FxPrimus - rewelacyjne spready i egzekucja

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

psV, takie opinie są ważne , dzięki za cynk.

Martunia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 26 cze 2010, 12:48

Nieprzeczytany post autor: Martunia »

psV pisze:Jak dla mnie są zakamuflowanym MM, [sl/gap] w komentarzach znikające po czasie, manualny dealing desk na kontach nie-ECN, na ECN za to stosują plugin opóźniający realizację zleceń, nagrałem nawet filmik porównujący egzekucją na czystym i ukaranym koncie.
To potwierdza, ze zaden MT4 ECN/STP nigdy nie dorowna prawdziwemu ECN...

Z tym graniem z 1 ip to juz w ogole jakas kpina. A jak ktos ma darmowy internet miejski, albo siedzi w kafejce?

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

tego jednego ip to tez nie kumam, co to za wymysł ??? Na moje , czepili się zarabiającego konta i tyle.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

psV pisze:Dzisiaj ten broker zawiesił mi handel, permanentnie. Na szczęście wypłacą zyski. Pretekstem do zerwania umowy jest granie dwóch osób z jednego IP, zbyt agresywny EA (w ogóle zauważcie, że lewar nie zmniejsza się po 5000 USD wbrew temu co jest w umowie) oraz problemy z ich LP. Jak dla mnie są zakamuflowanym MM, [sl/gap] w komentarzach znikające po czasie, manualny dealing desk na kontach nie-ECN, na ECN za to stosują plugin opóźniający realizację zleceń, nagrałem nawet filmik porównujący egzekucją na czystym i ukaranym koncie.
Sorry Akhh, że psuję Ci biznes, ale musiałem się wyżalić. :P
To, że konta oprócz ECN to MM to wiadomo, że tak musi być. Na pewno jeśli chodzi o realizację zleceń są nieporównanie lepsi od ECNów.

Czy mógłbyś mi przesłać więcej informacji na pw - postaram się wysłać oficjalną drogą zahaczając o ich menadżera - odpowiedź umieszczę tutaj.

Ja tak jak pisałem nie miałem przez prawie 3lata problemów z zarabiającym kontem - ale wiadomo, że różnie bywa.

Chyba, że miałeś coś działającego na różnicach w kwotowaniach - wtedy żaden broker tego nie puści.

Niemniej jednak daj mi proszę więcej informacji - postaram się żeby dali oficjalną odpowiedź, która z góry zapowiem będzie przedstawiona na forach.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Nieprzeczytany post autor: psV »

Akhh, wstrzymam się tylko aż prześlą resztę kasy - nie chcę ich niepotrzebnie wku...wić. ;)

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

psV pisze:Akhh, wstrzymam się tylko aż prześlą resztę kasy - nie chcę ich niepotrzebnie wku...wić. ;)
oki - to czekam bo chciałbym to wyjaśnić

Tylko powiedz czy nie używałeś EA wykorzystującego różnice w szybkości kwotowań - bo wtedy właściwie nie ma o czym mówić.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.
Akhh pisze:Chyba, że miałeś coś działającego na różnicach w kwotowaniach - wtedy żaden broker tego nie puści.
Tu nie masz racji Akhh. Jeżeli są ECN'em to mają "w pompie" czy ktoś gra na różnicach w kwotowań czy nie. Cena, którą widzisz musi być ceną do tradingu, a nie ceną z kosmosu jak u MM. Jak LP streamuje cenę to musi być ona ceną transakcyjną. Jeżeli występuje lag na łączach to wtedy są poślizgi.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Nieprzeczytany post autor: psV »

Nie grałem na różnice w kwotowaniach. Grałem po prostu na danych, fakt bardzo agresywnie, więc zyski były spore. W sumie blokadę mam na własne życzenie, bo dzień wcześniej im napisałem długiego maila oskarżając ich o nieczyste zagrywki (jak już mówiłem, mam dowody). Napisali mi, że grałem picking & sniping, co w ich definicji jest handlowaniem w oparciu o stare kwotowania, ale nigdy tego nie robiłem. Na sam koniec dopisali mi jeszcze, żebym nawet nie próbował zakładać kont na rodzinę bądź znajomych bo i tak odeślą pieniądze.
Zapytałem ich jeszcze czy mogę zachować jedno konto jedynie do technicznej gry, bo mają niskie spready na EU, a ja im obiecałem że nie będę grał na danych, ale też nie wyrazili zgody.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10001
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

psV pisze:Zapytałem ich jeszcze czy mogę zachować jedno konto jedynie do technicznej gry, bo mają niskie spready na EU, a ja im obiecałem że nie będę grał na danych, ale też nie wyrazili zgody.
Czyli rodzina i znajomi dożywotnio na czarnej liście za granie na danych...? Nieźle :D.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

raposo pisze:Czyli rodzina i znajomi dożywotnio na czarnej liście za granie na danych...? Nieźle .

no to kurde, niezłe jaja, dla mnie raczej dyskwalifikacja broka, bo z takim podejściem kij się zawsze znajdzie, chyba że jest jasno w regulaminie że zakaz gry na danych. Czekam na opinię Akhh.

ODPOWIEDZ