygląda z graczem: BOBIK. W rankingu generalnym ma on pozycję 694 i stopę zwrotu -100% ale w rankingu tygodniowym plasuje się na pozycji 3 ze stopą zwrotu 336.9%. Jak to możliwe, że mając 0 zł (-100% konta ranking generalny) uzyskać 336.9% (ranking tygodniowy)?
Alleluja i do przodu.

mskruczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2012, 15:43

Nieprzeczytany post autor: mskruczek »

Taki pech że nie brałem udziału, bo nie mam nawet czasu dla siebie tyle pracy, po za tym rynek nie może się wy deklarować bo ważne dane będą publikowane do niedzieli więc może się okazać że będą jeszcze spadki

ODPOWIEDZ