FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: green7 »

randomizer pisze:
Kiwi pisze:ale w 2012 pojawił sie niejaki Filip i wydymał bosse najpierw na ponad 600 tys na realnym rachunku a potem w konkursie na ok milion.. Wiec bossa w 2012roku lizała rany pokonkursowe... a właściwie poFilipowe
Heh, dobry żart. Uważasz, że broker jest na łasce skutecznych klientów? Proponuję zanim cokolwiek napiszesz zapoznać się z tematem.

A tak z ciekawości to jakiż temat masz na myśli ? Bo logicznie rzecz biorąc to z powyższego zdania wynika, że bycia brokerem ....
randomizer pisze:
Kiwi pisze:am po konkursie dostałem od bossy taka dawkę virtualnego dealera, systematycznych rekwotów, opóznien, jak nigdy nigdzie wczesniej. Realizacja jednego zlecenia trwała 8 minut ( srodek tyg. ok godziny 12.30).
Możesz to jakoś udowodnić, czy może są to usprawiedliwienia własnej nieudolności? Nie bronie bossy, bo platforma jest przeciętna ale to są poważne oskarżenia.
To powyżej to drugie Twoje zdanie na tym forum. W drugim zdaniu na forum:
- żądasz już dowodów, że to co mówi Kiwi przeciw Bossie nie jest prawdą
- zaznaczasz, że to są poważne oskarżenia

Jakoś jak dla mnie dziwnie się przejmujesz losem tego brokera ....

A przecież jak sam piszesz:
randomizer pisze: Zarejestrowałem się, bo tak mnie rozbawił post Kiwi, że nie mogłem się powstrzymać. Normalnie na forum, gdzie średnia wieku to 16 lat (fizycznie/mentalnie) nie udzielam się.
Jeśli Cię Kiwi ubawił to szkoda, że nie wspomniałeś co Cię tak ubawiło. Za to nie omieszkałeś od razu stanąć w obronie brokera.

randomizer pisze: Dziwne, bo inni robią znacznie lepsze wyniki i problemów nie mają.
A skądże to wiesz ?
randomizer pisze: Bossa nie jest idealna, ale bez dowodów nie można wysuwać takich oskarżeń. Kiwi poza przedstawieniem siebie jako wielkiego tradera, co regularnie zarabia i wygrywa konkurs nie pokazał nic. I to ma być wiarygodny dowód?
A przepraszam jaką wiarygodność masz Ty "zeropostowiec" ? Jak dla mnie bardziej wiarygodny jest Kiwi, niż facet co pojawia się z nienacka zaraz po jego postach. Jego nick widziałem w kilku konkursach - z reguły w czołówce. A Twój gdzie był ?

A, że bossa (i nie tylko, żeby nie było) używa virtual dealera i segreguje klientów to nic nowego - już o tym pisałem. Zobacz sobie np. moje posty z konkursu automatów 2 lata temu gdzie podawałem czasy egzekucji zleceń.

A jak nadal bardzo chcesz dowodów to mam taką propozycję. Co prawda trochę napiszę tu w imieniu Kiwiego, ale myślę, że on na to pójdzie :) A jak nie on, to może np. ja hehh ....
- umówicie się z Kiwi w "realu"
- weźmiesz swój komputer (żeby nie było), zalogujesz się na swoje konto w bossie. Tak, tak wiem nie masz. (Na marginesie skoro nie masz to po cholerę się wypowiadasz o czym czego nigdy nie sprawdziłeś?) To sobie założysz a jak nie to przecież Twoi współpracownicy mają
- złożysz na swoim koncie zlecenie
- przelogujecie platformę na rachunek podany przez Kiwiego
- złożysz takie samo zlecenie na tym rachunku

Zobaczysz różnicę i publicznie o niej tu napiszesz.

