ETX Capital

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
0
Brak głosów
Poza paroma minusami są ok
1
33%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
2
67%
 
Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: as28 »

green7 pisze:
as28 pisze:jeszcze o nich pomarudzę,
rynek po piątkowych lukach otworzył się u nich z opóźnieniem, jakim?
różnym w zależności od pary walutowej i od widzimisie brokera,
po drugie oszukują na otwarciu, tj pozycje otwierają nie po cenie otwarcia po weekendzie tylko po cenie SL ustawionej przed weekendem (jakieś skromne 80 pipsów)
Coś tu namieszałeś .... pozycja otwarła Ci się po SL ? Cóż masz na myśli ?
nic nie namieszałem,
po prostu zamiast po weekendzie zamknąć zlecenie z ceną otwarcie, zamknęli z ceną SL która była ustawiona przed weekendem. Cena SL była wyżej ponieważ po weekendzie mieliśmy dość duże luki. Po prostu broker przywłaszczył sobie kasę za ryzyko pozostawiania pozycji na weekend. Nie ładnie. Taka praktyka zdarza się u brokerów którzy korzystają na nieświadomości inwestorów. Miałem tak kiedyś kilka razy w bossafx, ale po interwencji zaprzestali takich praktyk.

-- 14 lip 2015, 22:47 --

Ciekawe opinie o tym brokerze można poczytać tu:
http://www.forexpeacearmy.com/public/re ... ital.co.uk

ogólnie ze swoich doświadczeń coraz bardziej przekonuję się do przekonania, że to broker któremu nie warto powierzyć złamanego grosza :?
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: green7 »

as28 pisze:
green7 pisze:
as28 pisze:jeszcze o nich pomarudzę,
rynek po piątkowych lukach otworzył się u nich z opóźnieniem, jakim?
różnym w zależności od pary walutowej i od widzimisie brokera,
po drugie oszukują na otwarciu, tj pozycje otwierają nie po cenie otwarcia po weekendzie tylko po cenie SL ustawionej przed weekendem (jakieś skromne 80 pipsów)
Coś tu namieszałeś .... pozycja otwarła Ci się po SL ? Cóż masz na myśli ?
nic nie namieszałem,
po prostu zamiast po weekendzie zamknąć zlecenie z ceną otwarcie, zamknęli z ceną SL która była ustawiona przed weekendem. Cena SL była wyżej ponieważ po weekendzie mieliśmy dość duże luki.

Zastanów się co piszesz bo naprawdę ciężko Cię zajarzyć.
Zobacz co pisałeś w pierwszym poście
as28 pisze:pozycje otwierają nie po cenie otwarcia po weekendzie tylko po cenie SL ustawionej przed weekendem
Teraz zaś okazuje się, że chodziło Ci o zamknięcie (a nie otwarcie zlecenia).
To jak - namieszałeś czy nie ? :)

A co do brokera: cóż większość brokerów MM tak właśnie działa. Jeśli będziesz miał SL w luce to zrealizują ją na Twoją niekorzyść. Analogicznie z TP - jeśli np. będziesz miał TP w luce a cena otwarcia je przeskoczy to też oczywiście zrealizują zlecenie po cenie TP a nie otwarcia, oczywiście ze szkodą dla Ciebie.
Taka "uroda" brokerów MM i MT4. Możesz oczywiście próbować to reklamować ale cienko widzę.....
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: as28 »

bzdury piszesz,
pozycje krótka powinna zamknąć się z ceną po której nastąpi otwarcie rynku (BID) gdy zostanie aktywowane SL, który został ustawiony wyżej przed zamknięciem rynku w piątek, w każdym innym razie to jest oszustwo brokera, uczciwi tego nie robią
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

Sanczez
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 10 mar 2015, 10:33

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: Sanczez »

Nie do końca rozumiem o co chodzi, możesz napisać to składnie w punktach?

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: green7 »

as28 pisze:bzdury piszesz,
pozycje krótka powinna zamknąć się z ceną po której nastąpi otwarcie rynku (BID) gdy zostanie aktywowane SL, który został ustawiony wyżej przed zamknięciem rynku w piątek, w każdym innym razie to jest oszustwo brokera, uczciwi tego nie robią
Yhmmm ...dla Twojej wiadomości:
- pozycja krótka zamykana jest bo ASK nie po BID
- miałeś jak piszesz pozycję krótką, a po weekendzie była luka otwarcia w dół. SL ustawiłeś w piątek przez zamknięciem. Taka sytuacja nie mogła mieć miejsca: SL dla pozycji krótkiej ustawiasz POWYŻEJ aktualnej ceny rynkowej a skoro tak to ta cena była również powyżej ceny otwarcia. Więc nie mógłbyś zaliczyć SL. No chyba, że chodzi Ci nie o SL a o TP.

