forum.rynek-forex.pl

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

No poziom Twojej argumentacji mnie powalił. Istotnie bardzo logiczny i sensowny.
Akhh ja po prostu już dużo widziałem i tyle. Zawsze się tak zaczyna i kończy.
Ja chętnie będę podawał linki do tego forum wszystkim userom których tutaj zbanuje.Ciekawy jestem jak to wpłynie na poziom tamtego forum.
Takich boom'ów kilku podesłać to jak koń trojański zadziała. :)
Akhh nie no dołożę jeszcze kilka:
hahahahahahahahahahahahahahaha

Dla mnie lepiej jak jest mniej userów. Mniej użerania i bardziej merytorycznie.
Więc Twoje i wojtka argumentacje są dla mnie po prostu zabawne.
Jak dla mnie to może być dziesięciu userów tutaj i będę szczęśliwy.
Jak czytam posty na temat cenzury, wolności słowa, zmowy na tym forum, korzyści materialnych to ogarnia mnie pusty śmiech.
I nawet nie chce mi się tego komentować.
Niech sobie dalej pisze że mu post usunęliśmy pomimo że nie był w odpowiednim dziale.
A u siebie nie tolerując reklamy bez zatwierdzenia.
Niech się doszukuje spisku żydomasonerii.
Cóż nie takie rzeczy słyszałem i pewnie nie raz usłyszę.

Zobaczymy za rok co z tego wyjdzie.
Ja prorokuję że będzie to baza dla jego systemów i robotów, do tego trzeba będzie się odwdzięczyć tym "bezinteresownym" firmom IT za pomoc.
Więc jakieś płatne wewnętrzne podforum tylko dla wtajemniczonych.
Bo taka będzie wola ludu.
Znasz ufoforum? Tam znajdziesz paru magików od super systemów i zarządzania.
Jeśli mnie pamięć nie myli to co niektórymi tam się prokuratura zajęła.
Albo Croco przechodząc na płatne forum tylko dla wybranych bo ludzie sami tego chcieli.
Tylko te wszystkie wynalazki nie przetrwały lub kuleją strasznie a to forum jest było i będzie.
I nic dla niego nie będzie konkurencją, bo jest darmowe i ogólnodostępne.
I to userzy dbają sami o nie a my jesteśmy tylko narzędziami w ich rękach.

Pozdrawiam i powodzenia życzę.
Darek
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

wojtek_ea
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 04 sie 2010, 22:17

Nieprzeczytany post autor: wojtek_ea »

W sprawie reklam opieram się właśnie na obserwacji Nawigatora. Wyciągam wnioski i chce by było lepiej.

Padło słowo Hipokryzja ?? Dam Wam taki przykład - PLUS 500 - wg opinii użytkowników najgorszy Broker, który okrada graczy i przed którym ostrzega KNF.

A jednak przez wiele miesięcy płatne reklamy PLUS 500 pokazywały się na Nawigatorze ???

!!! Wystarczyło jedno zalogowanie do GoogleAdsesne, by wyłączyć reklamy tego Brokera z profilu. Pamiętam jak jeden z userów zwrócił na to uwagę - odpisaliście, ze niby nie można co było ewidentną nieprawdą.

