eeein dziennik

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
beginner

Nieprzeczytany post autor: beginner »

...
Ostatnio zmieniony 20 lis 2010, 11:19 przez beginner, łącznie zmieniany 1 raz.

le0n71
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 29 cze 2010, 08:07

Nieprzeczytany post autor: le0n71 »

<kerimb> pisze:Walisz na prawo i lewo bez żadnej zasady! Poczytaj sobie co to jest Fibo i o ile może cofnąć każda świeca w większości przypadków a będziesz wiedział kiedy i jak przestawiać na BE ...
Kerimb a gdzie można poczytać o tym cofaniu świec?
Jak możesz to podrzuć linka
Dzięki i pozdro
Obrazek

eeein26
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 16 lis 2010, 23:15

Nieprzeczytany post autor: eeein26 »

Eeee... Panowie i Panie :D, wybaczcie mi, proszę. Ja nie walę pozycji na lewo i prawo Mirek, ja wale pozycjie zgodznie z moim nowym systemem, czekam na ostateczne potwierdzenie i basta !,czasem nawet długo czekam. Co do tego trejdu z piątku, to był zgodny z systemem, tyle że po godzinach :D. Kondek, bardzo fajny post(Tiger, dziękuje że dałeś mu pochwałe w moim wątku, należała się :D ), podziwam Twoją grę na FW20, ja czytam dużo postów Lucka na różnyc forach i wiem, np., że to co On gra, działa, działa bardzo dobrze, kiedyś wtopiłem trochę na fw20 i dlatego trzymam się z dala, gram czasem na demo tam w xtb, niby idzie do przodu na demo, ale na real bym się z tym nie szarponął, za mała transakcji jak narazie. Dużo wartościowych wpisów, ogólenie, ale ja dopiero zaczynam w poniedziałek i zobaczymy jak to będzie, plan mam a to ponoć najważniejsze, dziękuję T, za wsparcie, to co pisałem personal to jest mój cel główny, tyle że professional :D, no zobaczymy, dziękuję za uwagę.

ps, mam kontakt pw z ludzmi, którzy zaoferowali mi swoją pomoc, za co dziękuję im tutaj serdecznie, dałem sobie czas do końca roku, z czego wynika i ten dziennik. Nic więcej nie mam do dodania, wyjdzie to podczas dziennika, dziękuje tym nie mniej raz jeszcze.

eeein26
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 16 lis 2010, 23:15

Nieprzeczytany post autor: eeein26 »

Tylko to na razie. Już jest na BE. Wstałem za późno i teraz kompletnie nic się dzieje. TP to 6068.


edit. + 11.9 pips. za bardzo agresywnie podsuwałem stopa, chyba.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

eeein26
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 16 lis 2010, 23:15

Nieprzeczytany post autor: eeein26 »

Dziś słabo się czułem/czuje, stąd mało gry. Kilka be, kilka wtop, kilka trafień, Jedno na kablu. Zaraz zgram wejscia z fw20, bo musze je gdzies przechować.

Wklejam jeszcze h4 obecne, dla podglądu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

eeein26
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 16 lis 2010, 23:15

Nieprzeczytany post autor: eeein26 »

fw20 h4
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

Ok dzięki za foto eeein26.

Przyznam szczerze że myślałem dzisiaj podobnie (wyznaczanie HH HL na wyższym interwale), a więc wyznaczać HH HL na interwale m5 a wejścia robić z m1. Gra na samym M1 z HH HL to trochę piekło, muszę zapoznać się jeszcze dokładnie z materiałami które zgromadziłem i zobaczymy co wywalczymy.

Nie wiem jak wyglądają w praktyce range bars w mt4 ale widziałem że pykają na tym HH HL.

ODPOWIEDZ