I kto pisze bzdury ?
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: as28 »

green7 pisze:
as28 pisze:bzdury piszesz,
pozycje krótka powinna zamknąć się z ceną po której nastąpi otwarcie rynku (BID) gdy zostanie aktywowane SL, który został ustawiony wyżej przed zamknięciem rynku w piątek, w każdym innym razie to jest oszustwo brokera, uczciwi tego nie robią
Yhmmm ...dla Twojej wiadomości:
- pozycja krótka zamykana jest bo ASK nie po BID
- miałeś jak piszesz pozycję krótką, a po weekendzie była luka otwarcia w dół. SL ustawiłeś w piątek przez zamknięciem. Taka sytuacja nie mogła mieć miejsca: SL dla pozycji krótkiej ustawiasz POWYŻEJ aktualnej ceny rynkowej a skoro tak to ta cena była również powyżej ceny otwarcia. Więc nie mógłbyś zaliczyć SL. No chyba, że chodzi Ci nie o SL a o TP.

I kto pisze bzdury ?
no dobra zagiąłeś mnie :P
było to TP, ale nie zmienia to faktu że broker ukradł różnicę co więcej próby reklamacji, a nawet kontaktu z nimi to wołanie na pustyni :evil:

a jeżeli chcesz z nimi grać to proszę bardzo,
dla przykładu świeca (której nie było u uczciwych brokerów) - CADJPY-h1
ETX
Screenshot_16.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: raposo »

as28 pisze: a jeżeli chcesz z nimi grać to proszę bardzo,
dla przykładu świeca (której nie było u uczciwych brokerów) - CADJPY-h1
ETX
Screenshot_16.png
To akurat przykład bad ticka, który zdarza się u wszystkich (uczciwych i nieuczciwych) brokerów co jakiś czas. Jeśli ktoś chce okradać swoich klientów to uwierz mi, że znajdzie bardziej wyrafinowane sposoby... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: green7 »

as28 pisze: no dobra zagiąłeś mnie :P
było to TP, ale nie zmienia to faktu że broker ukradł różnicę co więcej próby reklamacji, a nawet kontaktu z nimi to wołanie na pustyni :evil:
a jeżeli chcesz z nimi grać to proszę bardzo
Ale ja ich wcale nie zamierzam bronić. Po prostu to co napisałeś nijak nie mogło mieć miejsca i strasznie "namieszałeś". Bo w sumie okazało się, że nie o otwarciu zlecenia mówisz a o zamknięciu. Nie o SL ale o TP itd. Coś jak w kawałach o radiu Erewań :)
A co do luk jak pisałem wcześniej - większość brokerów zrealizuje zlecenia w luce na Twoją niekorzyść. Czy to uczciwe? Oczywiście że nie. Ale przyzwyczajaj się ...
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: as28 »

green7 pisze: A co do luk jak pisałem wcześniej - większość brokerów zrealizuje zlecenia w luce na Twoją niekorzyść. Czy to uczciwe? Oczywiście że nie. Ale przyzwyczajaj się ...
nie zamierzam się przyzwyczajać, z takimi brokerami mijam się z daleka,

ETX dostałem w spadku po upadku Alpari, żałuję że od razu nie wypłaciłem od nich kasy,
platforma fajna, wszytki instrumenty można grać na mikroloty,
niestety są niepoważni,
przekonałem się szczególnie dwa tygodnie temu jak po otwarciu rynku zawiesili notowania na 5-15 minut w zależności od widzi-misie, również zlecenia które zamknęli ze względu SL lub TP po weekendzie, zrealizowali po swojej własnej cenie, co ciekawe nie odpowiadają na próby reklamacji
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: green7 »

as28 pisze:nie zamierzam się przyzwyczajać, z takimi brokerami mijam się z daleka
No to obawiam się, że nie bardzo będziesz miał u kogo grać :)
Inaczej: pokaż mi brokera z mt4, który realizuje zlecenia w luce na Twoją korzyść. Znasz takiego ?
Green
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