Niestety wstępna moderacja Reklam jest konieczna inaczej się nie da. Moderacja pozwoli odsiać ewidentny Spam i pozostawić w miarę rzetelne reklamy. Pozwoli też uspokoić dyskusję i odsiać "Trolowanie" tematów przez userów, którzy tylko po to istnieją.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Ja już pisałem na temat reklam na przykładzie szkoleń.
Odsiewanie przez moderatorów na lepsze czy gorsze jest rekomendacją oraz manipulacją.
Samo zabronienie wystawienia reklamy może być reklamą.
Bo nie pojawi się informacja obiektywna napisana przez samych userów co myślą na temat danej usługi, produktu, brokera.
Więc brak tej reklamy spowoduje że userzy nie zostaną ostrzeżeni o nieuczciwym np. brokerze.
Ergo brak negatywnej reklamy może sugerować że dany broker jest ok.
To samo tyczy się szkoleń, robotów, etc...
Ja w swojej krótkiej karierze naoglądałem się mistrzowskie zagrania ludzi żeby zarobić.
Ludzi którzy dopiero co poznali FX i wypytywali się o podstawowe definicje.
A po 2 tyg. zakładali drugie konto i oferowali zarządzanie, system albo szkolenie. A czasem wręcz zakładając drugie konto po to żeby wyrobić sobie jakąś pozytywną historię jako grunt pod przyszłe działania.
Więc gwarantuję Ci że pojawi się wielu newbie którzy założą konta jako jedni z pierwszych coś tam czasem napiszą a potem będą próbować coś "opchnąć".
wojtek_ea pisze:A jednak przez wiele miesięcy płatne reklamy PLUS 500 pokazywały się na Nawigatorze ???
Ja myślałem że normalni ludzie mają zainstalowane ABP :)
Jeśli zablokujemy Plus500 to automatycznie oznacza to że każdego następnego broka rekomendujemy bo go nie zablokowaliśmy.
A to prowadzi do następnych zarzutów od strony userów.
Dalej nie wiem co to ma wspólnego z hipokryzją?
I jak o się ma do Twojego hasła - więcej wolności dla Users i mniej cenzury.
Czy to był tylko element negatywnej kampanii żeby przyciągnąć userów do siebie.
Fora powinny współistnieć a nie ze sobą rywalizować.
Powtarzam że jeśli będziesz na tym budował fundamenty swojego forum to zemści się to z czasem.
Powinno przyciągać się klientów jakością a nie negatywami innych.
Ja już pomijam zasadność Twoich twierdzeń na temat ograniczenia wolności oraz cenzury bo dla mnie jest to ewidentnie zagrywka socjotechniczna na fali ostatniego poruszenia gimbusów w sprawie Acta.
W każdym bądź razie dalej życzę powodzenia i jak najwięcej niezadowolonych userów z tego forum. :)
Pozdrawiam
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Helium
Gaduła
Gaduła
Posty: 291
Rejestracja: 04 kwie 2011, 13:02

Nieprzeczytany post autor: Helium »

Tutaj zgodzę się z daro mniej cenzury i wiecej wolności to nie jest dobry pomysł. Cenzura to kaganiec, który jest potrzebny. Sam nie raz bym komuś co nie co tu dopierdolił ale nie robię tego bo wiem, że zaraz albo warn lub ban. Po co mam zakładać nowe konta itp. itd. To trzyma to forum na jakimś przyzwoitym poziomie.
Gółwnie elektronika :fuckyou2: :fuckyou2: :509: :516:

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Ja tam nie wiem, ale jak widzę zacietrzewienie czasami modów Daro i Tiger - właściwie Tiger bo do tej pory do Daro to nic nie miałem, ale modów którzy w mają o połowę pewnie mniejszy staż rynkowy ode mnie, a silą się na wszech wiedzę to jest to lekko nie na miejscu - a cenzura z takich rąk boli - pamiętajcie o tym. I często - o czym nie omieszkam pisać przy różnych reklamach przeginacie.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Akhh co ma staż rynkowy do moderowania forum? Rozbawiasz mnie coraz bardziej.
Mam tylko pytanie w której klasie byłeś gdy ja stałem w kolejce za akcjami Banku Handlowego? :D
Oprócz tego widzisz to co chcesz widzieć. Ja nie wiem gdzie tutaj stosujemy cenzurę czy ograniczenie wolności słowa?
Ktoś zamieszcza reklamę forum w złym dziale to wylatuje i proste! Co tutaj rozumieć?
Ale jak zaczyna budować na tym jakieś argumenty że cenzura że brak wolności to mi ręce opadają.
Mnie tutaj zirytowało właśnie to podejście bo tak jak już pisałem jest to tania sztuczka socjotechniczna.
I niczego nie bronię bo jak dla mnie to każdy może się zarejestrować gdzie chce.
A im mniej lansu i pozerstwa na tym forum to tym lepiej i ja się bardzo cieszę jak powstają inne fora gdzie ludzie mają ujście swoich emocji.
Co do samego wojtka to nie muszę nic chyba mówić bo wszyscy wiedzą czym się zajmuje.
I jest jasne i oczywiste że jest to projekt komercyjny bo o to mu w tym chodzi.
Nawet za bardzo tego nie ukrywa. Będzie sporo wodotrysków społecznościowych pewnie etc....
Może od razu niech odpowie na pytanie czy kiedykolwiek to forum lub jego część będzie płatne?
Czy będzie to kiedykolwiek platforma do sprzedaży w przyszłości komercyjnych produktów jego lub osób trzecich?
I na koniec chciałbym odpowiedź wprost czy jest to komercyjny produkt? Nie chodzi mi o google adsense itp.

