ForexLearning.pl

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
EduSystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 23 wrz 2011, 13:42

ForexLearning.pl

Nieprzeczytany post autor: EduSystem »

Zachęcam do udziału w kursach on-line - szczegóły na stronie
Technika Ichimoku

annafx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 30 lip 2012, 10:04

Nieprzeczytany post autor: annafx »

Wykupiłam dostęp do jednego z kursów i póki co jestem zadowolona

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Czy chcesz zacząć systematycznie zarabiać na forexie?
Czy też masz kłopot ze znalezieniem systemu, dobrze opisanego i przygotowanego ?
Czy dochodzisz to wniosku, że większość systemów nie nadaje się do grania?
Czy chcesz zamienić sporadyczne wygrane w systematyczne zarabianie ?
Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś pozytywnie, mam dla Ciebie świetną wiadomość!
Twoje kłopoty się właśnie skończyły – Nasze szkolenia pomogą Tobie w zdecydowanym poprawieniu Twoich wyników!
Propagandowa ściema..

A w ofercie jedynie ichimoku:
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... php?t=3123
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=20900

annafx pisze:Wykupiłam dostęp do jednego z kursów i póki co jestem zadowolona
Jakiż to kurs i zadowolona z czego Pani jest jeśli można spytać?
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

annafx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 30 lip 2012, 10:04

Nieprzeczytany post autor: annafx »

Co do jednego jestem zgodna - opis na stronie nie jest specjalnie wydumany :-)

Jakiż to kurs i zadowolona z czego Pani jest jeśli można spytać?
Japońska technika inwestycyjna. Zadowolona jestem z niskiej ceny w porównaniu do innych szkoleń o tej tematyce :-)

Ponadto bardzo pomocne były rady dotyczące budowy trading planu.

I najważniejsze - na przestrzeni póki co krótkiego czasu wiedza zaowocowała zyskiem, który z nawiązką pokrył koszty szkolenia :-)

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Daro nie wypowiadam się na temat treści tego szkolenia, tylko ogólnie , ale siła jakiegokolwiek szkolenia to mentoring, nie sam system jaki by nie był . Nie twierdzę że nie da się samemu jak coś wręcz przeciwnie, kwestia czasu i zaparacia pacjenta :-) Szkolenie ( piszę ogólnie ) może pomóc ale również może zrobić dużą krzywdę jak mentor będzie z dupy czy oczekiwania pacjenta będą wydumane . Temat rzeka.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Microbi pisze: ale siła jakiegokolwiek szkolenia to mentoring
hmm... moim zdaniem mylisz pewnie pojęcia, szkolenie a mentoring to dwie rożne sprawy, moge iść na szkolenie z gotowania, szkolenie z czegokolwiek i płace jedynie za czas szkolenia, czyli czas wykładów, na tym forum sie przyjeło że szkolenie w FX to nie jest normalne szkolenie bo trener powinien nauczyć cie nie tylko wiedzy o rynku ale i być przy tobie aż w końcu zaczniesz zarabiać co moim zdaniem jest bzdurą,
Jeśli ktoś w szkoleniu proponuje że nauczy zarabiać, ewidentna ściema i próba naciągania,
jeśli ktoś proponuje szkolenie + mentoring i nauczy zarabiać, to można nad dym pomyśleć ale takie rozwiązanie na pewno nie należy do tanich, a jeśli ktoś ma pretensje że za xxx zł nie umie grać I NIE MA MENTORINGU niech sie najpierw w głowę puknie :)
kolejna grupa to po prostu szkolenia uczące danego systemu, wiedzy, ogarnięcia rynku co wcale nie musi oznaczać że po tym szkoleniu zaczniemy zarabiać tak jak po szkoleniu z niemieckiego wcale nie musimy od razu być folksdojczem ;)

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Ink pominąłem specjalnie kwestie cena xxx czy yyy :) Co do reszty, dobre szkolenie powinno obejmować mentoring :-)

ok, koniec OT

pozdrawiam
:564:

Awatar użytkownika
mikolaj2
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 04 maja 2011, 14:37

Nieprzeczytany post autor: mikolaj2 »

Z tego co widzę to poruszono temat szkolenia za ok. 200zł - na pierwszy rzut oka widać uczciwe podejście do sprawy - przynajmniej takie wnioski wyciągam z wypowiedzi Annyfx.

annafx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 30 lip 2012, 10:04

Nieprzeczytany post autor: annafx »

Pragne odnieść się do postów, które pojawiły się od mojej ostatniej obecności na forum - na szkolenie wydałam trochę ponad 200zł i szczerze mówiąc nie spodziewałam się żadnych fajerwerków, cudownych systemów z tysiącem wskaźników, itp. W sposób prosty i czytelny zostały mi przedstawione założenia teoretyczne systemu oraz budowa trading planu i... to wszystko :-) Najważniejsze dla mnie jest, że zaczęłam zarabiać :-)

ODPOWIEDZ