FX-Trader.pl

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

No jak widzisz naiwnych nie brakuje. Z zarządzaniem im nie wyszło to handlują teraz EA i jak widać interes lepiej im się kreci niż samą grą na giełdzie :D

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

kupidyn pisze:trochę to smutne, że klienci którzy są porządnie w plecy słyszą teraz: jak chcecie możecie z nami zostać, jeśli nie, to odejdźcie (piszę to na podstawie lektury tego tematu).

Mam pytanie do klientów
Starałem się Im wytłumaczyć co trzeba zrobić....
Niestety mają .. to w dup.e..,.Reasumując jeżeli klienci światowych instytucji finansowych będą trzymać się tego co w mojej stopce... to nie powinno być problemu....

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

van
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 08 cze 2011, 11:02

Nieprzeczytany post autor: van »

Mam pytanie do klientów, czy teraz jak macie dzień na plus, to czy od tego "zysku" też jest odliczana prowizja? Czy kasa będzie zabierana dopiero jak przekroczycie próg zerowy, czyli odrobicie straty?

Witam
Problem w tym, że dni na plusie prawie nie ma ,strata kapitału jest taka sama(ogromna)prowizja jest pobierana od progu zero
Zobaczyłem podane przez Was linki i zamarłem , jak można tak oszukiwać ludzi i pisać jakie to oni uzyskują zyski ,a w rzeczywistości ogromne straty

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

w Polsce jest wszystko możliwe :)

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

pawelklos z tego co pamiętam to jest firma z UK.
I przestańmy z tymi ogólnikami na temat jacy to Polacy są cwani, złodzieje i kombinatorzy.
Panowie powiem jeszcze raz głośno i wyraźnie co pisałem kilka razy na forum.
NIE DORASTAMY ZACHODOWI DO PIĘT W ZŁODZIEJSTWIE I KOMBINATORSTWIE.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
WIELKIXJAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 10 gru 2009, 18:54

Nieprzeczytany post autor: WIELKIXJAN »

FX-Trader jest przedsięwzięciem opartym o system transakcyjny zawierający zlecenia buystop i sellstop ze sztywno ustawionymi poziomami stopów, czyli takie które mogą być wysyłane do klientów z pewnym wyprzedzeniem w formie analiz. Przez długi czas system ten się sprawdzał, jednak ostatnie pół roku pokazało, że jednak potrzeba zmian.

Od pewnego czasu pracujemy nad automatami, które razem współpracując dywersyfikują ryzyko. Jednymi z tych automatów są właśnie gotowe do handlu InvestScalp i InvestGrail. Przez ostatni czas testowaliśmy te roboty na naszych realnych kontach (Nie na PAMM) i pracowaliśmy nad ich kodem. Testy kończy również inny automat. Dopiero w momencie, gdy wszystkie automaty będą gotowe i dopracowany będzie wspólny system zarządzania kapitałem zostanie to wszystko uruchomione na koncie PAMM.

Testując to na naszych realnych kontach chcieliśmy mieć pewność, że forward testy pokrywają się z naszymi back testami, jak widać wszystko jest na dobrej drodze.
Planujemy na początku stycznia wszystko uruchomić i rozwinąć Fx-tradera.
Rok 2011 nie należał do najlepszych, jednak traktujemy inwestycje na rynku Forex długoterminowo.


W skrócie:

1. Tak, Fx-trader przyniósł w 2011 stratę.
2. Tak, Na prywatnych kontach handlujemy również automatami inwestycyjnymi, które w 2011 wygenerowały zysk. Z uwagi na swój charakter nie były włączane do projektu FX-Trader który musiał z wyprzedzeniem nawet kilkugodzinnym podawać wejścia.
3. Tak, część naszych automatów wystawiamy na allegro (Aukcje były wystawiane jeszcze przed powstaniem FX-Trader)
4. W styczniu 2012 wprowadzamy automatykę na konta PAMM. Już bez możliwości otrzymywania analiz sms/e-mail
5. Jesteśmy całkowicie transparentni. Nie tuszujemy wyników.