A ja ofiaruję się to bezpłatnie sfilmować i zamieścić tutaj oraz na yt z autorskim komentarzem :mrgreen:

Naprawdę chcesz zobaczyć wyniki takiego eksperymentu ? Zastanów się ......
Green
Obrazek
Obrazek

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

Randomizer.
Zrobiłes dokładnie tak jak powiedziałem że zrobisz.
Nie chciało ci sie niczego poszukać. Zacząłeś tylko wkejac cytaty. i komentować.
Ciekawe, że to ilość wykrzykników zwróciła twoją uwagę a nie fakt ze odpowiedź bossy trwała AŻ 8 dni ( napisali 8 linijek) , albo że to bossa stosuje "kursy ORIENTACYJNE" .
Nawet jeśli to egzotyczny kross to po jakiego hu... maja go w ofercie, skoro nie potrafią go dobrze wycenić?
Oczekujesz odpowiedzi bossy ? No przecież oni już udzielili odpowiedzi :) 8 linijek tekstu - pisane całe 8 dni.
Mogłbym wrzucić dziesiatki i setki przykładów rekwotów z dziennika , tylko od razu napiszesz ze spreparowane....
Mogłbym wrzucic filmiki kiedy na moje zapytanie o cene spread nagle i gwałtownie ulega dwu- albo nawet trzykrotnemu zwiekszeniu. Moge wrzucic statystyke konkursu xtb z 2011 roku - napiszesz ze spreparowana, moge wrzucic statystyke mojego rachunku real z ostatnich dwóch lat albo pokazać pita za 2011 2012 rok . Moge wrzucic statystyke konkursu z 2012 roku jak nie chce ci sie poszukać - bo ta jest do znalezienia. Tylko po co ?? I tak nie jestem anonimowy. Sporo ludzi też z forum mnie zna osobiście, nie jeden raz sie widzieliśmy. Jestem na zdjeciach i na filmach. a ja nie za bardzo lubie sie ujawniać.
A to Ty wyskoczyłes tu jak z choinki i zacząłes bronić brokera i jednocześnie atakować mnie.

Mowisz że za długo w tym siedzisz... ja swoje pierwsze transakcje robiłem w .. 1993 roku .. pamietasz te czasy ?? tez mam pokazac swoje zlecenia na universal i mostostal zabrze z tego okresu ??

Nie chce mi sie dalej kontynuowac tego tematu. nie lubie się rozpisywać. Bossa od dawna mnie wkurwia, w dupie mam ich status VIP, który tam mam. Nie chciałem nigdy od nich żadnego tableta ani biletów na koncert ani mecz. Szukam innego brokera już długo, ale moje kryteria wyboru sa wybredne. I to bardzo. Wiec nie tak łatwo mi znaleść nowego innego którego bym wczesniej nie przerabiał.... a to co mnie tam trzyma to fakt że moja kasa tam jest bezpieczna i broker nie spierdoli nagle na Mauritius albo BVI i kasa wyparuje bez śladu. I na tym kończa sie pozytywy bossy.. Reszta ich oceny wg mnie jest zdecydowanie negatywna. Pisałem o tym wcześniej i nie bede sie powtarzał.
Mam wywalone .. na wszystko.

randomizer

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: randomizer »

green7 pisze:Jakoś jak dla mnie dziwnie się przejmujesz losem tego brokera ....
Kwestia jest inna. Sam prowadzę biznes i nie podoba mi się, że rzuca się mięsem bez podstaw. Trudno buduje się wizerunek a bardzo łatwo prawie anonimowo oskarżać kogoś. (brokera obowiązuje tajemnica i nie może przedstawić całej sytuacji) Kiwi w swoim poście przedstawił brokera jako szulernie, co jest moim zdaniem niesprawiedliwe. Jeśli się ma zarzuty, to piszę:

