FxPrimus - rewelacyjne spready i egzekucja

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Lolo1 pisze:Witam, chciałem się dowiedzieć ile wynosi minimalny depozyt Fxprimus ECN?
pozdrawiam
500USD minimalny depozyt
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Lolo1
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2012, 14:22

Nieprzeczytany post autor: Lolo1 »

Jakim przelewem zalecają wpłatę? Mam konto walutowe PKO BP, jest możliwy przelew z tego konta?

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Lolo1 pisze:Jakim przelewem zalecają wpłatę? Mam konto walutowe PKO BP, jest możliwy przelew z tego konta?
Tak.

Do brokerów zawsze jest możliwość przelewu - niemniej jednak przy mniejszych kwotach najlepsze jest moneybookers lub karta - kasa idzie szybciej - plus prowizja za przelew będzie za duża.

Zmienia się to w przypadku większych kwot gdzie przewalutowanie jest największym kosztem.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

MajorGC
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 806
Rejestracja: 08 gru 2009, 22:39

Nieprzeczytany post autor: MajorGC »

Akhh pisze:
Lolo1 pisze: Zmienia się to w przypadku większych kwot gdzie przewalutowanie jest największym kosztem.
Przewalutowanie mozesz ograniczyc do kosztu prowizji robiac to wczesniej np przez walutomat. Niestety troche kombinowania, ale brokerzy czesto robia przewalutowania po kosztach bankowych, ktore sa bardzo nieatrakcyjne.
"Zanim zareagujesz - pomyśl, zanim wydasz - zarób, zanim sie poddasz - spróbuj." Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

MajorGC pisze:ale brokerzy czesto robia przewalutowania po kosztach bankowych, ktore sa bardzo nieatrakcyjne.
raczej bank gdzie broker ma konto.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10001
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

MajorGC pisze:ale brokerzy czesto robia przewalutowania po kosztach bankowych, ktore sa bardzo nieatrakcyjne.
To nie brokerzy tylko banki...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Tak - to wszystko wina banków.

Brokerzy często robią przewalutowania po rynkowej wartości - muszą tylko mieć konto w zł.

Już dobre kilka lat temu Oanda tak robiła (chociaż to chyba wtedy oprócz pozycji o dowolnej wielkości np 27,5usd był jedyny plus ;)
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Akhh pisze:Tak - to wszystko wina banków.
wina nie wina , każdy chce zarobić :-)

MajorGC
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 806
Rejestracja: 08 gru 2009, 22:39

Nieprzeczytany post autor: MajorGC »

raposo pisze:
MajorGC pisze:ale brokerzy czesto robia przewalutowania po kosztach bankowych, ktore sa bardzo nieatrakcyjne.
To nie brokerzy tylko banki...
masz racje, zle sie wyrazilem.
"Zanim zareagujesz - pomyśl, zanim wydasz - zarób, zanim sie poddasz - spróbuj." Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Nieprzeczytany post autor: psV »

Dzisiaj ten broker zawiesił mi handel, permanentnie. Na szczęście wypłacą zyski. Pretekstem do zerwania umowy jest granie dwóch osób z jednego IP, zbyt agresywny EA (w ogóle zauważcie, że lewar nie zmniejsza się po 5000 USD wbrew temu co jest w umowie) oraz problemy z ich LP. Jak dla mnie są zakamuflowanym MM, [sl/gap] w komentarzach znikające po czasie, manualny dealing desk na kontach nie-ECN, na ECN za to stosują plugin opóźniający realizację zleceń, nagrałem nawet filmik porównujący egzekucją na czystym i ukaranym koncie.
Sorry Akhh, że psuję Ci biznes, ale musiałem się wyżalić. :P

ODPOWIEDZ