Wiem, że to jest tylko forum, lecz proszę Was o kulturę wypowiedzi.
Zaniechałem udzielania się na tym forum właśnie z tego powodu.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

WIELKIXJAN ja osobiście doceniam ludzi którzy coś robią a nie tylko gadają.
Nie myli się tylko ten co nic nie robi.
Polecam forumowiczom poczytać dokładniej życiorysy Waszych guru książkowych.
I dowiecie się ile razy zbankrutowali albo wtopili grubą kasę.
To tylko w bajkach tak jest że się wszystko udaje za pierwszym razem i do końca życia trzyma się tą passę.
W każdym bądź razie życzę powodzenia i oby nowy rok był lepszy.
Darek
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
FELIX07
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 23 wrz 2009, 11:25

Nieprzeczytany post autor: FELIX07 »

WIELKIXJAN- również zyczę wszystkiego dobrego w 2012

- jednak po takim upadku będzie trudno o nowych klientów, osobiście uważam, że Trader Klasy A to taki, który potrafi w ciągu dnia wyłowić 30 pkt i więcej - na czysto

pozdrawiam i życzę sukcesów

hannibal
Gaduła
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:05

Nieprzeczytany post autor: hannibal »

mentalny window dressing tu się uprawia pod koniec roku jak widzę......może i zachodowi do pięt nie dorastamy ale mogą powoli być z nas dumni :evil:
ściema do końca aż do naturalnej śmierci.....mam nadzieję że łebscy inwestorzy nie łapią się na to ,bo ja na pewno NIE

van
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 08 cze 2011, 11:02

Nieprzeczytany post autor: van »

WIELKIXJAN pisze:FX-Trader jest przedsięwzięciem opartym o system transakcyjny zawierający zlecenia buystop i sellstop ze sztywno ustawionymi poziomami stopów, czyli takie które mogą być wysyłane do klientów z pewnym wyprzedzeniem w formie analiz. Przez długi czas system ten się sprawdzał, jednak ostatnie pół roku pokazało, że jednak potrzeba zmian.

Od pewnego czasu pracujemy nad automatami, które razem współpracując dywersyfikują ryzyko. Jednymi z tych automatów są właśnie gotowe do handlu InvestScalp i InvestGrail. Przez ostatni czas testowaliśmy te roboty na naszych realnych kontach (Nie na PAMM) i pracowaliśmy nad ich kodem. Testy kończy również inny automat. Dopiero w momencie, gdy wszystkie automaty będą gotowe i dopracowany będzie wspólny system zarządzania kapitałem zostanie to wszystko uruchomione na koncie PAMM.

Testując to na naszych realnych kontach chcieliśmy mieć pewność, że forward testy pokrywają się z naszymi back testami, jak widać wszystko jest na dobrej drodze.
Planujemy na początku stycznia wszystko uruchomić i rozwinąć Fx-tradera.
Rok 2011 nie należał do najlepszych, jednak traktujemy inwestycje na rynku Forex długoterminowo.


W skrócie:

1. Tak, Fx-trader przyniósł w 2011 stratę.
2. Tak, Na prywatnych kontach handlujemy również automatami inwestycyjnymi, które w 2011 wygenerowały zysk. Z uwagi na swój charakter nie były włączane do projektu FX-Trader który musiał z wyprzedzeniem nawet kilkugodzinnym podawać wejścia.
3. Tak, część naszych automatów wystawiamy na allegro (Aukcje były wystawiane jeszcze przed powstaniem FX-Trader)
4. W styczniu 2012 wprowadzamy automatykę na konta PAMM. Już bez możliwości otrzymywania analiz sms/e-mail
5. Jesteśmy całkowicie transparentni. Nie tuszujemy wyników.

Wiem, że to jest tylko forum, lecz proszę Was o kulturę wypowiedzi.
Zaniechałem udzielania się na tym forum właśnie z tego powodu.
1,5 miesiąca i jesteśmy prawie na dnie ,niezle jak na nowe propozycje FX

ODPOWIEDZ