- tu mi nie wykonali zlecenia, oto dowód

Bo zaraz się okaże, że kiwi miał problem nie z setką a tylko jednym zleceniem, co zmienia sytuację, prawda?
green7 pisze:Jeśli Cię Kiwi ubawił to szkoda, że nie wspomniałeś co Cię tak ubawiło.
Ależ wspomniałem, wystarczy przeczytać :) Ubawiło mnie kreowanie siebie na wielkiego tradera i ofiarę losu :)
green7 pisze:A przepraszam jaką wiarygodność masz Ty "zeropostowiec" ? Jak dla mnie bardziej wiarygodny jest Kiwi, niż facet co pojawia się z nienacka zaraz po jego postach. Jego nick widziałem w kilku konkursach - z reguły w czołówce. A Twój gdzie był ?
Śmieszny jesteś, co to ma do rzeczy? :mrgreen: Ja się nie powołuje na swój wielki autorytet zatem nie widzę potrzeby uwiarygadniania się, Ty taką potrzebę widzisz, bo zawsze kiedy brak merytoryki wchodzą argumenty personalne, także daruj sobie :)
green7 pisze:A, że bossa (i nie tylko, żeby nie było) używa virtual dealera i segreguje klientów to nic nowego - już o tym pisałem. Zobacz sobie np. moje posty z konkursu automatów 2 lata temu gdzie podawałem czasy egzekucji zleceń.
No to wklej tu proszę, chętnie poczytam.
green7 pisze:A jak nadal bardzo chcesz dowodów to mam taką propozycję. Co prawda trochę napiszę tu w imieniu Kiwiego, ale myślę, że on na to pójdzie :) A jak nie on, to może np. ja hehh ....
Ja mam inną propozycję: publicznie oskarżenia wymagają publicznych dowodów. Mam nadzieję, że takie się tu znajdą i jeśli jest tam tak źle, to sytuacja ulegnie poprawie. Jeden konsument nic nie zrobi ale paru, to inna historia :)
Kiwi pisze:Mowisz że za długo w tym siedzisz... ja swoje pierwsze transakcje robiłem w .. 1993 roku .. pamietasz te czasy ?? tez mam pokazac swoje zlecenia na universal i mostostal zabrze z tego okresu ??
Może powiesz, że zaczynałeś w Polskim warzywaniaku, zwanym GPW? :) Tak pamiętam te czasy i już niestety łatwe hossy nie wrócą...
Kiwi pisze:Szukam innego brokera już długo, ale moje kryteria wyboru sa wybredne. I to bardzo.
Chyba nie są aż tak wybredne, skoro korzystasz z MM :)
Kiwi pisze:a to co mnie tam trzyma to fakt że moja kasa tam jest bezpieczna i broker nie spierdoli nagle na Mauritius albo BVI i kasa wyparuje bez śladu
Gdybyś rzeczywiście miał kasę, to byś miał u poważnego brokera konto, a tak zostaje Ci tylko MM albo ECN :) Także nie dramatyzuj - MM jest dużo, choćby ostatnio reklamowany XM ma znacznie lepszą egzekucję także jest w czym wybierać :)

Także podsumowując,

pokaż/cie konkrety i wtedy będzie konkretna reakcja, i mam nadzieję, że coś się zmieni dla klientów na lepsze. Zresztą mamy wolny rynek także ich problem, że nie rozwiązują problemów (o ile są prawdziwe).

Awatar użytkownika
Above
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 27 lis 2006, 08:00

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Above »

Kiwi odpiszesz mi dlaczego siedzisz u tego MM zamiast jako VIPowiec przenieść się do jakiegoś poważnego ECNa?
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

Above pisze:Kiwi odpiszesz mi dlaczego siedzisz u tego MM zamiast jako VIPowiec przenieść się do jakiegoś poważnego ECNa?
Odpowiedzialem wczesniej - bo tam kasa jest bezpieczna, a to jest dla mnie najwazniejsze kryterium, napisałem że szukam innego brokera, ale chce zeby spełniał moje warunki - i takiego nie znajduje.

do randomizer
nie bede wiecej z tobą dyskutował. nie potrafie się tak nisko schylić żeby osiągnąć twoj poziom. Nie umiesz czytac ze zrozumieniem, wrzucone dowody ignorujesz i bagatelizujesz. Za to świetnie opanowałeś wycinanie cytatów.
Nie mam powodu wrzucania dalszych dowodów na "bylejakość" bossy bo i po co?
Jeśli kiedyś zarobisz sporo kasy zrozumiesz ( może ? ) ze duża forsa lubi cisze i spokój.

Aaa .... chciałes zobaczyć kase? to specjalnie dla ciebie - ale to już po raz ostatni . Powtórz ten wynik, może być na demo - bo przecież realnego rachunku nie posiadasz .
Żegnam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Mam wywalone .. na wszystko.

randomizer

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: randomizer »