Akhh i jeszcze raz na koniec powtórzę że mi "powiewa" to czy inne forum, blog, strona etc.
Nie mam i nie miałem żadnych korzyści finansowych z moderowania tego forum i też nie zależy mi żeby tutaj były miliony userów. Bo i po co?
Sporo ludzi narzeka na to forum ale to ono jest największe w PL więc chyba coś jednak dobrze robimy :)
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

wojtek_ea
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 04 sie 2010, 22:17

Nieprzeczytany post autor: wojtek_ea »

Witam

Dzięki za dobre słowa i zachętę do dalszego działania. Chyba nie ma lepszej reklamy dla tego projektu jak wypowiedzi MODÓW z Nawigatora.

Jest oczywistym, że rynek-forex.pl jest postrzegany tutaj jako konkurencja. Ja postrzegam to jednak trochę inaczej. Mnie się wydaje, że Nawigator przestał być użyteczny dla Traderów z doświadczeniem i stał się jeszcze mniej użyteczny dla osób które pragną się nauczyć pracy na Forex i oczekują pomocy i wiedzy w tym zakresie.
daromanchester pisze:Może od razu niech odpowie na pytanie czy kiedykolwiek to forum lub jego część będzie płatne?
Czy będzie to kiedykolwiek platforma do sprzedaży w przyszłości komercyjnych produktów jego lub osób trzecich?
I na koniec chciałbym odpowiedź wprost czy jest to komercyjny produkt? Nie chodzi mi o google adsense itp.
3 pytania i 4 krótkie odpowiedzi - czyli kij w mrowisko !

1. Nie - Forum ani jego części nie będą płatne.
2. Nie nigdy nie będę sprzedawał i reklamował żadnych swoich produktów. Z jednym wyjątkiem - jeśli przyjdzie mi ochota poprowadzić szkolenia to umieszczę ogłoszenie o tym na takich samych zasadach jak będą się ukazywać inne ogłoszenia o szkoleniach z zakresu Forex.
3. Tak komercja sklep internetowy no oczywiście nie pomyślałem - będziemy sprzedawać komercyjne produkty jak: koszulki z nadrukiem rynek-forex.pl, kubki, długopisy, kalendarze czy nawet miski dla piesków - zawsze z nadrukiem - rynek-forex.pl, ale może także i książki, może pdf - dzięki za pomysł - muszę to przemyśleć.
4. Będą dwa Banery - mniej więcej jak na FF

Nie do końca wiem co o co jeszcze chodzi Daromancheste z tym komercyjnym produktem.

Pozdrawiam
Wojtek

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

wojtek_ea bo ja specjalnie podtrzymuję temat w nadziei że pewna grupa lanserów i pozerów przeniesie się tam :)
Bardzo mnie ucieszyły działy w stylu polityka itp. co zagwarantuje nam trochę spokoju od spamerów.
Ja od początku życzyłem wam powodzenia. :)
Pozdrawiam
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Zależy nam głównie na dziale wiedza . Chcemy zebrać wszystko w całość i udostępnić ładnie sklejone :)

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Dobra ja się dowiedziałem co chciałem wiedzieć.
Zamykam bo widzę że Cadermo będzie kilka razy dziennie "podbijał" temat pomimo usuwania jego postów.
Otworzę za kilka miesięcy żeby zobaczyć ile pozostało z tej wolności słowa i braku cenzury.
Pozdrawiam
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

ODPOWIEDZ