FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

Ile trwa odpowiedz bossy po zapytaniu o cenę?
Zanim otworzycie załącznik spróbujcie sami obstawić czas ( sekundy? minuty? )
i nie piszcie, że mam źle zegar w kompie ustawiony.

-- Dodano: pn 19-08-2013, 23:30 --
randomizer pisze: Bo zaraz się okaże, że kiwi miał problem nie z setką a tylko jednym zleceniem, co zmienia sytuację, prawda?
Na dziś mam problem z KAŻDYM jednym zleceniem.
Wrzucać dalej screeny?
No a bystre oko zobaczy coś jeszcze extra na tym jpgu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Mam wywalone .. na wszystko.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Kiwi pisze:Ile trwa odpowiedz bossy po zapytaniu o cenę?
Zanim otworzycie załącznik spróbujcie sami obstawić czas ( sekundy? minuty? )
i nie piszcie, że mam źle zegar w kompie ustawiony.
Oj tam, oj tam 2 i pół minuty ino. Dealing Desk ma 3 minuty na odpowiedź więc nie narzekaj bo przecież mogłeś czekać dużej :) A poza tym, tam też pracują ludzie i muszą czasem wyjść za potrzebą czy też pooglądać stronki w necie .....

Kiwi pisze:No a bystre oko zobaczy coś jeszcze extra na tym jpgu.
A tuś mnie zainteresował o co loto ?
Mam takie typy: - cena w oknie market jest inna niż na wykresie (ale w sumie dawno mt4 nie używałem i nie pamiętam jak się odświeża przy zapytaniu o cenę)

Druga sprawa: z zapytań wynika, że mimo braku zmiany ceny przez (prawdopodobnie bo nie wiem na 100%) 8 minut, to Twoje zapytanie i tak trwało wspomniane 2 i pół minuty.
Jak błądzę to może jakaś wskazówka ?
Green
Obrazek
Obrazek

QTrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2013, 17:33

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: QTrader »

To DD bossy pracuje 24/5?
Pozdrawiam

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

green7 pisze: Oj tam, oj tam 2 i pół minuty ino. Dealing Desk ma 3 minuty na odpowiedź więc nie narzekaj bo przecież mogłeś czekać dużej :) A poza tym, tam też pracują ludzie i muszą czasem wyjść za potrzebą czy też pooglądać stronki w necie .....
No tak dwie i pół minuty to rzeczywiście niewiele.
Wczoraj czekałem 23 minuty na odpowiedź i .... sie nie doczekałem.
A później to już wogóle nie było żadnej odpowiedzi.
green7 pisze: A tuś mnie zainteresował o co loto ?
Mam takie typy: - cena w oknie market jest inna niż na wykresie (ale w sumie dawno mt4 nie używałem i nie pamiętam jak się odświeża przy zapytaniu o cenę)

Druga sprawa: z zapytań wynika, że mimo braku zmiany ceny przez (prawdopodobnie bo nie wiem na 100%) 8 minut, to Twoje zapytanie i tak trwało wspomniane 2 i pół minuty.
Jak błądzę to może jakaś wskazówka ?
No dokładnie tak. Cena w terminalu jest INNA niż podaje mi bossa w odpowiedzi na pytanie . Ale to jeszcze nic.
Zobacz taka sytuacje. Cena stoi na wykresie, cena stoi w terminalu, a ja na zapytanie dostaje odpowiedź " z dupy".
To są te SPECJALNE warunki handlu : 4 pipsy spreadu na rachunkach VIP. I żeby mi ktoś nie zarzucił, że raz się to może każdemu zdarzyć....

Napiszę jeszcze raz : BOSSA MNIE WKURWIA. NIE POLECAM.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Mam wywalone .. na wszystko.

Awatar użytkownika
Above
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 27 lis 2006, 08:00

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Above »

O ja pier**** Kiwi przenieś się do BRE i daj sobie spokój z tym brokiem.
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam :)
Kiwi pisze:No dokładnie tak. Cena w terminalu jest INNA niż podaje mi bossa w odpowiedzi na pytanie . Ale to jeszcze nic.
Zobacz taka sytuacje. Cena stoi na wykresie, cena stoi w terminalu, a ja na zapytanie dostaje odpowiedź " z dupy".
To są te SPECJALNE warunki handlu : 4 pipsy spreadu na rachunkach VIP. I żeby mi ktoś nie zarzucił, że raz się to może każdemu zdarzyć....
Cóż można powiedzieć w takiej sytuacji, chyba tylko:
Po przeanalizowaniu zaistniałej na Pan rachunku sytuacji, chcielibyśmy Pana poinformować, że instrument kwotowany jest w trybie request, co oznacza, że prezentowany na wykresie kurs jest kursem orientacyjnym.


:509:

BTW, W Bossie skrót VIP chyba ma inne znaczenie. Ja stawiam na Very Inconvenient Person :mrgreen:

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Zgroza.. acz nic mnie nie zdziwi ; ]
Pamiętny konkurs z lat poprzednich swoje pokazał..

Czasem mam ochotę zapytać: o jakich ECNach wy mówicie ?
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
juliasent
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 12 maja 2012, 21:45

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: juliasent »

Ale czy ten tryb "request" oznacza, że cały wykres jest do wyrzucenia jeśli żaden z klientów nic w danej chwili nie kupował/sprzedawał/requestował? Wszystkie wsparcia, opory, formacje harmoniczne nie mają sensu?

Ciekawe jak w ogóle robią oczekujące, przecież dla nich muszą mieć cenę wyliczaną na bieżąco.
Przegrałam z własnymi słabościami. Koniec z fx, zaczynam nowe życie i jestem zadowolona jak nigdy :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Wykres nie jest do wyrzucenia, bo zlecenia klientów brokera MM nie mają żadnego wpływu na kursy rynkowe. Kursy są brane od dostawcy kwotowań, a Twoje zlecenie jest zawarte z brokerem, a czy zabezpiecza się na rynku i w jakim stopniu to już inna para kaloszy. Tryb "request" to sytuacja, w której musisz poczekać aż łaskawie pan diler zaakceptuje Twoje zlecenie uprzednio upewniając się czy ma ono jakieś pokrycie z tym co dzieje się na rynku. Dlatego też m.in. model MM jest przestarzały i nieefektywny. Nie mówiąc już o całej reszcie upierdliwości i 'udogodnień' typu rekwotowania i opóźniania realizacji zleceń... A nie daj boże jak jeszcze będziesz chciała zacząć zarabiać i to na transakcjach krótkoterminowych...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Above
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 27 lis 2006, 08:00

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Above »

raposo pisze:[...]model MM jest przestarzały i nieefektywny. Nie mówiąc już o całej reszcie upierdliwości i 'udogodnień' typu rekwotowania i opóźniania realizacji zleceń... A nie daj boże jak jeszcze będziesz chciała zacząć zarabiać i to na transakcjach krótkoterminowych...
Święte słowa. Nie ma już miejsca na MM...wszystko poszło na przód, koniec dymania klienta.
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

ODPOWIEDZ