Kiwi pisze:Powtórz ten wynik, może być na demo - bo przecież realnego rachunku nie posiadasz .
Hehe, uważaj sobie co chcesz, mało mnie to interesuje :)
Kiwi pisze:nie bede wiecej z tobą dyskutował. nie potrafie się tak nisko schylić żeby osiągnąć twoj poziom.
Albo tak wysoko, żeby zdobyć się na merytoryczny argument :) Miało być pełno dowodów, a tymczasem wkleiłeś jedną rozmowę z BOK i już nie będziesz się zniżał :) Zabawny jesteś tak czy siak :mrgreen:
Kiwi pisze:Nie mam powodu wrzucania dalszych dowodów na "bylejakość" bossy bo i po co?
Po to, żeby nie wyjść na głupka i frustrata, ale co kto woli :)
Kiwi pisze:Nie umiesz czytac ze zrozumieniem, wrzucone dowody ignorujesz i bagatelizujesz.
Raczej Ty ignorujesz moje wypowiedzi, bo odniosłem się do twojego "dowodu" i czekałem na dalsze :)
Kiwi pisze:Aaa .... chciałes zobaczyć kase?


Coś Ci napiszę, bo tego jeszcze chyba nie wiesz: to nie kasa czyni bogaczem, a stan umysłu :) Co z tego, że pokazałeś mi jakiś statement, skoro czytając Twoje wypowiedzi, mam wrażenie, że rozmawiam z malutki detalistą, który zwala winę za swoje porażki na całe otoczenie? :)

Awatar użytkownika
Above
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 27 lis 2006, 08:00

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Above »

Kiwi pisze: Odpowiedzialem wczesniej - bo tam kasa jest bezpieczna, a to jest dla mnie najwazniejsze kryterium, napisałem że szukam innego brokera, ale chce zeby spełniał moje warunki - i takiego nie znajduje.
Doprawdy Kiwi nie rozumiem, jak można nie być pewnym bezpieczeństwa kasy u np. Dukascopy, FXPro lub chociażby BRE ECN. A BRE?

Poza tym apeluję do administracji o zakończenie sporu, wątek miał być o konkursie. randomizer robisz offtopic wiesz o tym?
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

randomizer

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: randomizer »

Wiem, ale przypominam, że mój post był odpowiedzą na post Kiwi, zatem to on zrobił offtopic :mrgreen:

Awatar użytkownika
Above
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 27 lis 2006, 08:00

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Above »

randomizer pisze:Wiem, ale przypominam, że mój post był odpowiedzą na post Kiwi, zatem to on zrobił offtopic :mrgreen:
Nie on zaczął ale Ty bo on pisał ogólnie, nie odnosił się bezpośrednio do ciebie z resztą też zareagował na zaczepki. Tak - to są zaczepki. NIE wiem po co w ogóle ta cała dyskusja i przekomarzanie się. Tyle.
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: green7 »

randomizer pisze:
green7 pisze:Jakoś jak dla mnie dziwnie się przejmujesz losem tego brokera ....
Kwestia jest inna. Sam prowadzę biznes i nie podoba mi się, że rzuca się mięsem bez podstaw. Trudno buduje się wizerunek a bardzo łatwo prawie anonimowo oskarżać kogoś. (brokera obowiązuje tajemnica i nie może przedstawić całej sytuacji) Kiwi w swoim poście przedstawił brokera jako szulernie, co jest moim zdaniem niesprawiedliwe. Jeśli się ma zarzuty, to piszę:
Po pierwsze Kiwi nie jest anonimowy.
Po drugie nie pisze bezpodstawnie.
Po trzecie broker MM to jest pewnym sensie jak to sam nazwałeś szulernią. Wynika to z samego modelu MM gdzie broker bierze na siebie ryzyko wynikające z pozycji otwartych przez klientów. Broker MM prowadzi pewnego rodzaju grę hazardową - ot. np. obstawia jaką część pozycji klientów (i czy w ogóle) zabezpieczyć wyżej.

