Fandal - mój dziennik

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Fandal
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2011, 22:43

Fandal - mój dziennik

Nieprzeczytany post autor: Fandal »

Dzisiaj otrzymałem informację od GFT, o tym, że doszedł przelew (2000 PLN). Napisali mi, że wkrótce otrzymam od nich login i hasło do rachunku. Nie mogę się doczekać, aż zajmę moją pierwszą pozycję, bo mam już pierwszy pomysł:).
Będę starał się pisać na bieżąco o moich poczynaniach.
Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
andymen
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 594
Rejestracja: 04 wrz 2010, 14:12

Re: Fandal - mój dziennik

Nieprzeczytany post autor: andymen »

Fandal pisze:Dzisiaj otrzymałem informację od GFT, o tym, że doszedł przelew (2000 PLN). Napisali mi, że wkrótce otrzymam od nich login i hasło do rachunku. Nie mogę się doczekać, aż zajmę moją pierwszą pozycję, bo mam już pierwszy pomysł:).
Będę starał się pisać na bieżąco o moich poczynaniach.
Pozdrawiam serdecznie
No to życzę powodzenia.
Mam nadzieję, że oprócz pomysłów będziesz miał też plan i strategię :wink:

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Pierwsze konto real ?

Podepnij wyniki np pod myfxbook lub coś innego jeśli chcesz aby inni komentowali Twoje wejścia.

Powodzenia 8)
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Awatar użytkownika
Ramzes
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2010, 17:24

Nieprzeczytany post autor: Ramzes »

guccon co ty z tym podpinaniem? Podepnij swoje. Zobaczymy jak cie lampa Cugana zjada.
Zarabianie na FOREX jest tak samo niebezpieczne jak próba urwania jaj tygrysowi. I najgorsze jest to, że codziennie musisz próbować mu te jaja urwać...

Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

guccon ma swoj rachunek na pierwszej stronie swojego dziennika. I na razie zadne lampy go nie zjadaja

Awatar użytkownika
Ramzes
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2010, 17:24

Nieprzeczytany post autor: Ramzes »

Wystarczy ze jedna trafi jak nie bedzie SL i w najlepszym wypadku bedzie tylko po tych wymeczonych pipsach.
Zarabianie na FOREX jest tak samo niebezpieczne jak próba urwania jaj tygrysowi. I najgorsze jest to, że codziennie musisz próbować mu te jaja urwać...

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Ramzes po pierwsze prośba do autora dziennika była na jego korzyść a nie moje 'widzi misie'. Po drugie nie wiem co Cie boli ale jak masz do mnie jakieś 'ale' wyjaśnij mi to na PW a nie zaśmiecaj komuś dziennika swoimi żalami.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

ODPOWIEDZ