Forex Rebbelion - Wasze opinie

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Makot0072
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2010, 08:24

Nieprzeczytany post autor: Makot0072 »

Microbi a znasz inny skuteczniejszy system ?

Awatar użytkownika
Kielki
Gaduła
Gaduła
Posty: 201
Rejestracja: 04 maja 2009, 10:11

Nieprzeczytany post autor: Kielki »

Co znaczy skuteczny? ;)
Stary wysil sie troche, w tym biznesie nikt Ci wszystkiego dokladnie na tacy nie poda, musisz sam posprawdzac, porobic testy, poczytac, zainwestowac w to czas. Jedne systemy dzialaja w trendzie, inne w konsoli itd. To nie jest tak, ze przychodzisz dostajesz system z polki "mega skuteczne" i jedziesz pakowac pipsy do worka. Nawet jak ktos powie, ze dany system jest skuteczny to bez znajomosci rynku kokosow z tego nie bedzie. Musisz sie oswoic z wykresami, a na to potrzeba czasu, checi i wytrwalosci. Od reki to mozna depo skasowac :).
"What separates the winners from the losers, is the winners have learned how to lose"

Makot0072
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2010, 08:24

Nieprzeczytany post autor: Makot0072 »

Ok jednak widzę że muszę się bardziej zgłębić w Forexa a to mi zajmie hmm...mieśiące bądz też lata :)

Chodziło mi głównie o system który analizuje zachowanie par na bieżąco i stara się przewidzieć ruch w przyszłości wide System Rebbelion

Zapewne spotka mnie wyzerowanie konta przed dokładniejszym poznaniem rynku Forex :lol:

Tak na marginesie podobnie miałem kiedy zaczynałem inwestycje w Numizmatyce.Zakupiłem 2 monety które w katalogu miały cenę 12 i 15tyś, Aukcja BCM zaproponowałem 500zł podjarany niską ceną,monety przyszły po 2 dniach.Wystawiając zdjęcia na jednym z for wszyscy hurem pisali że są to kopie gdyż...nie miały łacińskich napisów na rancie i były po prostu zwykłymi odlewami...

... 3 mieśiące puzniej zakupiłem 5 monet za 800zł 2tyg póżniej sprzedałem je za niecałe 8tyś złotych...(Sprzedający zapewne do dziś nie może sobie wybaczyć że sprzedał mi je tak tanio :lol: )

3 mieśiące poznawania Numizmatyki wystarczyły by ośiągać zyski (niestety już nie tak duże) a ile czasu zajmie mi poznanie rynku Forex na tyle by spokojnie powiększać swoje depo?...

Dodano po 12 minutach:

Poniżej prezentuję wykres dla Pary EUR/ACD z jasnym punktem kupna i obecną wartością, wszystkie sygnały pochodzą właśnie z tego systemu

Obrazek

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Kolega Ci dobrze napisał, poczytaj forum, nic nie ma lekko, Rebelion może być skuteczny ale to nie tak że klikasz i masz pipsy, masz już ten sys, poobserwuj go, kiedy ma trafne wejścia itp, weź pod uwagę że system jeż mechaniczny, do Ciebie należy ocena rynku, zawirowań itp, zobacz jaki jest galimatias na rynku, przecież system o tym nie wie :-) , do Ciebie należy filtracja.

jacek472
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 06 kwie 2011, 10:01

Nieprzeczytany post autor: jacek472 »

Witam Gra ktoś jeszcze tym systemem? Ostatnio testuje na demo i dość ciekawe wyniki. chce przejść na konto real (3 razy juz zerowane :( ) więc prosiłbym o jakieś sugestie na temat gry tym sys. Z góry dzięki i pozdrawiam.

adam21
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 22 sie 2007, 08:02

Nieprzeczytany post autor: adam21 »

ma ktos wskazniki do tego systemu??? podobna jakas nowa ulepszona wersja wyszla...

ODPOWIEDZ