FBS broker oraz darmowa strategia , 50$ na start, 10-20%/1mc

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
dawark940
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2017, 17:34

FBS broker oraz darmowa strategia , 50$ na start, 10-20%/1mc

Nieprzeczytany post autor: dawark940 »

Witam,
chciałbym zasugerować rzetelne i stabline rozwiązanie jeżeli chodzi o handel walutami na rynku forex.

Jeżeli myślisz poważnie o handlu, FBS jest dobrym wyborem. Brakuje Tobie jeszcze tylko strategii i czasu oraz inwestycji.

Zachęcam do przejrzenia poniższych screenow określających status mojego konta.

20list.png - status na 20/11/2017,
withdraw.png - dostępne możliwości do wypłacania pieniędzy,


W darmowej ofercie mam do zaproponowania moja strategię, którą prześle na mail podany po uprzedniej prośbie.
Przetestowana w metatreader5 strategy tester oraz na realnym koncie przez ponad 4miesiące, jednak wymagane zasilone konto 400$, ponieważ nie radzę się łudzić że bez zainwestowania gotówki można cokolwiek zarobić, 10-20% profitu miesięcznie tyle mogę zaproponować.

Dodatkowo jako że system jest w pełni automatyczny wystarczy, że wykupisz VPS serwer - włączysz EA , pozostaje tylko czekać. Jeżeli nie masz VPS , bedziesz potrzebował włączyc komputer, MT5 i włączyć EA

Poniżej link do rejestracji:
https://fbs.com/?ppk=createNewAccount

W ofercie 50$ na start dla osób mających mały budżet, dzieki temu użytkownik może zarobić 500$ max. Wypłata jednak możliwa jest dopiero po przehandlowaniu 2lotów - dotyczy to tylko konto bez inwestycji.



Podsumowując możesz zyskać darmowy plik mq5 który możesz użyć jako strategii na platformie metatrader 5.
W razie jakikolwiek pytań lub wątpliwości proszę pisać na mail fbsrecruter@gmail.com

:564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