randomizer pisze:
green7 pisze:A przepraszam jaką wiarygodność masz Ty "zeropostowiec" ? Jak dla mnie bardziej wiarygodny jest Kiwi, niż facet co pojawia się z nienacka zaraz po jego postach. Jego nick widziałem w kilku konkursach - z reguły w czołówce. A Twój gdzie był ?
Śmieszny jesteś, co to ma do rzeczy? :mrgreen: Ja się nie powołuje na swój wielki autorytet zatem nie widzę potrzeby uwiarygadniania się, Ty taką potrzebę widzisz, bo zawsze kiedy brak merytoryki wchodzą argumenty personalne, także daruj sobie :)
Przypomnę Ci co sam napisałeś, bo widzę krótka i wybiórcza u Ciebie pamięć:
green7 pisze:mamy słowo przeciw słowu, także czekam na Twój ruch
Do tego odniosłem się wyżej. Sam chciałeś stawiać swoje słowo przeciw słowu Kiwiego. Więc pytam kimże Ty jesteś, że mamy wierzyć w to co piszesz ?
Nie masz konta w bossie. Nie przeprowadziłeś tam żadnej transakcji. Zarejestrowałeś się dopiero co. Więc ogólnie nie masz pojęcia o czym mówisz.
A Kiwiego nie jedna osoba tu zna i wie, że nie zwykł on pisać o czymś do czego podstaw nie ma. A transakcji w bossie przeprowadził pewnie setki jeśli nie tysiące. Więc jak można stawiać Twoje słowo przeciw jego ?

randomizer pisze:
green7 pisze:A, że bossa (i nie tylko, żeby nie było) używa virtual dealera i segreguje klientów to nic nowego - już o tym pisałem. Zobacz sobie np. moje posty z konkursu automatów 2 lata temu gdzie podawałem czasy egzekucji zleceń.
No to wklej tu proszę, chętnie poczytam.
Masz na forum przycisk szukaj, jak jesteś taki chętny to łatwo znajdziesz. Nie będę tu przeklejał całgo wątku bo Tobie nie chce się ruszyć 4 liter ...

randomizer pisze:
green7 pisze:A jak nadal bardzo chcesz dowodów to mam taką propozycję. Co prawda trochę napiszę tu w imieniu Kiwiego, ale myślę, że on na to pójdzie :) A jak nie on, to może np. ja hehh ....
Ja mam inną propozycję: publicznie oskarżenia wymagają publicznych dowodów. Mam nadzieję, że takie się tu znajdą i jeśli jest tam tak źle, to sytuacja ulegnie poprawie. Jeden konsument nic nie zrobi ale paru, to inna historia :)
A czymże innym jest moja propozycja ? Przeczytałeś dokładnie co napisałem? Toż ja właśnie Ci to proponuję to czego oczekujesz: publiczny, udokumentowany dowód. Sam przekonasz się o tym naocznie. Zobaczysz jak działa dealing room na wybranych kontach w bossie. Chcesz tego dowodu czy nie ?

Gdybyś choć trochę był naprawdę zainteresowany tematem, to logiczne, że chciałbyś takowy dowód zobaczyć.
Jednak Ty nie jesteś zainteresowany dowodami. Ty jesteś zainteresowany obroną bossy. Po to się tu zarejestrowałeś. Nie dlatego, że Kiwi napisał coś śmiesznego - ale dlatego, że napisał coś złego o tym konkretnym brokerze.

Jakżeś taki obrońca uciśnionych i fałszywie oskarżanych brokerów jest to gdzież był gdy w wątku o xemarkets padały niewybredne oskarżenia ? Albo gdy wieszano psy na bre bo zawinił zmianą prowizji czy też na bzwbk bo ktoś miał poślizg ?

Przecież jak sam twierdzisz czytasz forum a to wszystko są sprawy świeże, na bieżąco. Tam Cię nie ma, Twoje święte oburzenie wywołało tylko napisanie czegoś negatywnego o bossie.
Trzeba by ślepym być by nie widzieć o co Ci chodzi ....

I dolary przeciw orzechom, że Twoja aktywność na tym forum tylko do sprowadzi się jedynie do obrony bossy. Jeśli ktoś będzie czytał ten wątek za pół roku, rok to niech od razu sprawdzi czy i co jeszcze kiedykolwiek tu napisałeś. I sprawa będzie jasna.
Above pisze: Doprawdy Kiwi nie rozumiem, jak można nie być pewnym bezpieczeństwa kasy u np. Dukascopy, FXPro lub chociażby BRE ECN. A BRE?
Osobiście większej kasy do Dukascopy czy FXPro bym nie wpłacił. Kilka tys ok, ale powiedzmy kilkadziesiąt to już ryzyko. Więksi brokerzy upadali, a tu podałeś jednego z rosyjskimi korzeniami a drugiego ulokowanego na Cyprze. BRE natomiast pod względem bezpieczeństwa środków jak dla mnie jest analogiczne do bossy, co do innych aspektów to nie wiem bo konta tam nie mam.
Green
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